14 Temmuz 2020 - Salı
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Kırmızı Şeytan Görmek

Rüyada Kırmızı Şeytan Görmek

Rüyada Kırmızı Şeytan Görmek

Rüyada kırmızı şeytan görmek,  yaşanacak kötü, sıkıntılı ve buhranlı günlere, kötü niyetli fesat birinin nazar ve çekememezliğine,, rüya sahibine vereceği maddi, manevi zararların işaretçisidir. Bazende bu rüya kötü biriyle yaşanacak tutkulu aşka ve yaşayacağı gönül bağının kişiye yaşatacağı zor günlere yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Gözlü Şeytan Görmek

Rüyada kırmızı gözlü şeytan görmek, çevresinde dostu az olan alaycı yapıya sahip bir kişiye yorumlanır. Kırmızı gözlü şeytan, aynı zamanda, maddi sıkıntıları olmayacak huzurlu, sevgi dolu bir yuvaya ve evliliğin işaretçisidir. başka bir yorum ise kaybedilecek bir aile bireyine yorumlanır.

Okuyucu Rüyası 

Rüyamda bir kale gibi bir yerdeyim çok kalabalık insan var ve kalenin etrafı ormanlık, bir ara bakıyorum büyük kırmızı bir yüz gökyüzünde sanki bize bakıyor ve çok yavaşça yaklaşıyor. Bende biriyle ormana gidiyorum ormanın içinde ama sanki yer yarılmış ve biz içinde yaşıyormuşuz gibi bir bakıyoruz şeytanın ayağı tam o yarık olan kısmı geçiyor ama okadar gerçekçi ve okadar Büyük ki şeytan korkup geri dönüyoruz. Gördünüz mü falan diyoruz. Kalenin içine giriyoruz bi oda gibi ama hep kadınlar var ve biR bakıyoruz şeytan duvarın dibinde insan boyutunda ama hala kırmızı tam bağıracakken eliyle birşey yapıyor kıpırdayamıyoruz sadece kasılıyoruz ben birkaç kişiyi saklamaya çalışıyorum ve sanki onlarda etkilenmiş gibi üstlerine yapraklar atıyorum. Sonra hepimize baka baka kapıya doğru ilerliyor yanımdan geçerken zorla lütfen düzelt bizi diyorum bi süre suratıma bakıyor ve yine el işaretiyle düzeltip çıkıyor bizde seviniyoruz hatta içimden şeytanı kandırdım diyorum. Sonra kapıdan dışarı çıkıyorum herkes zombi gibi geziyor dışarıda. Sonra da diğer bir kasabaya giden bir kaç adam görüyorum haber vermek için kaçmışlar onlar tahta kapıdan geçiyorlar sonraki at arabasını süren at geçmek isterken kafasını sıkıştırıyor sanki neyin geldiğini biliyor gibi….. Burada uyandım yorumlarsanız sevinirim çok etkilendim bu rüyadan. Hayırlı günler.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

6 Yorum

 1. Merhaba, rüyamda düğünüm oluyor bir mekanda orda gelinliğim kabarıkken düz elbiseye dönüşüyor.yengem beni görüyor ve kızıyla beni düğün fotoğrafı çekmek istiyor, kızı da şuan 15 ama orda 4-5 yaşlarında. Birden dedemin evine geçiyoruz , normalde balkon yoktur ama rüyamda var, balkon kenarına oturuyoruz ve kız düşerken hızla tutuyorum ama tutarken aşırı zorlanıyorum kendimde düşmek üzereyim yengem napıcağını şaşırıp önce kızı çekiyor sonra da beni. Burda bitti uyandım. ve aynı kızın düştüğünü ama yine yakaladığımı bu sefer kendim kurtardığım bir rüya daha gördüğümü anımsadım.

  • Ayşe hanım, Yakınlarınızla yaşayacağınız bir soruna, sizin hayatınızda olan bazı sıkıntılar ve uzun zamandır hasta olan birinden alacağınız haber ve bu habere karşı üzülmenize işarettir.

 2. Rüyamda elleri ve ayakları uzun insana benzer kırmızı bir yaratık gördüm. Ailem beni ondan korumaya çalışıyordu onu sürekli tutuyorlardı ve onlara bir şey yapmıyordu en sonunda koşarak kaçtım.

  • Selçuk bey, rüyada kırmızı yaratık görmek, bu yaratığın anne babanıza bişe yapmaması, sizin oradan kaçarak uzaklaşmanız; evinizin içine kadar giren, ailenizle samimi olan sizinde yakından tanıdığınız, artniyetli, sinsi, size kastı olan birine işaret eder ancak bu kişi önceden yakınlık duyulan fakat sonra sizin uzaklaştığınız bir kişide olabilir.
   Tavsiye, kendinize dikkat edin, önceden gönül ilişki yaşadığınız biri veya samimi olduğunuz fakat şimdi aranızın bozulduğu biri varsa gerekli önlemlerinizi almanız.

   • Ne gibi önlemler almamı tavsiye edersiniz açıklar mısınız biraz teşekkürler

    • Tavsiye; yaşadıklarınızdan anne babanızın haberi yoksa bu durumu onlarla paylaşmalı, ailenizi bilgilendirmelisiniz. Size tehtit olarak dönecek hiçbir gizli nokta bırakmamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.