5 Ekim 2022 - Çarşamba
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Saç Kazıtmak İslami Yorumu

Rüyada Saç Kazıtmak İslami Yorumu

Rüyada Saç Kazıtmak

Rüyada saç kazıtmak, Rüyayı gören kişinin, yaptığı yanlışların akabinde sonra ulaşacağı başarılara ve daha helal bir kazanca, rızkının artacağına, geçirdiği kötü günlerin ve göreceği destekle yeniden güçleneceğine delalet eder. Rüya sahibi hak ettiği huzura, servete ve rahat bir yaşama kavuşacağının işaretçisidir. Bazı yorumcular ise gideceği yolların kapanacağına ve rüya sahibinin zor maddi manevi zor günler yaşayacağına yorumlamışlardır.

Rüyada 2 Defa Saclarını Kazıttığını Görmek

Rüyasından kişi iki defa saçlarını kazıttığını görmüşse, yaptığı iki hatanın telafisini edeceğine işarettir. Kişi hatalarını düzeltip rahata çıkacak ve huzura kavuşacağının işaretidir.

Rüyada Arkadaşının Saçını Sıfıra Vurduğunu Görmek

Rüyada kişi arkadaşının saçını sıfıra vurmuşsa, arkadaşının yanlışını görüp, onun hatasını düzeltmesine yardımcı olacağına tabir edilir.

 

sinem Ben rüyamda saçımı makasla kesiyodum olmamış diye kazitma makinası ile yapmaya çalışıyordum yapamadım dedem berberdi benim onun yanına gidip ona kazittiriyodum ne anlama çıkıyor acaba yardımcı olur musunuz

 

Sinem hanım sizin rüyanızın yorumu ise: Kendi kararınızla yardım almadan yapacağınız bir iş veya yapmakta olduğunuz bir işte başarısız olacağınıza ve aileden bir büyüğünüzün yardımıyla, kötü giden işinizi tamamlayacağınıza, uğraşlarınızın sonucunda sizin bol kazanca ve huzura kavuşacağınıza yorumlanır.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

122 Yorum

 1. Ben rüyamda saçımın ortasını kazıtıyordum ve sonra sevdiğim kız sıramın önünde oturarak bana saçını neden böyle yaptığımı soruyodu bende şapka takıp hiiç öylesine demiştim sonra üzülüp önüne dönmüştü

  • Mustafa Bey yaşanacak bir sıkıntıdan veya işlediğiniz bir kabahatten kurtulmanıza veya bir yola çıkmanıza yola işaret eder.

 2. Rüyamda saçımın yarısının alt kısmını kuaför kazımış.sacim açıkken kazındığı belli olmuyor.evde saçımı toplarken farkediyorum

  • Sevgili Eylül gitmek istediğiniz bir yere ve bu düşüncenizinaskıya alanıcağına veya yaşadığınız bir sıkıntıyı saklamanıza yada yükünden kurtulacağınız, sakladığınız bir sıra işaret eder.

  • Ben rüyamda saçımı kazıtıyordum üst tarafları tamamen kazındı altlarda da biraz kaldı ama bitirdikten sonra da okula gideceğimi hatırlayıp kazıttığım halini beğenmedim ve kalan saçlarımla kazıttığım yerleri de kapattım. Öyle yapınca kazıttığım yerler sanki hiç kazıtmamış gibi saçla kapandı ve öyle aynaya bakarken uyandım

   • Sevgili Melike, yapacağınız bir hataya ve o hatanızdan pişman olum tekrar hatanızı tamir edeceğinize işarettir.

 3. Rüyamda annemden saçlarımı kazımasını istedim o da yarısına kadar kazıdı sonra aklımız başımıza geldi ve annemi durdurdum. Yakın zamanda üniversite sınavına girdim acaba onunla bi ilgisi var mı?

 4. Merhaba. Rüyamda ben uzun saclarimi kaziyordum herkes neden yaptın diyordu bende seneye daha iyi çıkar derken annem kesilen saçlarımdan bit bulup kafasını sallıyordu. Abimde saçlarını kazıti 1 ay önce bende ona ne zaman uzar benim ki diyordum 1 haftaya uzar falan diyordu. Uzuluyordum ama kaziyordum yinede.

  • Sevgili Mery, yaptıgınız bir hatadan kurtulmanıza ve hayatınızda bolluk olacak dönemin başında olduğunuza, ailenizle birlikte büyük bir sıkıntıdan kurtulmanıza tabir edilir.

 5. Merhaba Rüyamda saçımı jietle banyoda kendim kazıdığımı gördüm. Yorumlarsanız sevinirim.

  • Hande hanım pişmanlığını yaşadığınız bir durumdan kendinizi sıyırıp ruhen rahat edeceğinize işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.