21 Mayıs 2022 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Solucan Görmek Nedir

Rüyada Solucan Görmek Nedir

Rüyada Solucan Görmek Nedir

Rüyada Solucan Görmek Nedir, solucan veya benzeri hayvanları rüyada görmek, bakmaktan sorumlu olunulan kişiye veya kişinin menfaatine yapacağı bir şeylere veya etrafınızda bulunan rüya sahibinin kötülüğünden hoşlanacak kişilere işaret eder. Rüyada Solucan Görmek, kazanılan mala, gayri menkullere, birikimlerinden fayda sağlayacak insanlara, irite olunacak durumun rüyaya yansımasıdır.

Rüyada Mor Solucan Görmek

Rüyada mor solucan gören kişinin sevinci ve mutluluğuna göz diken bir insanın varlığına işarettir. Ancak rüya sahibinin sıkıntılarının kısa süreli olacağına, korkularını yeneceğine ve herşeyin üstesinden geleceğine tabir edilir. Rüyada mor solucan, kıskanç bir sevgilinin düşmanlığınada tabir edilir.

Rüyada Sol Avucundan Beyaz Solucan Sıkıp Çıkarmak

Rüyada sol avcundan sıkarak beyaz solucan çıkardığını gören kişinin; bakmakla sorumlu olduğu kişiye karşı  görevlerini hakkıyla yerine getirmesinin rahatlığını yaşamasına tabir edilir.

Rüyada Beyaz Solucan Görmek

Rüyada beyaz solucan görmek, rüyayı gören kişinin, dostu olan insana ve içinde bulunduğu güvensiz ortamda yanına yandaş, dosta tabir edilir.

Rüyada Solucan Kavurmak

Rüyada solucanı kavurduğunu gören kişinin bakmaktan sorumlu olduğu kişilerden oldukça sıkıldığına, vaktinin, maddi imkanlarının yetersiz kaldığı için üstünde büyük yük ve kendini sorumlu olarak gördüğü kişilere yeterince ilgi, alaka gösteremediğinden kaynaklı can sıkıntısına ve bu kişilerden kurtulmak isteyeceğine yorumlanır.

Rüyada Solucan Öldürmek 

Rüyada solucan öldürdüğünü gören kişinin düşmanlarına karşı galip gelip, bu kişilere karşı zafer kazanacağına rivayet ettiği gibi, yaşamı boyunca elde ettiği kazancından, malından fayda sağlayacak kişilere tabir edilir.

Rüyada Elbisesi Üzerinde Solucan

Rüyada elbisesi üzerinde solucan görmek, ele geçecek kolay elde edilecek kazanç, gayrimenkul, edinilecek eşya olarak yorumlanır.

Rüyada Yeşil Solucan Görmek

Rüyada yeşil renkli solucan gören kişi erkekse, doğru, becerikli, iffetli bir kadınla evleneceğine, bu rüyayı gören kadın ise, maddi manevi mutlu olacak bir kısmete yorumlanır.

İslami Tabirciler-den

 Ebu Sait El Vaiz; rüyada solucan görmek aileye üzüntü, keder çikaran akrabaya çıkar. demiştir.

Kirmani;

Toprağı kazarak oradan solucan çıktığını gören, Toprak kazdığını gördüğü için kazanacağı maddiyata, Toprakta solucanların toplu halde olduklarını görmek, kazancının bereketli olacağına, çok paraların elinden geçeceğine, berekete  işaret eder.

 Rüyada Ağzından Veya Makatından Solucan Çıktığını Gören

Yaptığı kötü bir işten kaynaklı zarara uğrar.

İlaç İçerek Solucan Düşürdüğünü Gören

Ailesinden, yakın eş dostundan bazı kişileri kaybedecek.

Rüya yorumcularından bazıları, solucan, kişinin sofrasında, yemek yiyecek akraba ve yakınlarına işarettir. demiştir

Rüyasında solucandan Nefret Ettiğini Görmek

Birlikte aynı sofrayı paylaştığı yakınlarından bazılarından ayrılacağına tabir edilir.

Mehmet ali Rüyamda halamın işyerime gelip 3 tane solucan yada kırk Ayak. tam
anımsayamıyorum kendisine bunu niye buraya bırakıyorsun dediğimde bırak o orada kalsın demişti sizden ricam bunu tabirini bana bi açıklarmısınız.YorumHalanızın bakmakla yükümlü olduğu 3 kişiye yapacağı yardımın veya vereceği desteği bir süre askıya alacağına, sizin bu duruma şahit olmasını istemeyeceğine yorumlanır.TavsiyeBazen olayları bilmektense bilmemek insanı daha çok rahatlatacaktır. Sizin az meraklı kişiliğiniz var, olayların detayları sizin için çok önem arz ediyor, bu tutumunuzdan vazgeçmeli veya aza indirgemelisiniz. Yoksa üzüle bilirsiniz.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

52 Yorum

  1. Rüyamda pijamamda biseylerin oynadığını gördüm ve makatimdan kahverengi beyaz desenli bir solucan çıktı bir kol kadar vardı çıkmaya çalışıyordu ama bende çıkarmaya çalışıyorum ama uzanamiyordum ve birisine içimde yumurtaları diyordum çok korkmuştum

    • Sevgili Umut, Rüyada Makkattan kahverengi beyaz Yılan çıktığını Görmek, ve sizinde makatınızdan yılanı çıkarmaya çalışmanız, birinede yumurtalarının hala içinizde olduğunu söylemeniz, korku hissetmeniz,size oldukça yakın içinizden birinin sizi rahatlatmak istemesine veya içinizde sakladığınız büyük bir sırrın açıga çıkması için çabalamanıza tabir edilir.

  2. Ruyamda ben esim ve kaynim denizin icindeyiz buyuk guzel bi balik var kaynima cilve yapiyor iliskiye giriyor kaynim aci cekiyor iliskiden sonra balikta gidiyor korkarak uyandim hayirli bayamlar

    • Sevgili Talih, rüyada denizin içinde olmak,rüyada balıkla ilişkiye girmek, rüyada acı çekmek ve bu rüyadan korku hissederek uyanmanız, bilerek veya bilmiyerek yağılan günahlarınızdan arınmaya, aydınlıga, hatanızı düzeltmeye, kayınınız için, büyük bir kısmete ve bu kısmeti elde ederken çokda istekli olmayacağına, bu duruma sizinde şahit olmanıza paylaşmanıza, oluşacak durumun riskli olduguna yorumlanır.

  3. Merhaba, Rüyamda kendimi gecekondu bir evin içerisinde gördüm annemde vardi yanımda, kendimi uyurken gördüm orada misafirmişim 1 ve ya 2 günlüğüne, çekiniyorum her’an ev sahibi eve gelecekmiş gibi.Evin kapısının üstünde anahtar vardi anahtar evin iç kısmındaydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.