14 Ağustos 2022 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Mavi Fosforlu Işık Görmek

Rüyada Mavi Fosforlu Işık Görmek

Rüyada Mavi Fosforlu Işık Görmek

Rüyada fosfor veya fosforlanmis bir cisim gör-mek, fosforlu ışık saçmak, fosforlu ışık saçan canlı görmek; işinizde veya yaşantınızda, tutum, davranış ve yaşam şekliniz, işiniz, çalışma koşullarınızla, herkesi kendininize hayran bırakacak konuma gelmenize, şu anki yaşam sıdandartlarınızın gelecekte çok çok daha iyi seviyelere taşıyacağınıza çevrenizde size hakir gözle bakanları utandıracağınıza aydınlık gelceğe tabir edilir.

Rüyada Mavi Işık Görmek

Rüyada mavi ışık görmek, urüya sahibinin hayat akışını rutinini bozan uzunca bir zaman kişinin aklını ve zamanını dolduran olumsuzluğun neticelenmesine huzur bulmasına, kişi için alacağı hayırlı bir erkek bebek haberine veya erkek çocuk sahibi olmaya, murat almaya, iş ve kişinin özel yaşantıında arzuları doğrultusunda herşeyin yoluna girmesine, mavi ışık, gelecekte aydınlık günler, muratına kavuşma, işinde başarı v.s olaların akışındaki olumlu neticelere işaret olarak yorumlanır.

Tahir

Merhaba Azerbaycandan selamlar 21 yaş ve bekarım.. Benim gerçekte bir kaplumbagam var… Ruyada eve girerken evde küçük kaplumaba gordum dolaşıyor bazı akrabalarım dışarda kapının önunde durmuş seyr ediyor ama sonra onları gormuyor neyse bu küçük yavru biraz dolaşıyor evde az sonra benim kaplumbağa onu yakalıyor ama onun yavrusumu diyil anlamdım kafasını tutmuş onu yemeye kafasını koparmaya çalşmakda ayırmak istyorum onları olmuyor ses duyudum şkrt aha dedim yavru öldü ve garib bir şey var bunlar bir birne girdiği benim kaplumabağam onu yemeye çalştğı zaman bunlardan mavi fosfor gibi bi isik çıkmakta hemde guclu bir şekilde.

Tahir`in rüya yorumu

Tahir selam olsun sana, rüyanın işaret ettiği alınacak bir ev veya küçük bir mirasa işarettir ancak sizin bu küçük mirası veya parayı güzel değerlendirecek, değerini katlayacak veya hayırlı bir eş adayı bulmanıza ve çevreniz tarafından gıptayla izleneceğinize, huzurunuza ve rahatınıza tabir edilir.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Katlı Otopark Görmek

Rüyada Katlı Otopark Görmek Rüyada katlı otopark görmek peş peşe müjdeli haber alınmasına işaret eder, …

4 Yorum

  1. Selamun aleyküm istihare niyetlemiştim rüyamda annem bana iki cam bardakta içecek getiriyor. Biri kefir biri ayran. Ancak kefir kahverengi. Şaşırıyorum kefir kahverengi olur mu diye? Kefir aslında böyle olur diyor. Tadına bak kefirin diyor ben de içiyorum tadı güzelmiş diyorum. İstiharem evlilikle ilgili değil.

    • Sevgili ada rüyada kefir görmek, ihanete uğramanıza veya sevdiğiniz biri tarafından sizin yapacağınız işlerde engellenmeye işaret etsede, kefirin bardak içinde ve kahverengi oluşu annenizin size vermesi ve içmeniz; n, istihareye yattığınız niyet herne ise annenizinde desteğiyle biraz zorlansanızda gerçekleşeceğine tabir edilir. Kötü niyetli dost görünümlü düşmanınızın varlığı niyetinizin gerçekleşmesinde engel çıkaracağına tabir edilir.

  2. fadime korkmaz

    iyi günler ben rüyamda buyuk kalin siyah bir yılan gordum ön ayaklari vardi evimizin önunde kopegimi kedilerimi yıyordu almaya calişiyordum azından kafasına fılan burdum ama alamadim hepsini yutuyordu

    • Fadime hanım, çevrenizde dost görünen nankör kişilerin varlığına ve sizi gerçekten seven, size gelecek zaralar fark edip, berdeteraf edecek bir dosta işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.