14 Temmuz 2020 - Salı
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Kıyamet Koptuğunu Görmek

Rüyada Kıyamet Koptuğunu Görmek

Rüyada Kıyamet Koptuğunu Görmek

Rüyada kıyamet koptuğunu görmek, pek hayırlı sayılmaz, rüyada görülen kıyamet kopması, kişinin, kaza, bela, hastalıklar, darlık ve yoklukla uğraşacağına işaret eder. Kıyamet kopması, kötü, uğursuzluğun simgesidir, rüya sahibi için hayatında kopacak fırtına, yaşayacağı iz bırakan acılara, çözümü zor sorunlara ve çaresizliğe işaret eder.

Rüyada Kıyamet Koparken Namaz Kılmak

Rüyada kıyamet koparken namaz kılmak, kendine kötülük edecek insanların kişiden uzak olmasına, azmi ve aklı ile, hayatı boyunca bütün sorun, sıkıntıların üstesinden geleceğine, hastalıklardan uzak, beladan kendini koruyacağına işaret eder.

Rüyada Kıyamet Koparken Kelime-i Şahadet Getirmek

Rüyada kıyamet koparken kelime-i Şahadet getirmek, karşısına çıkacak bütün sorun, dert, keder, maddiyat, maneviyatla ilgili sıkıntılardan, imanı ve inancı sayesinde kimsenin kendisini kandırmasına müsaade etmeden kurtulacağına yorumlanır.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

20 Yorum

 1. Gerçek mi yukarda yazann

  • Sevgili Nsn rüyalar gelecekten işaretler taşır, fakat görülen rüyanın yorumları daha evel bu ve buna benzer rüyaların yorumu ve yapılan yorumların gerçekleşmesiyle netlik kazanır.

 2. Ruyamda kiyametin kopacagini biliyormusum bütün insanlar kosuyor ve ben yumurta topluyordum bu sirada ..

  • Merve hanım rüyada kıyametin kopacağını bilmek ve sizin rüyada yumurta topladığını görmeniz, hayatınızdaki fırtınaların bir çıkış noktası aradığınızı kendinize yeni bir başlangıç çabalarınıza tabir edilir veya bukadar sıkıntının kaynağının ve kızgınlıklarınızı duyduğunuz sözlerle alakalı olduğuna tabir edilir.

 3. Ruyamda kiyametin koptugunu gordum tanidigim birkac kisi ile ugrastim ayni zamanda tam kiyamet koparken vefat eden anneannemi gordum yarfim istedim oda bna hafif gulerek allah verdigi cani allah alir dedi bnde dogru soyluyrsun annranne dedigimi hatrliyrum . Ama ortalik cok karisik oluyor . Sonra abimi goruyorum biraz duzelmeye basladi gibisimden birseyler soyluyr o ara uyandim bu ne anlama geliyor acaba cok korktum

  • Firds hanım kötüye giden birşeyleri hayatınızı altüst edeceğine ancak annenizin ve abinizin yardımıyla bu kötü olaylardan kurtulacağınıza annenizle ilgili yaşanan sağlık sıkıntısında düzelme olacağına bunun haberlerini alacağınıza. Bütün bu olan olayladan kurtulunca Allaha sığınacak ve daha dikkatli yapacağınız işlerde ailenizden birilerinin görüş ve fikirlerine baş vuracağınıza tabir edilir.

  • Rüyamda kıyamet kopuyor ama ben bundan hiç etkilenmiyorum. Gökyüzüne doğru çıkıyorum. Orada babam sevdiğim çocuk ve eniştem namazın başındalar. Babam hadi kelimei şehaded getirelim artık diyor. Ve o sırada ruhumuz bedenimizden çıkıyor. Sonra dualar ediyoruz ve birlikte yatsı namazını kılmaya başlıyoruz. O sıradada biz gökyüzündeyken aşağıda yani dünayada kıyamet kopuyor

   • Hazal hanım, ailecek kurtulacak bir sıkıntı, duyulacak bir haber ve yaşanacak büyük karmaşa, sizin bu karışıklık içinden zarar görmeden kurtulmanıza tabir edilir.

 4. Rüyamda kıyamet koşuyordu arabaya bindim namaz kılmaya çalışıyordum ama hep şaşırıyorum korkudan sonra uyandım

  • Ezgi hanım, rüyada kıyametin koşmduğunu görmeniz, sizin korkularınızın ve yaptığınız bir işin yanlış olduğunu fark etmeniz, yanlışı düzeltmek için yardım arayışınıza yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.