4 Aralık 2021 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Kız İstemeye Gitmek İslami Yorumları

Rüyada Kız İstemeye Gitmek İslami Yorumları

Rüyada Kız İstemeye Gitmek İslami Yorumları

Rüyada kız istemeye gitmek, hayırlı bir işe sebep olmak, kişiyi gururlandıracak, övgüler alaması ve göğsünü kabartacak duruma işaret eder. Güzel davranışları, yaptığı yardımlar, ihtiyaç sahibi olanlara yaklaşımları yardımı insanların tanımasına sevgi ve saygısını kazanmaya tabir olur. Kişinin doğal davranışlarının herdaim olması, kişilerin kendi ortamlarında görmek istediği kişi olmasına yorumlanır. Rüyada kıs istemek, yaşanılan kısmetsizliklerin son bulmasına, rüyayı gören bekar ise, evlenmesine, evli ise, yuvasında sevgi gören eşinin el üstünde tutmasına yorumlanır. Laftan sözden uzak, kimsenin lafını sözünü etmeyen, güzel düşünceleri ile çevresine ışık tutan, kendinekötülük edenleri bile affedeceğine işarettir. Kız istemeye gitmek, başka bir ülkede iş tuttmaya, askere giden oğuun arkasından hasret çekmeye, evlatları için daha iyi koşulla oluşturacağına, yaşanacak üzüntülerin kısa zaman içinde biteceğine rivayet eder. Yeni bir iş kurmayak için sevdiği biriyle ortaklık anlaşmasına, iyibie iş bulmaya veya kendi işini kurmaya tabir edilir.

Rüyada Başkası İçin Kız İstemeye Gitmek

Rüyada başkası için kız istemeye gitmek, kişiye  yapılacak büyük teklife ve bu teklifi kabul etmesi neticesinde, hayatının değişmesine rivayet eder. Bu rüyanın alametlerinin gerçekleşmesi için rüya sahibinin, dengeli davranırsa, dengeli olursa kavuşacağı büyük servete kavuşmasının işaretçisidir. Alacağı müjdeli haberlere girdiği bu dönemi iyi değerlendirmesi durumunda yaptığı mesleğinde aranan meslek erbabı, aranan ard arda alacağı iş teklifleri ve kazancının bolluğu işinde marka olacağına tabir edilir.

Rüyada Kendisi İçin Kız İstemeye Gitmek

Rüyada kendisi için kız istemeye gittiğini görmek, rüya sahibinin yapacağı bir seçime, alacağı kararlar ve yapacağı seçim sonucunda aşk ve iş yaşamında dönüm noktasında işarettir. Kişinin yeni kararla yaşamındaki olumlu değişiklikler, mühim sorumluluklar alacağını da bildirir. Çocuğu olmayan biri ise evlatlık çocuk almasına veya durumu iyi olmayan düşkün birini koruması altına alıp himaye edeceğine, iyaşesini alması için düzenli bir gelire bağlıyacağına, tabir edilir.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

10 Yorum

 1. Ruyamda uzun zamandir planladigimiz gibi kardesime kiz istemeye gidiyoruz ama ben onden gidiyorum kizin yuzu asik (normalde cok tatli ve evlilik konusunsa cok istekli) konusuyorum olur boyle stresten diye ama bi bakiyorum ben kendimde elbisemi begenmedim ve makyajsizim eve geri donuyorum tekrar hazirlanmak icin ama yoldada kendimi nasil guzel hissediyorum burasi bi garip neyse eve geliyorum annemler hazir degil daha kimse gelmemis aksama anca yani ama bizi bekliyorlar diyorum tekrar hazirlaniyorum yine guzel degil yine bir turlu olmuyor tuhaf ve karisik bir ruyaydi hayir olsun insallah

  • Esmadur hanım rüyada kız istemeye gitmek, rüyada kendi elbisenizi begenmemek, istenecek kızın bazı konulardan hoşnut olmayacağına, istemeyle ilgili yaşanacak küçük sorunlara ve sizin bu memnuniyetsi durumu tatlıya baglamak için çaba göstermenize, veya yaşanacak sıkıntıların biteceğine yapılacak işin tatlıya baglanacağına, ama sizin bazı husularda rahatsız olmanıza yorumlanır.
   Tavsiye, kişiler arasındaki bir uyumsuzluk veya anlaşmazlığa şahit olur iseniz fikriniz sorulsa bile, faza müdahil olmamanız, zira bu işten çıkacak olumsuz bir sonuç size mal edile bilir.

 2. Rüyamda istemeye gelmişler ama kavga çıkıyordu bende sessiz kalıyordum. Gerçekten görüştüğüm birisi var ve istemeye gelecekler. Ama babam görüştüğüm kişiyi değilde başka birisiyle evlenmemi istiyor. Bu rüya bilinç altıma yerleşen konular mı acaba?

  • Sümeye hanım rüyanız yaşadığınız olaylardan etkilendiğinize hayatınıza olumlu veya olumsuz bir konuya yorumlanmaz.

 3. Merhaba rüyamda kız istemeye gidiyoruz alıyoruzda yemekler filan sıkıntı var ben evliyim kardeşime çevirdim onları evlendirem dedim uyandım

  • Erhan bey sizin dahil olduğunuz bir olay neticesinde yaşanacak sıkıntının arkasından gelecek feraha ve mütluluga işaret eder.

 4. Merhabalar 10aylik iliskim var 17yasindayim ruyamda beni istemeye geliyorlardi memleketten akrabalarımız falan gelmisti halam daha 19yasindasin kucuksun diyordu o sirada erkek arkadaşımin annesi ve kardesi kuaforden bize gelmislerdi cok asiri gercekciydi etkisinden cikamiyorum aklimda bilincaltimda boyle bisey asla yoktu durup dururken böyle bi ruya görmemin anlami ne gercekten erkek arkadaşımla mi evlencem bu bi isaret mi

  • Rabia hanım farkında olmadığınız kötü bir duruma ve bu durumun getireceği pişmanlıkların olmasının önüne geçmek için ailenizden birilerinin sizi uyarmasına tabir edilir.

 5. Ruyamda abime kız istemeye gittik iceri girişimizi kapida karsilanisimizi hatırlıyorum abimin sevdiği kızdı bu arada öyle hissettim, sonra bi anda bana kız istemeye gittik beni de ayni sekil ailemle kapıda karsiladilar ama hislerime göre sevdigimi istemeye gitmemiştik kiz farkli idi

  • Emr Yıldız, sizin için ve abiniz için hayırlı olcak bir işie işarettir, abinizin işi biraz sıkıntılı olmasınada yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.