25 Ocak 2022 - Salı
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Kobra Yılanı Görmek Rüya Yorumları

Rüyada Kobra Yılanı Görmek Rüya Yorumları

Rüyada Kobra Yılanı Görmek Rüya Yorumları

Rüyada Kobra Yılanı Görmek

Rüyada kobra yılanı görmek, rüyada kobra yılanı gören kişi: Rüya sahibi için iş hayatında ve aile mutluluğunda gösterdiği başarı başkaları tarafından Kıskanılacak. Rakipleri tarafından kandırılarak maddi zararlara uzatılacağını iş hayatının çok kötü gideceğine, bütün mal varlığını kaybederek ihlal edebileceğini, bütün ailesinin dağılarak çok kötü duruma düşürülmesine düşmanları tarafından niyet edildiğini yorumlanır.

Rüyada Yarısı Kırmızı Yarısı Siyah Kobra Yılanı Görmek

Rüyada yarısı kırmızı yarısı siyah kobra yılanı gören kişinin birisi içinde bulunduğu karışık duygularına ve duygusal sorunlarına işarettir. Bu rüya rüya sahibinin rakiplerinden birisi hakkındaki karışık duygularına işarettir.

Rüyada Kırmızı Kobra Yılanı Görmek

Rüyada kırmızı kobra yılanı gören,  mal, mülk servet sahibi olacağına, yeni girişimler için atılacak adımların başarıya ulaşması sonucunda gelinecek takdir göreceğine, bilemediği, tatmadı yeni tatlar tadacağına, toplumdan uzak, ailesi ile güzel günler yaşayacağına, ailesinde kendini mutlu edecek güzel şeyler yaşayacağına, zaman zaman hayatını sürdürmekte sıkıntı yaşayacağına da işaret eder.

Rüyada Renkli Kobra Yılanı Görmek

Rüyada renkli kobra yılanı görmek,  hayatında çeşitli problemlerin yaşanacağına, olmadık tatsızlıklarla karşılaşacağına,  yaşanacak kötü günlerin sonunda kendi istediği çalışmalar için önder olacağı çalışmalar yapacak, ticaret hayatında lider konumuna yükselecek, uzun zamandır yapmak istediği ve çalışarak büyük emek verdiği işte başarılı olacağına, başarının getirisi olan beklediği kazanca ve servete kavuşacağına, yaşadığı stresli günler, yoğun çalışmalar sonucu sağlık sıkıntıları yaşamasına, sağlığı konusunda önlem alacağına, sıkıntı ve dertlerden kurtulup, birlerine yardımda bulanacağına işarettir.

Rüyada Kobra Yılanının Kovaladığını Görmek

Rüyada Kobra Yılanının kovaladığını görmek, görülecek zarardan uzaklaşmaya ve rüya sahibinin büyük bir yanlıştan uzaklaşmasına tabir edilir. Bu rüya rüya sahibinin bir çok konuda araştırma yapmadan çabuk güvendiği kişiler tarafından maddi manevi uğrayacağı zararlardan kurtulmasına da yorumlanır.

Rüyada Sarı Kobra Yılanı Görmek

Rüyada Sarı Kobra Yılanı Görmek, yaşanacak hastalık ve illetten kurtulmaya şifa bulmaya yorumlanır. Rüyada sarı  kobra yılan, sıkıntılı yaşamdan kurtulmaya, yoksulluktan, zara ve ziyandan doğacak can sıkıntının insanı yoran bütün kötü davranışların verdiği durumdan korunmasına yorumlanır.

Rüyada Kobra Yılanı Sokması

Rüya sahibi için iş hayatında rakipleri tarafından kıskanılan kötü olaylar içerisine çekilerek zor duruma  düşüneceğine, rüya sahibinin yıllardır mücadele ederek edindiği  her alanda iyilikle anılan ismine zarar geleceğini, ismini lekelere kötülüklerle anılacağını, huzurlu mutlu ailesinin bir anda perişan olacağına ayrılıklar yaşayacağına, düşmanın çok kuvvetli olması rüya sahibinin  yenilgiye uğrayacağına yorumlanır.

Rüyada Kobra Yılanı Öldürmek

Rüya sahibi için rüya sahibini kötü duruma düşürmek isteyen düşmanlarını büyük bir hezimete uğratarak yeneceğine, düşmanlarının rüya sahibini gördüğünde köşe bucak kaçacaklarını, kişinin eski huzurlu günlerine tekrar döneceğim, iş ve ticari hayatında hak ettiği yerde olacağını, düşmanları tarafından zarara uğratan olmayacağına yorumlanır.

Rüyada Kobra Yılanı Isırması

Rüya Sahibine büyük düşmanlık besleyen kişilerin, kişi ve ailesiyle arasına sokmak isteyecekleri nifak için büyük çalışmalar yapacaklarını, ancak rüya sahibinin doğru kişiliği, temiz iyi bir karaktere sahip olması sebebiyle, düşmanlarının herhangi bir şey yapamayacaklarını, rüya sahibinin bu komplolardan hiçbir zarar almadan kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada Kobra Yılanı Yakalamak

Rüya sahibinin karşısına, çok büyük kötülük yapmak isteyen rakiplerini,   akıllıca bir planla, kötülük yapmak isteyen rakiplerine kazdıkları kuyuya düşüreceğini, bu rakiplerin kişiye yapacakları kötülüklerden büyük pişmanlık duyacaklarını, Rüya sahibinden Aman dileyeceklerini yorumlanır.

Rüyada Beyaz Kobra Yılanı Görmek

Rüya sahibinin aile mutluluğunu çekemeyen düşmanları tarafından, rüya sahibine yönelik yapacakları karalamalar ve iftiralardan hiçbir zarar almadan kurtulacağına, fakat bu dedikodulardan oldukça yıpranacağına yorumlanır.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

24 Yorum

  1. Ben tır şöförüyüm tırın içinde küçük yılan gördüm bu rüya nasıl yorumlanır

    • Barış bey tırın içinde görülen küçük yılan, zayıf küçük bir düşmanınızı fark etmenize işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.