4 Aralık 2021 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Pentegram Çizmek İslami Yorumu

Rüyada Pentegram Çizmek İslami Yorumu

Rüyada Pentegram Çizmek İslami Yorumu

Rüyada pentegram çizdiğini gören kişinin hayatan beklentilerini, yaşamındaki terslikleri gözden geçireceğine, kişiyi zorduruma koyan davranışları veya yaptığı işlerdeki hataları araştırmasına daha iyi bir duruma gele bilmek hayattan beklentilerine kavuşa bilmek için herşeyi silbaştan düzenlemeye çalışmasına, şayet kişinin hayatı, işi kötü ise; alacağı kararlar ve karalarını uygulama aşamasındaki tutumuyla, düzeleceğine, istediği düzene kavuşmasına tabir edilir.

Rüyada Pentegram Sildiğini Görmek

Kişi rüyasında pentegram yıldızını siliyorsa, yaşamında sil baştan yapacağı çok şeylerin olduğu, bir başka şekliyle hayatının alt üst olacağına, veya hayatına, iş, aşk, işindeki düzen, ailesindeki düzen v.s konusunda yaşayacağı zorlu günlere, herşeyi silbaştan yapacağına, yeniden bir düzen kurma çalışmalarına, veya yaşamından kötü olanları atmaya işarettir. Kişiyi Gözleyen Gözeten birinin varlığına, iyi olmakla, kötü olma arasında bocalamaya  işarettir.

Rüyada Pentagram Görmek

Rüyada pentagram görmek, rüya sahibinin, uzun çalışmaları neticesinde elde ettiği zenginliği yitireceğine,  kendinin zorgünlerinde yanında olacak destek verecek sevdiği bir insana işarettir. şahsın sevdiği birkişiye yaptığı yardım sonucunda darda kalmasına, yaşamındaki sakinlik düzenin bozulacağı, kargaşa yaşayacağına, geçirilecek bu günler rüya sahibinin kendine ve çevresine olan güveninin azalacağına ancak kişinin ailesini bu zor zamanlarda kenetlenetleneceği, hayatın getirdiği belitisiz durumdan hep beraber kurtulucağına tabir edilir.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.