25 Ocak 2022 - Salı
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Sakallı Şerifi Görmek İslami Rüya Yorumları

Rüyada Sakallı Şerifi Görmek İslami Rüya Yorumları

Rüyada Sakallı Şerifi Görmek İslami Rüya Yorumları

Rüyada Askerlere Kabe’nin Örtüsünü Değiştirtmek 

Bütün şerlerden, kötülüklerden uzak, Allah için kullara yapacağınız yardımlara ve kavuştuğunuz ilimle insanları İslam adına doğruluğa yönlendireceğinize tabir edilir.

Rüya sahibinin

 Rüyada Sakalı Şerif Etrafında Zikir Halkası Oluşturmak

Rüyada Kristal Küre İçerisinde Sakallı Şerif Görmek: Aydınlanacak bir sıkıntıdan kurtulacağınıza işarettir.

Rüyada Allah Zikri eda Ettiğini Görmek: Allah’a karşı olan kulluk görevlerinizi hatasız yapacağınıza işarettir.

Rüyada Mekke’ yi Düşmanlardan Kurtarmak: Yapılacak büyük bir yanlışın karşısında duracak, o hatayı düzelteceğinize tabir edilir.

Rüyada Ordu Komutanı Olmak:

Kazanılacak büyük zafere, yaşantının mana kazanmasına, isabetli ve doğru karalar alınacağına, yaşama herzaman güzel duygularla bakılacağına yorumlanır.

Rüyada Saklanan Sarışın Çocuk Görmek

Bolluk bereket ve hayata gelecek yeni bir renk, ışık olarak yorumların fakat Bazı tabirciler sıkıntı sonrası kavuşulacak huzura diye yorumlamışlardır.

nail rüyamda bir dergahta odanın ortasında muazzam bir masanın üzerinde büyükçe bir kristal küre içerisinde Peygamber efendimiz sav. sakalı şerifi etrafında zikir halakası oluşturmuş Allah zikri eda ediyorduk ve uyandığımda hâlâ bir süre zikre devam ettim. —— bu rüyamdan 1hafta öncede bir ordu komutanı olarak Mekkeyi düşmanlardan kurtarıp askerlerime Kabe örtüsünü değiştirmelerinin emrini verdim ve kapı örtüsünü yanımıza almalarını söyledim ve yüksek mihrap gibi bir yere çıkıp etrafa bakarak seyrettiğim yerin buradan çok muazzam olduğunu söyledim daha sonra aynı yerin biraz üstünde kafamı kaldırdığımda saklanan 3 yaşlarında sarışın masmavi gözlü o kadar çok güzel bir çocuk gördüm adını sordum söyledi ve uzanarak onu oradan alıp askerlere bu çocuğuda yanımıza alıyoruz artık bizim himayemizde dedim.

Yorum

Allah’ın Selamı Üstünüze olsun.

Bismillah gördüğünüz rüya salihi rüyalardan olup, kendiniz, aileniz, çevreniz ve etrafınızdakilere ışık tutan güneş gibi olacak ilme ve bilme kavuşacağınıza, doğruluk, insanlık Allah adına yoldan şaşmadan fayda sağlayacağınızın, Allah adı ile yapılacak yanlışları ilim ile nefsi çıkarlarınıza alet etmeden karşı koyacağınızın işaretçisidir.

Sarışın Kız çocuk hayatınızdaki yoklukların, sıkıntıların yok olacağına ve hanenize huzur ve bereket dolacağının işaretçisidir.

Yorum

Allah yolunda doğruluktan şaşmayacağınızın işaretçi olan bu rüyanın hakkını vermeniz ve yobazlıkla Allah yolunu kesenlerin karşısında ilminizle durmanız tavsiyemdir.

 

 

Okuyucu Rüyaları ve Yorumları

Zeynep k. NIN RÜYASI

Rüyamda Hızır aleyhisselam bana Peygamber efendimizin sakalı şerifi ni getirdi o kadar mutlu oldum ki uyandığımda içimi tarifi mümkün olmayan bir mutluluk kaplamıştı.

Zeynep K hanımın rüyasına cevaben

Sevgili Zeynep K Rüyanız hayır hayırlara vesile olsun inşallah Rüyanızı ayrı bir sayfada yorumlamak istedim oldukça detaylı açıklanması gereken bir rüya olduğu kanat indeyim.

Rüyada Hızır aleyhisselamı görmek, Oldukça hayırlıdır, Hızır Hızır Aleyhisselam insanların sıkıntı ve dara günlerinde karşılarına çıkarak zorluklardan kurtulmasına yardımcı olduğu bilinmektedir. Bunun içindir ki bu rüya bütün sıkıntı ve, kederlerinizden, darlıklarınızdan kurtulacağınızla tabir edilir. Bu günlerde sıkıntılarınız veya yardıma çok ihtiyaç hissettiğiniz konu varsa o konunun çözüm bulacağına kolaylıkla zorlukların üstesinden geleceğine ve huzur edeceğine yorumlanır.  Aynı zamanda bu rüya sizin

Rüyada Hz. Hızır’ın, Hz Muhammet Mustafa Peygamberimizin Sakallı Şerifini Getirdiğini Görmek

Hz. Hızır’ın kendisinin size Hz Muhammet Mustafa Peygamberimizin sakallı şerifini getirmesi: Sizin geçmişte çok sıkıntı çektiğinize ve bu sıkıntılarınızdan çok kısa zamanda, kurtulup, aynı zamanda bol rızk, hayırlı kazanç huzurlu bir yaşama kavuşacağınıza Allah’ın izniyle kavuşacağınız müjdecisidir.

Rüyanız hayırlara vesile olsun

Rüyada Resurullah efendimizin sakalı şerifini görmek

Yaşadığı , sıkıntıların sonrasında kazanacağı beceriye,zorlukla birlikte hak edip kavuştuğu berekete, zorluk çekerek hak edilen onura, şerefe, saygınlığa, yaşanılan yokluk ve sıkıntılı günlerin arkasından kazanacağı zafere, işlerinde makam terfiye yaşadığı zor günlerin sonrasında kuracağı yuvaya, çalışmalarının karşılığını alarak, zahmetlerinin karşılığında çok mala, beklediği zenginliğe, bir kaç gün içinde alacağı sevinçli bir habere yorulur,

İslami Rüya Yorumcusu Sadık’ a Göre

Çekilen zorluklara sabırla katlanıp beklediği büyük güze erişmeye , bütün yoklukları yenip hedeflediği mala ve mülke, huzura, uzun yıllar beklediği sevince, kendisine yük olan bir insandan kurtulmaya yorumlanır.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

23 Yorum

 1. Selamun aleyküm, ben rüyamda Peygamber efendimizin sakalı şerifini evimizin odasında görüyorum. Kapıyı bilinçsiz abdestsiz, başı açık açıyorum, sonrada salavat okuyor ağlaya ağlaya kapıyı kapatıyorum, hep bizim evdeymiş hissi uyandırıyor.

  • Rukiye hanımefendi Rüyada Sakalı şerifi evinizde Görmek: yaşadığınız sıkıntılı günlerin ardından kavuşacağınız huzura ve mutluluğa, hanenizdeki bolluk berekete güzel yaşanacak günlerin başlangıcına, yaşayacağınız sevince, imkanınızın güçleneceğine yorumlanır.

 2. Rüyamda birisi bana bir demet kır çiçeği uzatiyordu ve içersinden 3 tane alabilirsin diyordu.cicekler çok güzeldi bakmaya kiyamazsiniz.bu mevsimde nerden geldi bu çiçekler diye sorduğumda Peygamber efendimizin sakalını yikadigi yerde açmış bu çiçekler al ve kıymetini bil dedi.aldim Kur’an-ı Kerim in içine koyup sakliyordum.verenin yüzünü hiç görmedim ama sağa dönüp baktığımda beyaz tenli beyaz sakallı ıslak nurlu bir yüz gördüm sadece

  • Rüyanızda ne şekilde olursa olsun efendimizin adının geçmesi hayırlara işarettir, sizin için: mutlu evliliğe, evli iseniz, hayırlı bir evlada, sonuca ulaşmayan bir işin hayırla sonuçlanmasına, hayatınızda beklemediğiniz bir hoşluğa işaret eder.

 3. Rüyamda eşimle kalabalık bir yerdeyiz.Bulunduğumuz yerde peygamber efendimizin(s.a.v) sakal-ı şerifi de eşimle bana başında bekleyen kişi sizde gelin bakın diyordu ben de cevap olarak biz daha önce gördük dedim ve bakmayı reddeddik.Uykudan uyanınca resmen yıkıldım Rabbim bu bir işaretmidir dedim .Lütfen yorumlarmısınız şimdiden Allah razı olsun.

  • Rüyada peygamber efendimizin(s.a.v) sakal-ı şerifi ini, önceden gördüğünüzü söyleyerek, görmeyi reddetmek, sizden daha ihtiyacı olan olan birine fırsat vermek için, ayağınıza kadar gelen bir kısmeti, nefsinize hakim olarak geri çevireceğinize yorumlanır.

 4. rüyamda bir dergahta odanın ortasında muazzam bir masanın üzerinde büyükçe bir kristal küre içerisinde Peygamber efendimiz sav. sakalı şerifi etrafında zikir halakası oluşturmuş Allah zikri eda ediyorduk ve uyandığımda hâlâ bir süre zikre devam ettim. —— bu rüyamdan 1hafta öncede bir ordu komutanı olarak Mekkeyi düşmanlardan kurtarıp askerlerime Kabe örtüsünü değiştirmelerinin emrini verdim ve kapı örtüsünü yanımıza almalarını söyledim ve yüksek mihrap gibi bir yere çıkıp etrafa bakarak seyrettiğim yerin buradan çok muazzam olduğunu söyledim daha sonra aynı yerin biraz üstünde kafamı kaldırdığımda saklanan 3 yaşlarında sarışın masmavi gözlü o kadar çok güzel bir çocuk gördüm adını sordum söyledi ve uzanarak onu oradan alıp askerlere bu çocuğuda yanımıza alıyoruz artık bizim himayemizde dedim.

 5. selamun aleyküm aradığımı bulamadım onun için buraya yazdım daha öncede buna benzer rüya gördüm bir kaçkez rüyamda doğa üstü bir güce sahibim ve istediğim an uçabiliyor ve istediğim yere gidiyorum gece ruyamda bursa tarafında biryerdeyim dışarıya çıkıp ayakkabılarımı giyeceğim esnada ayakkabılar tavşana dönüşüp kaçıyorlar koşup yakalıyorum ve sevmeye başlıyorum bu arada onlarla konuşuyorum siz benimsiniz neden benden kaçıyorsunuz derken tavşan o anda bir kıza dönüşüyor ve ertuğrula gitmem lazım diyor bende tamam madem beraber gideriz diyorum ve o anda kızda kayboluyor ve ayakkabılar ayağımda oluyor . ama anlayamadığım tekbirşey var uçtuğumu gördüğümde birebir anı yaşıyorum ve hep aynı bir cami etrafında dolaşıyorum gerçek gibi ve uyandığımda ise tüm vücudum soguk terli kalkıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.