22 Eylül 2019 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Kıyamet Koptuğunu Görmek

Rüyada Kıyamet Koptuğunu Görmek

Rüyada Kıyamet Koptuğunu Görmek

Rüyada kıyamet koptuğunu görmek, pek hayırlı sayılmaz, rüyada görülen kıyamet kopması, kişinin, kaza, bela, hastalıklar, darlık ve yoklukla uğraşacağına işaret eder. Kıyamet kopması, kötü, uğursuzluğun simgesidir, rüya sahibi için hayatında kopacak fırtına, yaşayacağı iz bırakan acılara, çözümü zor sorunlara ve çaresizliğe işaret eder.

Rüyada Kıyamet Koparken Namaz Kılmak

Rüyada kıyamet koparken namaz kılmak, kendine kötülük edecek insanların kişiden uzak olmasına, azmi ve aklı ile, hayatı boyunca bütün sorun, sıkıntıların üstesinden geleceğine, hastalıklardan uzak, beladan kendini koruyacağına işaret eder.

Rüyada Kıyamet Koparken Kelime-i Şahadet Getirmek

Rüyada kıyamet koparken kelime-i Şahadet getirmek, karşısına çıkacak bütün sorun, dert, keder, maddiyat, maneviyatla ilgili sıkıntılardan, imanı ve inancı sayesinde kimsenin kendisini kandırmasına müsaade etmeden kurtulacağına yorumlanır.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Etrafı Gri Görmek

Rüyada Etrafı Gri Görmek Rüyada etrafı gri görmek, kişinin hayatında oluşan olumsuzluk, başarısılık, piskolojik sorunlar, …

12 Yorum

  1. Ruyamda kiyametin kopacagini biliyormusum bütün insanlar kosuyor ve ben yumurta topluyordum bu sirada ..

    • Merve hanım rüyada kıyametin kopacağını bilmek ve sizin rüyada yumurta topladığını görmeniz, hayatınızdaki fırtınaların bir çıkış noktası aradığınızı kendinize yeni bir başlangıç çabalarınıza tabir edilir veya bukadar sıkıntının kaynağının ve kızgınlıklarınızı duyduğunuz sözlerle alakalı olduğuna tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.