12 Ekim 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Kunduz Görmek İslami Yorumları

Rüyada Kunduz Görmek İslami Yorumları

Rüyada Kunduz Görmek İslami Yorumları

Rüyada Kunduz Görmek İslami Yorumları, Kişinin sosyal çevresi ve ailesinde, saygı, sevgi, huzur ve samimiyetin sürekli olacağına işaret eder. Rüyasında Kunduz görenin özel hayatında çevresinin gıpta ile bakacağı, güzel bir ilişki yaşayacağına bu insanla yıllar sürecek bir evlilik yaşayacağına çevresindeki kişilerinde bu güzel ilişki benzeri ilişki arayacağına yorumlanır.

Rüyada Kunduz Cinsel Organı Görmek

Rüyada Kunduz Cinsel Organı Görmek, Rüya sahibin yakalanacağına ve bu hastalıktan uzun yıllar kurtulamayacağına, rüya sahibi hasta ise hastalığından yakın zamanda kurtularak sağlığına kavuşacağına tabir eder.

Rüyada Kunduz Yakalamak

Rüyada Kunduz Yakalamak, İş ve aşk hayatında akıllı davranacağına, iyi  bir servete aynı zamanda mutlu bir evliliğe ve çevresi tarafından saygın bir kişiliğe kavuşacağına hiç bir zaman geçmişini unutmayacağına yorumlanır.

Rüyada Kunduz Yuvası Bozmak

Rüyada Kunduz Yuvası Bozmak, Bireyin kendi eliyle sağlığını bozacak bir hayat yaşayacağına, sosyal yaşantısının yoğunluğu ve özel hayatındaki karmaşa kişinin ruh sağlığının bozulacağına, uzun süre hastalığın pençesinden kurtulamayacağına yorumlanır.

Rüyada Kunduz Beslemek

Rüyada Kunduz Beslemek, rüya sahibi için geleceğe yatırım yapmak, mutlu günler için dost, çevre edinmek, ahireti için hayır etmek ve gelecekte edineceği huzura, servete ve güzel aile kurmaya işaret eder.

Nagihan` ın Rüyası

Rüyamda bir odadayım. Yüksek bir şeyin üstündeyim yerde iki tane kunduz var hemen yan tarafımda da yine benimle aynı yükseklikte kıvrılmış bir yılan duruyor. Kunduzların teki yılana doğru sürekli hamle yapıyor kaçıyor kaçtıkça bana doğru yöneliyorlar ama gelmiyorlar ben kunduzlar bana gelmesin diye daha yükseğe çıkmaya çalışırken uyanmışım.

Nagihan` ın Rüya Yorumu

Karşınıza çıkan mutluluğu ve huzuru, makam fırsatını sizi çekemeyen dost bildiğiniz bir düşmanınızın lafına uyarak geri çevireceğine delalet eder.

 

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.