26 Mayıs 2020 - Salı
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Saç Kazıtmak İslami Yorumu

Rüyada Saç Kazıtmak İslami Yorumu

Rüyada Saç Kazıtmak

Rüyada saç kazıtmak, Rüyayı gören kişinin, yaptığı yanlışların akabinde sonra ulaşacağı başarılara ve daha helal bir kazanca, rızkının artacağına, geçirdiği kötü günlerin ve göreceği destekle yeniden güçleneceğine delalet eder. Rüya sahibi hak ettiği huzura, servete ve rahat bir yaşama kavuşacağının işaretçisidir. Bazı yorumcular ise gideceği yolların kapanacağına ve rüya sahibinin zor maddi manevi zor günler yaşayacağına yorumlamışlardır.

Rüyada 2 Defa Saclarını Kazıttığını Görmek

Rüyasından kişi iki defa saçlarını kazıttığını görmüşse, yaptığı iki hatanın telafisini edeceğine işarettir. Kişi hatalarını düzeltip rahata çıkacak ve huzura kavuşacağının işaretidir.

Rüyada Arkadaşının Saçını Sıfıra Vurduğunu Görmek

Rüyada kişi arkadaşının saçını sıfıra vurmuşsa, arkadaşının yanlışını görüp, onun hatasını düzeltmesine yardımcı olacağına tabir edilir.

 

sinem Ben rüyamda saçımı makasla kesiyodum olmamış diye kazitma makinası ile yapmaya çalışıyordum yapamadım dedem berberdi benim onun yanına gidip ona kazittiriyodum ne anlama çıkıyor acaba yardımcı olur musunuz

 

Sinem hanım sizin rüyanızın yorumu ise: Kendi kararınızla yardım almadan yapacağınız bir iş veya yapmakta olduğunuz bir işte başarısız olacağınıza ve aileden bir büyüğünüzün yardımıyla, kötü giden işinizi tamamlayacağınıza, uğraşlarınızın sonucunda sizin bol kazanca ve huzura kavuşacağınıza yorumlanır.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

108 Yorum

 1. Rüyamda saçlarım açık toplamaya kalktığımda ense tarafından saçımın yarısının kazıtılmış olduğunu gördüm

  • Nurhan hanım, rüyada saçlarınızın ensede kısmının kazınmış olması, geçmişte yaptığınız bir hatadan dolayı duyduğunuz pişmanlık ve o pişmanlığınızı geçmişte bırakıp gelece daha emin bakmanıza işarettir.

 2. Benim rüyamda eski kiz arkadasim saclarini kazitmis ve ne oldu dedigimde ailem kestirdi oyle bi hastalil ama önemli bisey deil diyo sonra yuruyoruz ben ona agactan meyve koparip veriyorum sonra ellerimiz birlesiyo falan

  • Mehmet bey eski kız arkadaşınızın ailesinin yardımıyla günahlarından kurtulmasına, sizin agaçtan meyve koparıp eskiden sevdiğiniz kıza vermeniz; istemediğiniz birşeyleri yapmaya mecbur kalmanıza, Rüyada sevdiğinizle ellerinizin birleşmesi; sizin hala o kıza karşı duyduğunuz sevgiye işarettir.

  • benim saç çekiştirme gibi bir psikolojik rahatsızlığım var. rüyamda bundan kurtulmak için saçlarımı kendim makineyle kazıdım. anneme göstermek için yanına gittim. tepki vermedi. neden tepki vermedi, kızması gerek derken elimi başıma koydum. saçlarım yerindeydi.

   • Sedef hanım, saç çektirmek gibi bir pisikolojik sorununuz olduğunu yazmışsınız, fakat rüyanız buna bağlı bir rüya değil, şuan çektiğiniz bir sıkıntının devamında başınıza gelee bilecek sıkıntıların sitresine ve sorunların çıkmaması için oluruna bakacağınıza annenizinde bu durumdan hoşnut kalacağına tabir edilir.

 3. Merhaba. Rüyamda saçlarımın uçlarındaki yıpranmış kısmı kestirmek icin kuaföre gidiyordum. Arkadaşlarım da yanımda gelmişlerdi. Kuaför saçlarımın ön kısmından makinayla kazımaya başladı ve çok üzüldüm, tamamen kazıtmak gerekecek diye. Yorumlar mısınız? Teşekkürler simdiden

  • Songül hanım bu rüyadan sizin bir şey yaparken planlaı olduğunuzun işaretidir. Yapmak istediğiniz bir işi önceden planlayıp yapacağınız işi profösyönel yapan birinden destek alıp başarılı olacağınıza tabir edilir.

 4. Rüyamda saclarim cok uzun atesle yakip sifira vuruyorum. Söndugunde ise parca parca yarisi uzun yarisi sifir kaliyordu. Tanidik kuaför arkadasi cagriyordum düzeltmesi icin düzeltemeden uyandim ama cok pismandim sifira verdigime.

  • Fatma hanım rüyanız hayırlı olsun, yaşanacak kötü olaylar ve sıkıntılarınızdan kurtulmanıza ve sizin canınızı sıkan küçük küçük sıkıntıların varlığına pişmanlık hissiniz ise yaşadıklarınızdan ders aldığınıza işarettir.

   • rüyamda sevdiğim bi çocuk var yeşil gözlü uzun boylu annesi bizi ayırmak için yalan söylemiş bunu duyunca kadına kostum ağlayarak kadın yere düştü kaldırdım içeri götürdüm ikimizin saçını birleştirip örďü acarkende bi daha hiç ayrilmiycaz dedi

    • Fatma hanım, sevdiğiniz çocuğun annesi sizi ayırmak için yalan söylemesi, sizin oglanın annesine koşmanız, kadının düşmesi, sizin onu kaldırıp içeri götürmeniz, sonra kadın senin saçınla, kendi saçını örmesi, örgüyü açarkende birdaha ayrılmayacağınızı söylemesi, hayırlara vesile olur inşallah, çıkılacak bir yola, yapılacak bir hataya, bir büyügünüzün bu duruma müdahale edeceğine, verilecek kararın olumlu hayırla sonuçlanacağına işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.