13 Ekim 2019 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Kuyruğu Kesik Fare Yorumları

Rüyada Kuyruğu Kesik Fare Yorumları

Rüyada Kuyruğu Kesik Fare Yorumları

Rüyada Kuyruğu Kesik fare görmek: rüya sahibi için farenin rengi normalden farklı ise bir erkeğe yorumlanır, kişi rüyasında kuyruğu kopmuş bir fare görmesi iffetli bir kadına, yorumlandığı gibi kötü lafçı bir kadına da tabir edilir. Size zara vere bilmek için için tuzaklar kuran bir insana da yorumlanır.

Okuyucu Rüya Yorumu

Burak

Ben rüyamda böyle 50m2 bir çimenlik uzun notlarda var bu çimenliğin tam ortasında 2 metre genişliğinde bir yol gördüm. Bu yola girdim girdikten sonra bilimcilikten yüzlerce küçük kobra aralarda da büyük kobra gördüm ve inanılmaz korktum panikledim ve iki tane küçük kobra üstüme zıplayıp ikisi de sol kolumdan soktu beni sonra bir şekilde sürüne yırtına çıktım oradan sonra hastane veya okul gibi bir yerdi orada bana bunlar zehirsiz dediler ve bir şeyde olmadı. Aynı zamanda uzun zamandır görüşmediğim babamı da o hastane gibi yerde 2-3 saniyelik gördüm. Beni aydınlatırsanız çok makbule geçer çok sağolun şimdiden.

Burak’ ın Rüya Yorumu

Burak bey rüyanız hayırlara vesile olsun. Öncelikle Rüyada çimenlik muratla yorumlanır. Çimenliğin ortasında gördüğünüz o kısa yol başlamayı düşündüğünüz temiz yeni bir başlangıç ama orda gördüğünüz yılanlar yolunuzu kesmeye çalışacak cılız düşmanlarınıza ve başlamayı düşündüğünüz yeni başlangıç bu iş olabilir, yatırım veya herhangi birşey ama yeni başlayacağınız hayırlı bir iş ve siz bu işten tüm engellere karşılık başarıyla çıkacaksınız, etrafınızı saran gizli düşmanlar, fesat insanların engellemeleri sizin ylunuzu kesemeyecek. Okul ise başlayacağınız yeni işte bilen konunun uzmanı insanlardan yardım alacağınıza, babanızdan da manevi destek göreceğinize yorumlanır.

Birde size bir editör uyarısı acilen vakit ayırıp babanızla biraz vakit geçirmenizi tavsiye edebilirim. sonradan geç kalabilirsiniz. Hayırlara çıksın rüyanız Aminn

———————————————

Zeynep’ in Rüyası
zeynep

rüyamda koşarken ayaklarımın yerden kesildiğini çok yükselmeden düz bir şekilde uçuyordum yorumu nedir hayırlı aksamlar.

Zeynep’ in Rüya Yorumu

Zeynep hanım rüyanız hayırlı rüyalardan olup, şuan çektiğiniz sıkıntıların arkasına gelecek olan, huzura, feraha, hayırlı kazaca ve arzuladığınız yaşama delalet eder. Rüyanız tez zamanda hayra çıkar inşallah. Aminnn

——————————-

Eylül’ ün Rüyası
Eylül

Merhabalar gunduz ruyasidir.ruyamda kucuk kuyruksuz gri bi fare va bilmedigim bi ev ama bizim yasadigimiz evmis. bu fareyi yakalarim ne var diyorum ustune bisey koyuyorum donuyo. sopayla oldurmeye calisiyorum debeleniyo ölmuyo böcek ilaci sıkıyorum sirt üs%ü donuyo bu sırada farenin agzindan burnundan küçük böceker çikiyor böcek ilacini sıkmaya devam ediyorum ilacin icinden böcek ler cikiyo fareden halen böcek cikiyo fare ölmemiş kizim engelli oldugu icin onu ariyorum uzerine telasla örtü falan atmisim buluyorum kizimi evden kaciyoruz böcek ler ve fareler evde yasiyo halen.

Eylül’ ün Rüya Tabiri

Eylül hanım rüyanız hayra çıksın ama siz çok vesvese etmişsiniz bu günlerde. Öncelikle bunu belirtmek isterim, biraz daha sakin olmanız sizin faydanıza olacaktır.

Rüyada bilmediniz ev görmek: sizin korktuğunuz veya çekindiğiniz aklınıza takılan bir konu üzerindeki belirsizliğe tabir edilir. Rüyada Kuyruğu kesik fare: yarım yamalak bildiğini size satmaya çalışan bir fitne erkeğe yorumlanır. Rüyada fareyi öldürmeye çalışma nız ve o sırada gördüğünüz böcekler falan sizin bir belayı önceden fark edip savuşturmanıza yorumlanır. Rüyada Çocuğunuzu alıp kaçma nız: çocuğunuzla alakalı endişelerinize yorumlanır.

Rüyanız sizin içinde bulunduğunuz karışık duygularınızı ve sizin bu durumunuzu bilen biri tarafından kullanılacağına yorumlanır. Rüyanız hayırlara vesile olur inşallah. Aminn

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.