4 Aralık 2021 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Mavi Gözlü Kartal

Rüyada Mavi Gözlü Kartal

Rüyada Mavi Gözlü Kartal

Rüyada Mavi Gözlü Kartal, rüya sahibi için, güçlü, kariyer sahibi birinin etkisinde kalacağına, o kişiye yakın olarak yapacağı kariyerde o kişinin desteğini alacağına işaret eder.

Rüyada Mavi Gözlü Kartalın Evine Girmesi

Rüyada Mavi Gözlü Kartalın Evine Girmesi, kişinin hedefine ulaşması için fırsatın yakın olduğuna, yaptığı iş yada konuda başarılı olacağına tabir edilir.

Rüyada gördüğümüz mavi göz, etkileneceğiniz bir kişi, veya unutamayacağınız bir olaya tabir edilir.

Rüyada Mavi Göz Yorumu

Rüyada Mavi Göz Yorumu, rüyayı gören kişiyi fazla heyecanlandıracak ve içten etkileyecek bir insan ile karşılaşacağına yorumlanır. Kişinin bir defa görmesi sonrasın da unutamayacağına ve kişiye yakın olmak için büyük çaba göstereceği bir kişinin varlığına yorumlanır. Rüyada mavi göz gören, büyük sevgi ve aşkla bağlanacağı, hayatını paylaşmak istediği kişinin varlığına tabir edilir..

Rüyada Mavi Gözlü Bayan Görmek

Rüyada Mavi Gözlü Bayan Görmek, şansın kötü olmasına tabir edilerek, kötü olarak yorumlanır. Mavi Gözlü Bayan, kişi için, mutsuzluk, çalışma hayatında başarısızlık, işlerinde yeterli çalışmayı sağlamakta isteksizliğe, hayallerinin kırılmasına, mutsuzluk, sıkıntılı bir dönemin başlamasının işaretçisidir.

Rüyada Mavi Gözlü Bebek Yorumu

Rüyada Mavi Gözlü Bebek Yorumu ise, hayırı rüyalardan sayılıp hayırın işaretçisidir. Rüya sahibinin şansının açıklığı, işlerindeki başarı, kısmetinin ve rızkının çoğalması, hayattaki başarılarına, hayatının kendi istek ve arzuları doğrultusunda huzurlu, sağlıklı bir şekilde sürdürmesine yorumlanır.

Rüyada Mavi Gözlü İnsan Görmek

Rüyada Mavi Gözlü insan Görmek, Büyük şans, bereket ve bolluğa rivayet eder. Rüya sahibi, huzurlu, neşeli keyfini yerine getirecek güzel olaylar ve hayatındaki iyi gelişmelere, güzel haberlere yorumlanır.

Rüyada Mavi Gözlü Erkek Yorumu

Rüyada Mavi Gözlü Erkek Yorumu, başarı, mutluluk ve kısmete tabir edilir. Kişinin hayalini kurduğu şeylerin gerçekleşeceği, umutlarının gerçekleşeceğine, hayatının yoluna girmesi ile huzura kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Mavi Göz Görmek

Rüyada mavi göz görmek, sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine rivayet edilir. Öte yandan da kişinin geleceği için hayırlı ve isabetli adımlar atacağına bu sayede ilerleyen yaşlarda zengin bir hayata kavuşacağına ve rahata ereceğine delalet eder.

Rüya Begüm Sertan

Rüyamda Kartal’ ın evime girmeyi kolladığını ve sonunda girdiğini gördüm. Çok korktum ama bana birşey yapmıyordu sadece bana dikkatle bakıyordu, gözleri çok büyük ve masmaviydi..

Rüya yorumu Begüm Sertan

Beklediğiniz fırsat ve sevinç, mutluluk fırsatına işaret eder. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir konuda başarıyla birlikte gelecek huzura mutluluğa tabir edilir.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

2 Yorum

  1. Merhaba; rüyamda muhabbet kuşum balkon kapısından kaçıyor çok yükseklere çıktığında bir kartal onu kovalamaya başlıyor. Muhabbet kuşuma sesleniyorum eve geri dönüyor, kartal da onunla birlikte eve giriyor kartalı kovmaya çalışıyorum ama kimseye zarar vermeden durduğunu görünce kovmaktan vazgeçiyorum. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

    • Fatih bey rüyanızın başlıkları kaçan muhabet kuşu, kartal, eve giren kartal ve muhabet kuşu, hayatınız paylaşatığınız birinin destegi sayesinde kazanacağınız güç ve yetkiye tabir olunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.