12 Ekim 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Sarı Saç Kestiğini Görmek

Rüyada Sarı Saç Kestiğini Görmek

Rüyada Sarı Saç Kestiğini Görmek

Rüyada sarı saç görmek, sıkıntıların     çözüme kavuşacağına, sarı saçı kesmek: sıkıntıdan kurtulmaya işaret eder, sarı saçı küt kesmek sıkıntısının büyük bir kısmından kurtulmaya delalet eder.

Rüyada sarı saç gören kişinin, sıkıntı, sorununun biteceğine delalet eder. Rüya sahibinin, güzel haberler alacağına, beklemediği hayırlı olaylarla karşılaşacağına, kişinin hedeflediği, hayalini kurduğu huzurun, mutluluğun, sorunsuz hayatın müjdecisi olarak yorumlanır.

Rüyada Saçı Sarıya Boyatmak

Rüyada Saçı Sarıya Boyatmak, saçı sarıya boyatma kadın ve erkek için ayrı yorumlanır. erkek için: kötü olaylara, şansızlığa, üzüntüye ve karşılıksız aşka, kısmetinin kapanacağına yorumlanırken, kadın için: sorunların bitmesine, huzura, mutluluğa, huzur dolu bir hayata yorumlanır.

Rüyada Sarı Saçı Taramak 

Rüyada Sarı Saçı Taramak, gören kişi için hayatla ilgili beklentilerinin olumlu olarak gelişeceğine, iş hayatının yoluna gireceğine, maddi anlamda rahata kavuşacağına, bolluk, bereket içinde yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Sarı Saç Ördüğünü Görmek

Rüyada Sarı Saç Ördüğünü Görmek, aile saadeti, mutluluğu, huzurunda düzelme  olacağına kişinin hayatında olumlu yönde gelişmeler olacağına, yüzünü güldürecek gelişmelerle huzur ve mutlulu yakalayacağına, maddi manevi rahatlayacağının işaret eder.

 

Neslihan’ ın Rüyası

Rüyamda saçlarımı küt olacak kadar tutup makasla kesiyordum. Ve güzel olduğunu düşünüyordum. Sanırım saçlarım sarıydı.(normalde siyah)

Neslihan’ ın Rüya Yorumu

Hayatınızda güzel gelişmelerin olacağına, beklemedik bir sürprizle iş hayatına atlatacağınıza, ve sıkıntı sorunlarınıza köklü bir çözüm bulacağınıza ancak bazı sıkıntıları aşmak zaman alacağına yorumlanır.

 

Rüyada renklerin çok önemi vardır, rüyada görülen renkler aynı olsa da, rüyanın yorumu kadına veya erkeğe göre değişiklik göstermektedir. Rüyalarınızın yorumu için renk ayrıntısını atlamadan yazarsanız, rüya yorumu daha net yapılacaktır.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

4 Yorum

  1. Hayirli geceler.ruyamda dilimde tüy oldugunu hissettim onu koparmaya calistikca o cikmiyordu ruyamin anlamini soylerseniz sevinirim

  2. Hayirli geceler.ruyamda dilimde tüy oldugunu hissettim onu koparmaya calistikca o cikmiyordu ruyamin anlamini soylerseniz sevinirim

    • Sevgili Nurcan hanım, Rüyada Dilde Tüy Bitmesi, söyleyecek bir sözünüzün oluğuna, bir konuda haklılığınızı ispatlamak zorunda kalacağınıza, siz anlattıkça karşı tarafın, anlamamakta ısrarcı olacağına işaret eder. Bu konu geçmişten gelen ve hala süre giden bir konu olduğundan, sizin muallaklı konuyla ilgili çok konuşacağınıza rivayet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.