12 Ekim 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada  Sarı Yılan Görmek Nedir

Rüyada  Sarı Yılan Görmek Nedir

Rüyada  Sarı Yılan Görmek Nedir

Rüyada  Sarı Yılan Görmek Nedir Ne Anlam Taşımaktadır

Rüyada sarı yılan görmek, hayırlı olmayan rüyalar içerisindedir. Yine de hayır diyelim hayır olsun demekte fayda vardır. Etrafınızda parasal yönden durumu iyi, çevresi çok olan, dilediği her şeyi parası ile yaptırabilen bir kişiye karşı işleyeceğiniz bir yanlışlık neticesinde bu kişi sizi takıntı haline getirecek ve sizin başınıza bela olacak yaşamınızın artık eskisi gibi huzurlu olmayacağı anlamı taşıyabilmektedir. İşleyeceğiniz bu yanlışlık için başka kişiler aranızı bulmak için çabalasa da o kişi sizi affetmeyecektir. Devamlı karşınıza geçip sizi daraltacaktır. Minicik bir yanlış yapmış olmanıza rağmen size olan kızgınlığı artarak devam edecektir. Yalnızca size karşı değil, değer verdiğiniz sevdiğiniz insanları yakınlarınızı da devamlı rahatsız edecektir. Devamlı rahatsız edildiğiniz için yaşadığınız ilçeyi ya da şehri dahi değiştirme gereği hissedeceksiniz. Zamanla, bulunduğunuz şehri olduğu gibi çalışma yaşamınızın geçtiği yeri de değiştirme ihtiyacı duyabileceksiniz. Yeni gittiğiniz yerde kafanızın rahat olmasını istediğiniz için eski yerleşim yerinizde bulunan insanlara dahi haber vermeyeceksiniz. Ama yanlış yaptığınız kişi çok geçmeden yeni yerleşim yerinizde de sizi bulacak size ulaşacaktır. Ve eski bulunduğunuz yerdeki o sıkıntılı huzursuz günler yeniden başlayacaktır. Artık bu kindar kişi sizi öldürmeyi bile aklından geçirip uygulamaya çalıştığında daha fazla beklemeden polise şikayetçi olacaksınız Bu düşmanınız sizi bulduğu zaman hayatınıza kast edeceği için artık gidip şikayetçi olacaksınız. Bu konuda rüya sahibi dikkatli olmalıdır, iş işten geçtikten sonra geç olabilir. Böyle bir durumla karşılaştığında çok fazla beklemeden polise gitmelidir.

Rüyada Kafes İçerisinde Sarı Yılan Görmek Nedir Ne Anlam İfade Eder

Rüyanızda sarı renkte yılan görmeniz, eğer sarı yılan bir kafesin içerisinde bulunuyorsa sizin özgür bir insan olmadığınız anlamı taşımaktadır. Uzunca senelerdir bulunduğunuz yaşamın kontrolünün sizde değil de başka kişilerin kontrolünde bulunması artık sizi rahatsız etmeye başlamıştır. Bu halinizi değiştirebilmek için türlü türlü şeyler denemiş olsanız da emek harcasanız da,  istediğiniz özgürlüğe kavuşamamaktasınız. Hatta bu emeğiniz sizi daha sıkıntılı hallere düşürmeye neden olmaktadır. Bunun nedenlerinden bir tanesi aile büyüklerinizin, kardeşler arasında ayrımcılık yapması olabilir, her zaman fedakar kardeş rolünü siz üstlendiniz. Diğer aile bireyleri hayatlarını yaşarken siz sorumluluk alarak onların yaşamlarını iyileştirmenin ama kendi hayatınızı kendi mutluluğunuzu unuttunuz.  Onlar iyi olsun huzurlu olsun bana yeter dediniz ama zamanla bunun yetmediğini farkettiniz. Maalesef ki insan oğlu nankördür,zamanında kimlerin kendi yanında olduğunu kimlerin zor zamanlarda kendine destek olduğunu unutur. Ve maalesef ki bazen kardeşler arasında da bu durum yaşanmaktadır. Rüya sahibi için de böyle bir durum söz konusu olabilir. Senelerce aileniz için yaptığınız fedakarlıklar iyilikler unutulacak onlardan beklediğiniz teşekkürü dahi alamayabilecek anlar yaşayacaksınız. Görünmez hissedeceksiniz kendinizi. Onlar hayatlarına devam ederken işlerini düzeltirken yuvalarını kurarken siz bir köşede unutulmuş olarak kalabileceksiniz. Arada da olsa hal hatır sorulmamak ilgilenilmemek sizi oldukça kıracak, ağrınıza gidecek .

Rüyada Suyun İçerisinde Sarı Yılan Görmek Nedir Ne Manaya Gelir

Rüyada sarı yılan görmek, eğer gördüğünüz sarı yılan suyun içinde içinde ise, aniden ortaya çıkacak bir rahatsızlık yüzünden çevrenizde size yakın bir insanın vefat etmesi sebebiyle çok sıkıntılı üzgün zamanlar yaşamınız anlamına gelebilmektedir. Size yakın olan bu kişi devamlı olarak sizin sorumluluklarınıza yardımcı olduğu için sizin hayatınızın düzenli ve rahat devam etmekteydi. Aniden rahatsızlanıp vefat edince sorumluluklarınız sorumluluğu tamamen size kalacak ve hayat yükünüz eskisi kadar hafif olmayacaktır. Sıkıntılı bir süreç sizi beklemektedir. Neyi nasıl yapacağınız konusunda bir süre bocalamanız mümkündür. Çalışma yaşamanızda da çoğalan bu yük sizin daha çok çalışmanıza, daha çok iş ile ilgilenmenize neden olacaktır, iş yerinizden aldığınız paranın artması mümkündür. Devamlı iş ile alakadar olmanız nedeniyle kendiniz için ayırdığınız zaman azalacak ve bireysel yaşamınız için daha az vakit kalması sizi içten içe etkileyecektir. Eskisi gibi kendinize, ailenize, sevdiklerinize daha çok zaman ayırmak, yorgunluğunuzu azaltmayı diliyorsanız yapmış olduğunuz iş için size yardımcı olacak birisini bulmanız gerekmektedir. Samimiyetine inandığınız iyi niyetli birisi size yardımcı olduğu takdirde iş yükünüz azalacaktır. Böylelikle daha çok zamanınız olacak, etrafınızdaki sevdiklerinize bol bol zaman ayıra bileceksiniz.

Rüyada Kahve Rengi Yılan Görmek

Çıkılacak bir yolculuğa, yapılacak bir haksızlıktan duyulacak vicdan azabına, yakın zamanda alınacak mala, toprağa işaret eder.

Muharrem KILINÇ Rüyam da evde sarı başı küçük gövdesi büyük yılan vardı. Başta gayet iyi anlaşıyoduk sonradan anlamadığım bi değişikşik oldu ve annemle yulanı öldürmeye kalktık baya boğuştuk. Sonra sopayla sağlam vurdum odanın diğer tarafına geçti ve bana ürkütücü ve keskin bir şekilde bakarak odaklandı. Neye işarettir.
Teşekkür ederim.
Kolay gelsin.Sizin güveninizi kazanmış dost görünen çıkarcı bir düşmanın varlığından haberdar olmanız ve o kişiden zarar görmeden, mücadele ederek kurtulmaya çalışacağınıza, fakat o kişiyle manevi veya maddi bir yakınlığınız olması sizinle onun ayrılığını zorlaştıracağına tabir edilir.

 

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.