14 Ağustos 2022 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Parlak Taşlar Görmek

Rüyada Parlak Taşlar Görmek

Rüyada Parlak Taşlar Görmek

İnsanlar rüyalarında, farklı yorumlanabilecek rüyalar görmesi doğaldır. Her rüyanın verdiği mesaj farklıdır. Rüyada parlak taşları görmesi de sık görülen rüyalardan dır. İnsanların farklı rüyalar görmesi, normal hayatlarında yaşadığı sıkıntı ve zorluklarında etkisinde olmaktadır. İnsanların Rüyasında parlak taş görmesinin işaret ettiği şeyler şunlardır.

Rüyada görülen parlak taşın cinsi rüyanın yorumu açısından önem arz eder.

Rüyada Parlak Taşlar Görmek, güzel sürprizlerle karşılaşacağına, büyük şansa ve tek kendisi değil çevresi ailesi maddi, manevi, parasal açıdan büyük bir maddi imkan sahibi, servete kavuşacağına, yaşamı boyunca sıkıntı çekmeyecek. Rüya sahibi kişinin beklentisinin çok üstünde para kazanıp, kendisi ve  bir çok insana yardımcı olarak rahat ettirecek, güzel bir hayata sahip olacağının göstergesidir. Kişi ummadığı bir anda, güzel bir-şeylerin sahibi olur.

Gerçek hayatta bilindiği gibi parlak taş, kıymetli, değerli ve önemlidir. Rüyada parlak taşlar görmek; İnsanlar tarafından saygı gören, değer gören, yüksek yerlerde kariyer sahibi olmasının işaretçisidir. Kişiye duyulan saygı gördüğü takdirler, o kişin duyacağı mutluluk ve huzurla anlatılır. Bu ilgi alakanın karşılığında kendisininde çevresinde olanlara, eli açık cömert davranacağına yorumlanır. Bu rüya önemli ve hayırlı rüyalar-dandır. Bu rüyayı gören insanın, hayatı boyunca sürekli önemli değişiklikler yaşayacağına, yaşadığı sürece hayatında yaşadığı sorun, sıkıntı ve problemlerden kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada Bekar Birinin Parlak Taş Görmek

Rüyada parlak taş gören kimseler bekar ise hayırlı bir eş bulacağına, rüyasında gördüğü kişilerde ahlak yönünden, dış görünüşüyle, güzel bir insan olduğuna işaret eder.

Rüyasında parlak taş görmek ile ilgili yorumları toparlarsak, Kişinin hayatında gelişecek hayırlı olayların göstergesidir. Nasiplerinin maddi manevi açılıp, oldukça güzel, rahat bir hayata kavuşacağına ışık tutar.

Rüyada Beyaz Taşlar Görmek

Rüyayı gören hayatı boyunca iyiliklerle karşılaşacağı, rızkı nın çok olacağı elde, şuan sahip olduklarından daha çok mülk, mal sahibi olacağına, karşısına çıkan rakiplere karşı  başarı kazanacak, geçmişte kaybettiği malların çok fazlasına sahip olacak kazandığı birikimlerle eskiye nazaran çok daha rahat bir hayata kavuşacağına rivayet edilir.

Rüyada Zümrüt Yeşili Taşlar Görmek

Rüyayı sahibi kişinin evinin içerisine girecek bolluk, berekete, çalıştığı işte elde edeceği başarılara, Aldı yanlış karalar sonucunda karşısına çıkan zorlukları sabrı ve azmiyle aşacağına, işlerini yoluna koyması sebebi ile eline geçecek bol para ve imkanlara, kişinin maddi anlamda kazandığı imkanlar doğrultusunda, manevi ve maddi olarak huzura kavuşacağına, imkanları doğrultusunda hayatını yeniden düzenleyeceğine işarettir. Rüyada zümrüt yeşili taş, insanın istek ve arzularına doğru yoldan kavuşmasına, kutsal bir mekana yapacağı ziyarete, manevi olarak güçleneceğine , imanının temizlenerek dahada alçak gönüllü olacağının göstergesidir.

Abdülgani Nablüsî, rüyada görülen denizi, cüsseli, kuvvetli, sevgi dolu, adilliğiyle sevilen sayılan bir devlet büyüğüne, ticaret yapan kişi için; alacağı mala, çıraklık yapan kişi için; ehil bir ustası olduğuna tabir etmiştir.

Rüyada Plajda Olduğunu Görmek

Rüyada plajda olduğunu görmek, gören kişi için, eğlenceye düşkünlük ve bu düşkünlüğü ile olmadık sıkıntılara girecek maddi ve manevi olarak kayıplarının olacağına, kişinin umursamaz, aşırıya kaçan hoyrat tutum ve davranışlarını engellemez durumda olması, isyankar, laf söz anlamaz tutumundan kaynaklı kendisinin zara göreceğine tabir edilir.

Rüyada Berrak Deniz Görmek

Rüyada görülen berrak deniz, güzelliklere yorumlanır. Berrak deniz gören yaşadığı sürece dünya güzelliklerine sahip olmaya yakın olan kişidir, öyle ki yalan dünyada cenneti yaşayacağına, dünya nimetlerinden ve zevklerinden faydalanacağına, yaptığı işlerden pişmanlık duymayacak, herzaman dikkatli, temkinli davranacağına yorumlanır. Kişi dikkati ve çalışkan yapısıyla mal sahibi olacaktır. Berrak deniz kazanılan malların değerinin artacağına tabir edilir. rüyayı gören mantık çerçevesinde gerçekleştireceği hayalleri kuracak, hayallerinin gerçekleşmesi için girişimlerde bulunacağına işarettir.

Rüyada Denizde Balıklar Görmek

Rüyada denizde balıklar görmek, denizde balıkların size doğru yüzmesi, kısmet habercisidir, balıkların su üstüne çıkması, gerçekleşmesi imkansız sanılan bir işin gerçekleşmesi, veya gizlenen sırrın açığa çıkması, beklenmeyen haber, yada yaşanacak mutluluğa, açığa çıkacak mirasa işarettir.

Denizde farklı cins balıkları görmek ise, yaşayacağınız mutlulukla birlikte aklınızda soru işaretleri oluşturup canınızı sıkacak işlerin tabircisidir.

Balıklar berrak temiz denizde yüzüyorlarsa, mutlu günlerin yakınlığı, gerçekleşecek bir kısmete tabir edilir.

Rüyada Balıklarla Yüzdüğünü Görmek

Balıklarla yüzdüğünü görenin, gelirinin günden güne artması, işinde başarılarının ve başarısıyla birlikte yükseleceği makama, kısa zamanda yaşanacak mutluluğa, hayırlı bir eş bulmaya, kısmetlerin artmasına, hanede berekete bolluğa, hayali kurlan şeylerin gerçekleşmesine, rüya sahibiyle uğraşan başarılarının ve yükselmesinin önünü kesmeye çalışan kişilerin vazgeçeceğine, yeni insanlarla tanışıp yeni dostluklar kuracağınızın işaretçisidir..

Rüyada Gaipten Gelen Ses Duymak 

Rüyanızda bilmediğiniz bir yönden gelen ses ve o sesin konuşma içeriği herne ise gerçekleşeceğine yorumlanır.

Rüyada Yüksek Tepe

Yüksek tepeye çıktığını gördüğünüz kişinin makam ve itibarında yükselmesi olarak yorumlanır.

Rüyada Yüksek Tepeden İzlenmek

Rüyanızda yüksek bir tepeden birinin size baktığını görmüş seniz buda yüksek mertebede birinin size kolkanat gererek, kollayıp koruduğuna işarettir.

Serap Merhaba. Rüyamda bir plajdayım. Hava çok güzel deniz sakın. Deniz o kadar berrak ki içinde ki balıkları çok net gördüm. Yuzmeye başladım baliklarla. Sanki gerçekti rüya gibi değildi. Sonra kumda beyaz pırlanta gibi parlayan bir taş gördüm. Artmaya başladılar. Sonra bu taşların zümrüt yesilini gördüm. Sonra içimden bir ses arkama bakmami söyledi. Baktığımda yüksek bir tepeden eski eşim beni izliyordu. Yorumlarsaniz sevinirim.

Yorum

Sevgili Serap rüyanızda oldukça detaylar ve bu detayların işaret ettiği konular başlı başına bir konu gerektirdiğinden yorumlamam uzun zaman aldı.

Sizi bekleyen büyük bir kısmet, nasip, çevreniz tarafından takdir görecek, maddi manevi güce kavuşacakk, hüznü ve neşeyi birlikte yaşayacak, birisi tarafından korunacak, gizli destek alacak, sizin başarılarınızın önüne çıkacak rakipleri yenerek, hayatınızı şu-anki hayatınızdan farklı noktalara ve o noktada yaşayacağın huzur mutluluk ve yardım ederek destek verdiğiniz, bakmakla mükellef olduğunuz kişilerinde huzuruna kavuşmasında baş rol oynayacak, dünyada tabir yerindeyse cenneti yaşayacak, dünya nimetlerinden faydalanacak, sakladığınız, gizlediğiniz bir sırrınızı da açık ederek yüzleşeceğinize yorumlanır.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.