14 Temmuz 2020 - Salı
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Kıyamet Koptuğunu Görmek

Rüyada Kıyamet Koptuğunu Görmek

Rüyada Kıyamet Koptuğunu Görmek

Rüyada kıyamet koptuğunu görmek, pek hayırlı sayılmaz, rüyada görülen kıyamet kopması, kişinin, kaza, bela, hastalıklar, darlık ve yoklukla uğraşacağına işaret eder. Kıyamet kopması, kötü, uğursuzluğun simgesidir, rüya sahibi için hayatında kopacak fırtına, yaşayacağı iz bırakan acılara, çözümü zor sorunlara ve çaresizliğe işaret eder.

Rüyada Kıyamet Koparken Namaz Kılmak

Rüyada kıyamet koparken namaz kılmak, kendine kötülük edecek insanların kişiden uzak olmasına, azmi ve aklı ile, hayatı boyunca bütün sorun, sıkıntıların üstesinden geleceğine, hastalıklardan uzak, beladan kendini koruyacağına işaret eder.

Rüyada Kıyamet Koparken Kelime-i Şahadet Getirmek

Rüyada kıyamet koparken kelime-i Şahadet getirmek, karşısına çıkacak bütün sorun, dert, keder, maddiyat, maneviyatla ilgili sıkıntılardan, imanı ve inancı sayesinde kimsenin kendisini kandırmasına müsaade etmeden kurtulacağına yorumlanır.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

20 Yorum

 1. Merhaba gerçek gibiydi.ruyamda kıyamet i gördüm gördüklerimi buraya yazsam sığdıramam..Sonra çok sayıda insan gördüm yaklaşık 10+15 kişi bunların peygamber olduğunu söyledi.bunu söyleyen kişi kendini Cebrail aleyhisselam olduğu nu söyledi.Hz.efendimiz Muhammed. SAS bana sultanım diye hitap etti….devamı çok uzun….bu kadar…..

  • Rüyada kıyametin koptuğunu görmenizi, sizin yaşayacağınız sıkıntı, keder, düzeninizin bozulmasına işaret eder ancak, rüyada Cebrail aleyhisselam olduğunu söylene birinin, rüyanda gördüğün 10+15 kişini bunların peygamber olduğunu söylemesi, Hz. efendimiz Muhammedin size sultanım diye hitap etmesi, sizin Allah’ın sevgili kulu olduğunuza, hayatınızda çıkacak bütün sıkıntıların yok olacağına, kalan ömrünüzde huzur edeceğine yorumlanır.

 2. Selam aleyküm. Akan bir suydu veya dere, içerisindeki kuşları kurtarıyordum üstadım. Çok kalabalık lardı. Dereden alıp alıp üzerime atıyordum ve oradan uçup gidiyorlardı.
  Birde dayımın evinin yanındaki duvarı yıkmışlar biz onu tekrardan kurmaya çalışıyorduk…. Selametle kıymetlim….

  • Fuat bey rüyanız hayırlı rüyalara tabir edilir hayra çıkarsın Allahım gittiğiniz yolun selamet ve aydınlık olduğuna, aydınlık içinde kuracağınız yardıma ve tek tek gerçekleşmesini istediğiniz işlerden alacağınız aydınlık haberlere, hatalı göreceğiniz bir yakınınızın hatasını kamaya ve himayenize almanıza tabir edilir.

 3. Rabbim cc hayir etsin.. Ruyamda babamla beraber geziniyorken birden firtina deprep vs gibi afetler olmaya basladi ve ben yuksek bir tepeye cikip etrafa bakindim kocaman bir alev orman içinde buyuyup volkan gibi patlaya patlaya buyumeye basladi ben asagiya inip haber ettim ama babam saskindi derken bende hic korku yoktu hatta seviniyordum huzurluydum

  • Sevgili Oguz rüyanız sizin için ve babanız için büyük bir sevince ve geçmişte yaşanan ve hala süren sıkıntıların hayırla neticelenmesine tabir edilir.

 4. Ruyamda bir yere gitmek icin annemle araba kiraladigimi ancak sonra halamin beni cok guzel bir arabayla aldigini ve kiyamet koptugunu gordum haşa ama ruyamda Allahu teala gokten bir kuran kitabi indirip bunu alin ve ve bilmeyenlere ogretin diyerek bir yasli amcanin eline veriyordu sonrasinda babamin yanina gittim ve onun sacini keserek arabamizin koltuguna attim tam arabaya binip anneme almaya gidiyordum ki babam beni engelledi bu koltuga oturamazsin dedi sonra halam gelip beni aldi ruyam bu kadar ama bir turlu yorumlayamiyorum lutfen yardim edin

  • Simge hanım hayatınızda yapmayı düşündüğünüz büyük köklü değişiklikler yapmanıza, çevrenizde olan biriyle bir konuda yapacağınız önemli konuşma veya alacağınız karara, kuran verilen o yaşlı adam ise bir çok insana hayrı dokunan yol gösteren bir büyükten alacağınız destege, saç kesmek çekilen sıkıntıların arkasından gelecek güzel günlerinizin işaretçisidir.

 5. merhabalar hayırlı rüyadır inşallah ilk başta şunu belirteyim işsizim! rüyamda bir işyerinde çalışırken..müdür yada patronla takışıyorum..bende sinirlenip koşarak uzaklaşıyorum..

  • Halil bey rüyanızda çalıştığınız iş yerinden patrona sinirlenip koşarak uzaklaştığını görmek, işsiz olduğunuzu yazmışsını, bu rüya çektiğiniz sıkıntılardan mütevellit kabul etttiğiniz haram yoldan zarar görmeden dönecek Allaha sığınacağınıza işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.