24 Ağustos 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Kırmızı Kanarya Görmek

Rüyada Kırmızı Kanarya Görmek

Rüyada Kırmızı Kanarya Görmek

Rüyada kırmızı kanarya gören kişinin, bir evlatla müjdeleneceğine tabir edilir fakat bu evladın neslinin hayırsız olacağına tabir edilir. Rüyada kırmızı kanarya görmeyle ilgili farklı yorumlar yapılmıştır.

Evli kadın için; Kırmızı kanarya, ortaya çıkacak sorun ve sıkıntılara, yaşanacak kötü günlere, işlerinde aksiliğe ve üzüntüye yorumlanırken. Rüyada kırmızı kanarya görmek;

Bekar kadın için; hayattaki başarısına, iş ve özel yaşantısındaki yükselişe, aldığı karalarla yakaladı huzur, mutluluk ve başarısına işarettir.

Gören kişinin, yaşam biçimine göre tabir edilen rüyaları göz önünde bulundurmak gereklidir o bakımdan rüyada kırmızı kanarya çeşitli şekillerde tabir ediliyor;

Sıkıntılardan sonra yaşanacak ferah, kişiye maddi yükü olan birilerinden uzaklaşmasına, yaşamının belli süresini keder ve sıkıntıyla geçirmesine çektiği zahmetlerle ve çilelerin arkasından beklediği zafer, başarıya tabir edilir.

Rüyada kırmızı kanarya gören kişinin: Kendini veya projesini veya herhangi bir konuda savunmaya başlamadan önce, konuyla alakalı, konuya hakim kişileri dinlemeli, konudaki haklılık veya doğruluk payının ne olduğunu araştırma yapması hakkından hayırlı olacağının işaretçisidir.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Gelinlikle Deveye Binmek

Rüyada Gelinlikle Deveye Binmek Rüyada gelinlikle deveye bindiğini gören kişi için çeşitli tabirler mevcuttur bazı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.