12 Ekim 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Saçla Büyük Abdest Temizlemek

Rüyada Saçla Büyük Abdest Temizlemek

Rüyada Saçla Büyük Abdest Temizlemek

Rüyada Saçla Büyük Abdest Temizlemek, Hak yemeden kendi gücüyle kazanacağı dünya malına, bolluğa, berekete, helal servete yorumlanır.

Rüyada Büyük Abdest Görmek

Kişi Rüyada Büyük Abdest görmüşse, iyiye, hayra yorumlanır. Rüyada görülen büyük abdest, zenginlik, bolluğa ve  berekete kavuşmaya, dünya malı ve nimetlerinden daha çok nasiplenmeye tabir edilir.

Rüyada Büyük Abdestini Tuvalete Yapmak

Rüyayı gören rüyasında büyük abdestini tuvalette yaptığını görmüş ise, helalinden kazandığı malını, kendi istekleri doğrultusunda kendisi için harcayacağına rivayet eder.

Rüyada Büyük Abdestini Rastgele Bir Yere Yaptığını Görmek

Rüyada büyük abdestini rastgele bir yere yaptığını görmek, Sonu olmayan bir işe yatırım yapmaya, başladığı işten zarar ederek hayal kırıklığı yaşamaya rivayet eder.

Rüyada Büyük Abdest Yemediğini Görmek

Rüyada Büyük Abdest Yemediğini Görmek, Hayra rivayet etmez. Rüyayı gören kişi için: helal kazancına haram katmaya, hileye, haksız kazanca, haram yoldan elde edeceği servet olarak tabir edilir.

Tiflisi Yorumu

Allame Meclisî: Büyük abdest yaptığınızı görmek; borçlarınızın bir kısmını ödeyip, tüm üzüntülerin-izden kurtulmaya tabir edilir.

Başkalarının dışkısına bulaştığınızı görmek; haram mal elde edeceğinize…

 

aaaaa’ nın Gördüğü Rüya

Merhaba rüyamda (şuanda saçlarım uzun) saçlarımı kesiyorum makasla. Ve affedersiniz lavabo-dayım, buyuk abdestimi saçlarımla temizliyorum. Sonra da oraya buraya bulaştı diye söyleniyorum. Kısacıktı salarım. Sonra kirpik kirpik olan saçlarımı (kardeşim kuaför) kardeşime düzelttiriyorum . Düzgünce kesiyor ve beğeniyorum.

aaaaa’ nın Gördüğü Rüyanın Tabiri

Onurunuza, gururunuza ve sizin bileğinizin gücüyle kazanacağınız hayırlı kazancınızı, kendi hayırlı istekleriniz için, harcayıp, hayırlı işlerde kullanacağına, yardıma muhtaç insanlara, destek vereceğinize, bu kazancınızdan, etrafınızdaki insanlarında nasipleneceğine yorumlanır.

 

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

2 Yorum

  1. Merhaba,rüyamda eski evimizin banyosundayım.Beyaz küvetin içine giriyorum birşeyler yapmak için.O sırada büyük abdestimin geldiğini farkediyorum ve küvetin içine yapmaya başlıyorum.Fakat kıyafetlerim üzerimde.sonrasında küvetin içindeyken fıskıyeyi açıp temiz su ile bütün pislikleri temizliyorum.küvet tertemiz beyaz kalıyor.kıyafetlerim hiç pislenmiyor.anlamını rica ediyorum sizden.

    • Rüyada banyo küvetine Büyük abdest yamak: sizin bugünlerde, elinize geçecek haksız paraya, aldığınız parayla birlikte, yaşadığınız yoğun stres olarak yorumlanır. Ancak saklamak istediğiniz bu sıkıntıdan, gerekli düzenlemeleri yapıp, içinde bulunduğunuz stresten kurtulacağınıza tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.