22 Ekim 2021 - Cuma
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Kız İstemeye Gitmek İslami Yorumları

Rüyada Kız İstemeye Gitmek İslami Yorumları

Rüyada Kız İstemeye Gitmek İslami Yorumları

Rüyada kız istemeye gitmek, hayırlı bir işe sebep olmak, kişiyi gururlandıracak, övgüler alaması ve göğsünü kabartacak duruma işaret eder. Güzel davranışları, yaptığı yardımlar, ihtiyaç sahibi olanlara yaklaşımları yardımı insanların tanımasına sevgi ve saygısını kazanmaya tabir olur. Kişinin doğal davranışlarının herdaim olması, kişilerin kendi ortamlarında görmek istediği kişi olmasına yorumlanır. Rüyada kıs istemek, yaşanılan kısmetsizliklerin son bulmasına, rüyayı gören bekar ise, evlenmesine, evli ise, yuvasında sevgi gören eşinin el üstünde tutmasına yorumlanır. Laftan sözden uzak, kimsenin lafını sözünü etmeyen, güzel düşünceleri ile çevresine ışık tutan, kendinekötülük edenleri bile affedeceğine işarettir. Kız istemeye gitmek, başka bir ülkede iş tuttmaya, askere giden oğuun arkasından hasret çekmeye, evlatları için daha iyi koşulla oluşturacağına, yaşanacak üzüntülerin kısa zaman içinde biteceğine rivayet eder. Yeni bir iş kurmayak için sevdiği biriyle ortaklık anlaşmasına, iyibie iş bulmaya veya kendi işini kurmaya tabir edilir.

Rüyada Başkası İçin Kız İstemeye Gitmek

Rüyada başkası için kız istemeye gitmek, kişiye  yapılacak büyük teklife ve bu teklifi kabul etmesi neticesinde, hayatının değişmesine rivayet eder. Bu rüyanın alametlerinin gerçekleşmesi için rüya sahibinin, dengeli davranırsa, dengeli olursa kavuşacağı büyük servete kavuşmasının işaretçisidir. Alacağı müjdeli haberlere girdiği bu dönemi iyi değerlendirmesi durumunda yaptığı mesleğinde aranan meslek erbabı, aranan ard arda alacağı iş teklifleri ve kazancının bolluğu işinde marka olacağına tabir edilir.

Rüyada Kendisi İçin Kız İstemeye Gitmek

Rüyada kendisi için kız istemeye gittiğini görmek, rüya sahibinin yapacağı bir seçime, alacağı kararlar ve yapacağı seçim sonucunda aşk ve iş yaşamında dönüm noktasında işarettir. Kişinin yeni kararla yaşamındaki olumlu değişiklikler, mühim sorumluluklar alacağını da bildirir. Çocuğu olmayan biri ise evlatlık çocuk almasına veya durumu iyi olmayan düşkün birini koruması altına alıp himaye edeceğine, iyaşesini alması için düzenli bir gelire bağlıyacağına, tabir edilir.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

12 Yorum

  1. Teyzem rüyasında, babaannem ve benim bana kız istemeye gideceğimizi görmüş. Üzerimde asker yeşili pantolon ve aynı renk gömlek varmış. Bu rüyadan bir gün önce de benim evlenmek istediğim kızın amcasının eşinden ayrıldığını görmüş (uzaktan akrabamız oluyorlar). Hayır olsun inşallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.