26 Mayıs 2020 - Salı
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Rüya Yorumlamak İslami Yorumu

Rüyada Rüya Yorumlamak İslami Yorumu

Rüyada Rüya Yorumlamak İslami Yorumu

Rüyada rüya yorumlamak bir kişi kendi gördüğü rüyayı, kendi rüyasında yorumluyorsa, kişinin kendi haklarını savunacağına, kendine yönelik yapılacak, iyilik veya kötülükten haberdar olup ona göre davranışlarını ayarlayacağına tanıştı bir kişiden gelecek desteği degerlendirip, güzel yerlere gelmesine veya gelecek zarar ziyanın önüne geçmesine işarettir.

Rüyada Başkasının Rüyasını Yorumlamak

Rüyada başka birinin rüyasını yorumlamak, etrafında bulunan birinin başına gelecek tehlikeyi bilip susmasına, kişi sessiz kaldığı konudan pişman olacağına işarettir. Bu rüya bazende tanıdığı birinin başına gelecek iyi veya kötü olayları önceden öğrenip haber vermeye, uyarmaya yorumlanır. Rüyada doğru olan biri bir başkasının rüyasını yorumlamışsa, yorumlanan rüya gerçetede doğru çıkar, şayet rüyada yalancı birinin rüyada rüya yorumladığı görülmüşse, kaynağı belli olmayan, asılsız haber olduğuna işarettir.

Rüyada Rüya Yorumlanmasını Görmek

Rüyada birinin rüya yorumladığını görmek ise, kişinin kendini ilgilendiren bazı konulardan haberdar olmasına rüyasında başkasının rüyasını yorumlayan kişiyi tanıyorsa, o kişinin doğru veya yalancı olduğunu bildiği için verediği haber konusunda alacağı kararın iyi neticeleceğine işarettir.

Rüyada Rüya Anlatmak

Rüyada rüya anlatmak, Kişinin doğru olmadığından emin olduğu birinden alacağı haberin doğruluğunu aratırmadan inanmayacağına, fakat bu yalancı kişinin verdiği haberin doğru çıkmasına kaçıracağı fırsata işaret eder.

Rüyada Rüya Görmek

Kişinin rüyada rüya görmesi, rüya sahibinin yapacağı bir işte veya alacağı bir kararda aceleci olmadan gerekli gördüğü bütün detayları araştırmasını yapması akabinde ne iş yapacaksa bir karara varmasına çok dikkatli, hiç bir detayı kaçırmadan işe başlayacağına işaret eder. Rüyada rüya görmek , görülen rüyanın gerçekte aşanması şeklinde de yorumlanır. Rüyada rüya gördüğünü görmen kişinin, geleceğe yönelik duygu, düşünce ve hayalini kurduğu istekleri gerçekleştirme isteginin sürekli olmasına rivayet eder.

 

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

4 Yorum

  1. Rüyamda bulutan bir insan şekli gördüm ve dokundum ardından bir hortum çıktı sonra gökyüzünden ateş topları firlatiliyordu

    • Sevgili Atila Aslan bugünlerde istediğiniz hayalini kurdugunuz bir konunuya ve bu konudan dolayı sıkıntılı günler yaşanacağına sizinde bu duruma şahit olmanıza ve barış yapılması için arabuluculuğa tabir edilir.

  2. Dün gece sahaba karşı 7 ay önce vefat eden dedemi evimizde gördüm son zamanlarında ben bakmıştım hasta idi. Yine yatağından kaldırdım ve iyisimisin diye sordum sonra mezarlıkta nasılsın dedim iyiyim dedi buğdayları bıçtım. İyiyim aç değilim dedi bana. Sonra kendimi birden kendi mesarında gördüm ve boş bir su testisi çıktı sonra uyandım , ne anlama gelir.

    • Sevgili Ferhat rüyada ölü dedenizi görmeniz alacağınız habere işarettir, ölünün buğdayları biçtiğini aç olmadığını size söylemesi, elinize geçecek bir şeyin işaretidir. Rüyada boş testi görmeniz ise beraber olduğunuz veya olacağınız kıskanç bir kadına ve o kadından göreceginiz zarara tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.