1 Temmuz 2022 - Cuma
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Mülakat Görmek İslami Yorumları

Rüyada Mülakat Görmek İslami Yorumları

Rüyada Mülakat Görmek İslami Yorumları

Rüyada Mülakat Görmek

Rüyada mülakat görmek, mesleğindeki başarısında ilerlemek için büyük mesafeler kat etmesine, işinde ilerledikçe kazancında arış olması kişiyi sıkan, moralinini bozulmasına sebep olan engellerin aşılmasına tabir edilir. Hayatında yeni gelişmelere ve elde edilecek başarılar ile aranılan kişi olmasına, şansında olumlu değiş,mler olması hayrına olacak yeni işler, atacağı yeni adımlae atılacağına tabir edilir.

Rüyada Mülakata Girdiğini Görmek

Rüyada mülakata girmek, aşılacak güçlüklere, zor olanı başarıp sahip olduğu imkanları genişletmeye, maaşın ve makamın yükselmesine, kariyerinde başarılarıyla yükseleceğine işarettir. Rüya sahibinin mühim görevleri yapma kabiliyetine sahip olmaya ve bu kabiliyeti ile, donanımlı ve daha yetkin, yetkili kimse makamına getirilmeyi hak ettiğine rivayet eder.

Rüyada Mülakatı Geçtiğini Görmek

Rüyada mulakatı geçmek, bulunduğu işinde yükseleceği makam olarak yorumlanır. Çalışması ve işindeki azminin karşılığını alması, mesleginde takdir görmeye ve hak ettiği seviyeye ulaşmasına, yükseldiği makam kişiye öz güven ve maddi güç elde etmesine, kavuşacağı rahata ve haklı gururlanmaya işarettir.

Rüyada Mülakat Sınavına Girmek

Rüyada mülakat sınavına girdiğini görmek gelecekle, işi ile veya eğitimi ile, kişinin hayatı ile ilgili planlarına, koyacağı hedeflere, kavuşmak istediği hayallere işarettir. Kazanmak, başarmak için hiçbir zorluk ve engeli sorun etmeyen aklına koyduğu noktaya ulaşmak tan vaz geçmemeya işarettir.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

4 Yorum

  1. yapacağım iş başvurusu için istiharede mezuniyetim varmış kuzenim ve yengem beni hazırlıyor kuzenim hafif bir makyaj yapıyor bana yüzüm çok güzel oluyor ay gibi parlıyor. Bana yanıma almam için kuzenimin çantasını veriyorlar ancak çantaya takılı yeşil bir süs tavşan var yengem onu kesip çıkarıyor ama sonra vazgeçiyor sen kendi çantanı tak diyor. Sonra yemek (bamya yemeği sanırım) ve börek yiyorum mezuniyetime gitmeden önce.

    • Sevgili Sena, rüyada sizi yengeniz ve kuzeninizin mezuniyete hazırlaması, hafif bir makyaj sonucunda yüzünüzün ay gibi parlaması, yeşil tavşan çanta süsü, bamya yemegi yemeniz ama bamyadan emin değilsiniz, börek, sena hanım o işiniz bir noktaya kadar selametle gelecek fakat, işinizin gerçekleşmesinin zor olacağına işaret eder. Bir engel var inşallah bu engel kalkar.

      • Teşekkür ederim aynı konuyla ilgili diğer bir istiharemde ise şu rüyayı görmüştüm. Babannemgilin evin salonundayım, nişanım varmış parmağımda kırmızı kurdele bağlı. Halamgil gelmiş ama oturmalarıyla kalkmaları bir oluyor hemen gitmek istiyorlar. Ben de onlar kapıdan çıkarken halama kızıyorum halamın yüzü düşüyor. Sonra bahçeye çıkmışız. Babannemin ablası ve ablasının kızı bana yazma vermiş. İkisi de çok açık yeşil çok soluk bir renk. Babanneme gösterirken birinin kenarının pembe beyaz oyalı olduğunu görüyorum. Üzerinde çiçek desenleri var ama o kadar silik ki görebilmek için çok dikkatli bakmak gerekiyor. Babannem ablasının kızını övüyor çok akıllı çok zeki diye.

        • Sena hanım rüyanızda ve rüyadan uyandığınızda içinizde nasıl bir his vardı onu bilmiyorum benim rüyanızı yorumunu okumam diger rüyanızla hemen hemen aynı, başvurduğunuz iş bir noktada tıkanıyor.nişan, parmağınızdaki kırmızı kurdele, akrabalarınızın gelip hemen geri gitmek istemeleri, halanıza kızmanız, halanızın yüzünün asılamsı, size verilen çok soluk yeşil 2 yazma, obaba anneni o yazmaları göstermeniz, ve yazmaların pembe, beyaz ama çok soluk olan oyaları, baba annenizinin bir başkasını övmesi, bu görülenlerin işaret ettikleri, sevinç sonrasında yaşanacak hayalkırıklığına işaret eder. İşe girebilirsiniz, ama girdiğiniz işin size göre olmadığını anlayıp üzüntüde yaşaya bilirsiniz, o işi alıp sevinçte yaşayabilirsiniz, ama bu durum sönük bir ihtimal.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.