14 Temmuz 2020 - Salı
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehitin Yüzünü Ay Üzerinde Gülümserken Görmek

Rüyamda şehit bordo bereli Ömer Halis Demir’in yüzünü ay üzerinde gülümserken gördüm; Rüyasında şehit olan Ömer Halis Demir’in gülen yüzü karşınıza çıkacak büyük güçlü bir kişiye ve ay yüzeyinde gülen yüzü, başarınıza, başarıya, bir konuda başarılarınızın çevrenizin yüzlerini güldürmesine, alacağınız takdirin, teşekkürün işaretçisidir.

Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan insanlar tarafından da daha çok saygı ve sevgi göreceğine rivayet. Rüyada şehit olduğunu gören, rüya sahibi, işinde de en üst mertebeye yükselmesinin işaretçisidir. Kişi rüyasında şehit olmuş birinin, yaşıyor olarak görürse, rüya sahibinin, Allah’ ın sevgili kullarından olduğuna, Allah katında muhterem biri olduğuna tabir edilir.  Rüyada şehit görmek, kişinin hayatın yolunda gideceğine, işlerinin ve sağlığının da iyi olacağının işaretidir. Rüyasında yurdu için şehit düştüğünü gören kişi, hak dünyada rabbin huzurunda da saygın biri olarak duracağına yorumlanır..

Rüyada Şehiti Yakmak

Rüyada Şehiti Yakmak, rüya sahibinin ihanet içinde olduğuna veya saklanılan bir sırrın şahidini yok etmeye, kişinin karşısına çıkacak büyük bir engele rivayet eder.

Rüyada Şehiti Askeri Törenle Karşılamak

Rüyada şehit askeri tören ile karşılamak; rüya sahibinin gerçek yaşamında yükseleceği mevkide adil, saran, koruyan herkes tarafından takdir gömeye, aldığı sorumlulukları hakkıyla yerine getirmeye, yakınları ve ailesine olduğu kadar başlarında bulunduğu insanlarıda mutlu etmeye tabir edilir.

Rüyada Yanan Şehitin Bileğinin Oynaması

Rüyada yanan şehidin bileginin oynaması, rüya sahibinin aldığı sorumlukları hakkıyla yerine getirmemesine, üslendiği görevlerin takibini yapmayacağına, bu davranışıyla geldiği mevkide uzun kalmayacağına tabir olunur.

Rüyada Yakılan Şehitin Küllerinin İçinden Erkek Bebek Çıktığını Görmek

Rüyada Yakılan Şehitin Küllerinin İçinden Erkek Bebek Çıktığını Gören kişinin, uğrunda can verdiği, emek sarfettiği işi yarımkalmayacağına, soyundan gelen birinin işlere el atarak dar zamanlardan kutulmasını sağlayacağına tabir edilir.

Rüyada Şehit Olmak

Rüyada şehit olduğunu görmek, rüya sahibi için, bulunduğu ortamda yükseleceği en yüksek makama ve sözü dinlenen, söylediği sözün yerde kalmayacağı bir idareci olmasına, itibar görmesine işarettir.

Rüyada Yaşayan Şehit Görmek

Rüyada Yaşayan Şehit Görmek, kişinin ailesinden veya yakınlarından birinin yükseleceği makam dan rüya sahibinin yaralanacağına, beklediği iş fırsatına kavuşacağına veya makam sahibi birinin yanında değer kazanacağına yorumlanır.

 

Ve o şehit kisa kollu siyah bi elbise giymişti. Iceri girerkende yuzunu yerden kaldirmiordu etrafina hic bakmadan girdi salona
Azra Aradan yıllar geçmesine rağmen unutamadigim iki uc rüyam var birini burada yazmak istiyorum cevaplarsanız cok sevinirim.

Riyamda şehit olan genç bir adam gördüm daha 19 unda şehit olan bir genç ama akrabam ya da tanıdığım biri değil bizim eski evimizin salonunda ben ve ablam diz dize oturmuşuz (dizlerimiz değecek kadar yakındı) sonra o şehit genç içeri giriyor ve ablamın arkasına oturuyor ben ve şehidin arasında ablam var. Sonra ben o genci tanıyorum emin olmak içimde dizlerimin üstüne kalkıp bakmak istiyorum ablam bana kızarak otur diyor oturuyorum sonra o gencin çocukluğunu görüyorum salondan başka bir odaya koşarak gidiyor elinde küçük bi not defteri ben o defterin onun olduğunu biliyorum ben evin içinde kovalamaya başlıyorum o şehidi elinden o defteri alabilmek için sonra başka bir odaya gidiyor defteri arkasına saklıyor ama alıyorum ben defteri ondan ve pencereye yaklaşıyorum defteri açip okuyorum defterde yazılan her şey pencerenin taşında da yazılı olduğunu görüyorum.

Ben bu rüyamı çok merak ediyorum kaç defa yorumlattım ama anlamını öğrenemedim. INSALLAH simdi öğrenirim.
ALLAH im hayırlara tebdil eylesin.

Şimdiden ALLAH razı olsun

Azra’ nın Rüya yorumu

Azra hanım hayatınızı ve sizi olumlu etkileyecek, güzel haberler ve hayırlı iş imkanlarıyla karşılaşacgınıza işaret eder. Fakat ailenizle birlikte geçireceğiniz zor sıkıntılı günlerin arkasından gelecek olan, itibar ve huzur, sizin karar ve tutumunuza bağlı olacağına tabir edilir.

 

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

20 Yorum

 1. Rüyamda bişilerden kacıyoruz bir vapura biniyoruz bir kac tanıdıgım haricinde diger kimseyi tanımıyorum geminin kapagını kapatıp bekliyoruz sonra şehitle geldi diyorlar, içlerinde yabancıların şehitleri var diyorlar, bende diyorum, ”yabancılarınkinden bizene” diyorum sehitler diri ama yürüyerek canlı sekilde geliyorlar yaslı beyaz yüzlü bir dede sehitmiş yüzünü cok net hatırlıyorum güler yüzlüydü bana bir sey uzattı kapagını ac diye bende acıp verdim tesekkür etti yanında eşi de vardı oda beyaz saçlı kısa saçlı bir bayandı gülümsedi sonra geminin üstüne gittim daha önce neden cıkmadım ki diye düsündüm güneş pırıl pırıl hissettim bir arkadas ediniyorum o sırada gemide yer kalmadığı için bizi ilerideki limanda bırakıcaklarını söylüyorlar burada uyanıyorum tesekkür ederim simdiden.

  • Damla hanım rüyanız hayırlı olsun dininizin ve inancınızın bütün olduğuna size gelecek müjdeli haberlerin varlığına, yerli, yabancı şehitlerle tanımadığınız kişilerle aynı gemide olmanız, beklediğinbiz haberin müjdeli olması, darlık içinde olduğunuz şu sıralarda rızkınızın artıp elinizin bollaşacağına işarettir, birilerine sağlayacağınız ekmek parasına vesile olmanıza, hayatınızda az sıkıntı yaşayacağınız bir dönemde olduğunuza şarettir.

 2. Selamlar Allah rizasi icin ruyami yorumlarsaniz sevinirim. uc yil once gorumcemin esi enistem sehit oldu sik sik ruyalarima giriyor. Dun aksam ruyama girip bana kol saati yada bileziklige benzer bissey verdi ama bu bileklige benzer sey yarim di. Ne anlam cikarmaliyim lutfen yardimci olun

  • Ozlem hanım, Rüyada şehit birinin size yarım bir bileklik vermesi, hayırla yorumlanır, eniştenizden kalmış olan yarım bir işten gelecek mirasa işarettir. Veya sizin başlayıpta bitiremediğiniz birşeyi tamamlamanıza delalettir.

 3. Rüyamda şehit olan polis özel harekat Muhammed Ali mevlut Dündar gördüm, abi yaşıyorsun sen, dedim oda, ”evet” dedi Sonra güldü, ”hadi başlıyalım” dedim ”köklerini kazıyalım” dedim ”tamam” dedi ”dikkat et” dedim oda ”sende” dedi silâhlarımıza sarildik ve uyandim ben.

  • Efe bey rüyanız hayırlara vesile eder, beklediğiniz bir haber veya sonuçunu beklediğiniz bir dava varsa olumlu sonuçlanacağına tabir edilir.

 4. Rüyamda bir eve girerken başımı kaldırıp gökyüzüne baktığım da şehit bordo bereli Ömer Halis Demir’in yüzünü ay üzerinde gülümserken gördüm. Bu ne anlama geliyor

  • Size verilecek destege ve aldığınız destekle yapacağınız başarılı işlere, takdir görmenize, doğruluk üzre çalışacağınıza ve başaracağınıza işarettir.

 5. Uzun süre beraber olduğum ve sevdiğim bir adam vardı daha sonra ayrıldık ve herkes kendi yoluna gitti.evlendiğini ve 8 9 ay sonra şehit düştüğünü öğrendim.çok üzüldüm ama onun adına çok mutlu oldum.8 sene oldu ve ben bu duygular içimde boğuluyorum sürekli rüyam da yaşıyor görüyorum gündüzleri de hep aklım da yardımcı olun

  • Sevgili Fatmanur geçmişte yaşananlar iyisiyle kötüsüyle içinizde kalmış, bu duyguların sizi yıpratmasına müsade etmeyin, hayat beklenmedik olaylarla güzelliği veya çirkinliğiyle yaşanır geçmişi geçmişte bırakın yaşanılan duygulardan asla üzüntü duymayın olacağı varmış olmuş. corona vürüste var bak ortalıkta buda yaşanacaklar arasındaymış çıkın o depresif durumdan duygularınızı ana verin lütfen. bu sizin hayrınıza olacaktır. Yaşanacak mutluluk veya üzüntülerinizi ileri dönük yaşayın geçmiş gitmiş bitmişle ilgilenmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.