14 Ağustos 2022 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Salgın Hastalık Çıktığını Görmek

Rüyada Salgın Hastalık Çıktığını Görmek

Rüyada Salgın Hastalık Çıktığını Görmek

Rüyada Salgın Hastalık Çıktığını Gören kişinin yaşadığı toplumda ortaya çıkacak sıkıntılara, kişinin ansızın yaşayacağı sıkıntıya, ummadığı anda işlerindeki sıkıntı yaşanılacak maddi darboğaza tabir edilir.

Rüyada Corona Virüsü Kapmak

Rüyada Corona Virüsü Kapmak, rüya sahibinin yaşayacağı üzüntülü, zor günler yaşayacağı günlerin yakın olduğuna, rüya sahibinin hayatında yaşayacağı zor zamanların, aksiliklerin ve rutin düzenindeki ani değişmelerin yaşanacağı günlerin yakınlığına işarettir. Rüyada corona virüsüne yakalanmak, kişi için bilmediği bir sıkıntıyla yüz yüze kalması ve çaresizliğine işarettir. Kişinin hayatındaki olumsuzluklar sonucu büyük kayıplar yaşamasına tabir edilir.

Rüyada Anenin Corona Virüs Olduğunu Görmek

Rüyada annenin corono virüs kaptığını gören kişinin, ailesi ve yakınları için endişe içinde olcağına ancak endişe ettiği kişilerle ilgili alacağı sağlık haberlerine işaret eder.

 

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Katlı Otopark Görmek

Rüyada Katlı Otopark Görmek Rüyada katlı otopark görmek peş peşe müjdeli haber alınmasına işaret eder, …

2 Yorum

  1. Ruyamda arkadaşımdan bir yavru fil verdi hastaneye götürmem icin hayvanda hasta oldugundan doktorlar benden kan almaya calisiyolardi

    • Sevgili Eda size verilecek bir hediye veya sizi sevindirecek bir mülke işaret etsede, filin hasta olması, fil yuerine hastanede sizden kan almaya çalışmaları, hakkınız olan bir şeyeden pay uman kişilere tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.