12 Ekim 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Lacivert Yılan Rüya Yorumu

Rüyada Lacivert Yılan Rüya Yorumu

Rüyada Lacivert Yılan Rüya Yorumu

 

Rüyada Lacivert Yılan Rüya Yorumu, Kişinin başından geçen bir olay, çevresi, cinsiyetine göre yorumlanır. Rüyada Lacivert Yılan 4 şekilde tabir edilmiştir.

 • Rüyada lacivert yılan, inançlı yüksek olan erkekle iyilik yaymaya,  medeniyetsiz insanla yüz göz olmamaya,sevimsiz çocuğu ırak tutmaya, sağlam şahıslardan destek almaya yorumlanır. Hastalığa çare bulmaya, paklığa, temizliğe olarak anlatılır. İçtenlikle dost ile muhabbete, iyi niyetli sözlü özü bir olan aile büyüğü ile geçinmeye rivayet eder.
 • Bazı din alimlerine göre ise rüya’da görülen lacivert yılan: Rüyayı gören kişinin, doğru ve sözüne  güvenilir kişilerle iş yapmasına,yaşam standartlarının yükselmesine , yeni ve yenilikçi iş alanlarında söz sahibi olmak ile yorumlanır. Rüya’nın buna benzer olumlu bir çok anlamı vardır. Rüyada görülen lacivert yılan, akraba ile bir iş girişimine, yorgunluktan kurtulmaya, zararsız bir insan olmaya, ticaret hayatında ki başarıya işaret eder. Doğru ortaklıklar üzerine kurulmuş başarılı bir gelecek olacakta adlandırılabilir. Zararlı maddeler bağımlısı olan bir kişinin bu bağımlılıktan kurtulacağına, evli bir bayan ise hamile kalacağının müjdecisidir.
 •  Her ne kadar yılan , kelime ve yaradılış anlamı ile soğuk bir hayvan gibi görülse de ,rüyalarda görülen renkli yılanların yorumu çok zaman
  olumlu yönde olmuştur.Aile bağlarının kuvvetlenebileceği-ne dair yorumlar vardır bir çok yazıda.Maneviyat eksikliğinin düzeltilmesinden tutunda ticaret hayatınızda ki ortaklıklar ve elde edeceğiniz başarıya kadar bir çok pozitif açıklama yapılmıştır bu rüya ile ilgili.
 • Özetleyecek olursak şayet ; Rüyada görülen lacivert yılan ,Erdem sahibi kişilerden akıl almaya,doğru ve sözüne güvenilir kişilerle ortaklık
  yapmaya,bu ortaklık sonucunda yaşam standart’nın yükselişine, maneviyat ruhumuzun geliştirilmesine,aile ve akrabalarla olan bağlılığımızın
  artmasına, zararlı huylardan,hastalıklardan kurtulmaya ,evli bayanlar için hamile kalmaya,bekarlar için ise iş alanında li başarıya işaret
  eder.

Tuba´ nın Rüyası

Rüyamda bahçe gibi bir yerde oturuyorduk arkadaşlarla sonra otların arasından yılanın geçtiğini gördüm, kalkın yılan var dedim, onlar bana bakarken yılanda benim olduğum tarafa geliyordu yılan lacivert renkli bir şeydi ben kaçtım yılan kovaladı sonra yılan değişik bir hayvana dönüştü ve hayvan bana saldırmaya çalışıyordu taş attım ne yaptım üzerime geliyordu bunların içinde korkuyla uyandım sizce kötü bir-şey mi? bide bu gün 3 tane vizem var ne şekilde yorumlanır şimdiden teşekkür ediyorum.

Tuba´ nın Rüya Yorumu

Sizin bir gurup içinden başarılı çıkacağınıza, fakat sizin kararllığınızda kısa bir eksilme olacağına, sizin kendinizi toparlayıp tekrardan hedefinize ulaşmak için çalışacağınıza, bu çabanızın karşılığını fazasıyla alacağınıza yorumların.

 

 

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

2 Yorum

 1. ruyamda kimsenin olmadigi bir yerde bir tane yilan gectigini goruyorum buyuk ve sari hizlica gecti ileri gidiyorum ince bir yilan bacagimi isirip hizlica yanimdan gidiyor ve bacagimi tutup biraz daha ilerleyince onumden laciver bir yilan daha geciyor ve sonrasini pek hatırlamıyorum muhtemelen orda uyandim

  • Zayıf karakterli erkek bir düşmana, size zarar veren fakat sizin bu zarardan etkilenmeyeceğiniz ikinci bir kişiye, sizin üstünüze bu kişileri salan, arka planda duran bir başka kişiye tabir edilir. Ancak bütün Çabalarının sonuçsuz kalacağı, bir gücün varlığına tabir edilir.
   Öneri: kim ne derse desin, ne ederse etsin siz iş, aile içindeki durşunuzu bozmayın, sizin dürüstlüğünüz, doğruluğunuz ve mücadeleci kişiliğiniz, sizi başarıya ulaştıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.