22 Eylül 2019 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Solucan Görmek Nedir

Rüyada Solucan Görmek Nedir

Rüyada Solucan Görmek Nedir

Rüyada Solucan Görmek Nedir, solucan veya benzeri hayvanları rüyada görmek, bakmaktan sorumlu olunulan kişiye veya kişinin menfaatine yapacağı bir şeylere veya etrafınızda bulunan rüya sahibinin kötülüğünden hoşlanacak kişilere işaret eder. Rüyada Solucan Görmek, kazanılan mala, gayri menkullere, birikimlerinden fayda sağlayacak insanlara, irite olunacak durumun rüyaya yansımasıdır.

Rüyada Sol Avucundan Beyaz Solucan Sıkıp Çıkarmak

Rüyada sol avcundan sıkarak beyaz solucan çıkardığını gören kişinin; bakmakla sorumlu olduğu kişiye karşı  görevlerini hakkıyla yerine getirmesinin rahatlığını yaşamasına tabir edilir.

Rüyada Beyaz Solucan Görmek

Rüyada beyaz solucan görmek, rüyayı gören kişinin, dostu olan insana ve içinde bulunduğu güvensiz ortamda yanına yandaş, dosta tabir edilir.

Rüyada Solucan Kavurmak

Rüyada solucanı kavurduğunu gören kişinin bakmaktan sorumlu olduğu kişilerden oldukça sıkıldığına, vaktinin, maddi imkanlarının yetersiz kaldığı için üstünde büyük yük ve kendini sorumlu olarak gördüğü kişilere yeterince ilgi, alaka gösteremediğinden kaynaklı can sıkıntısına ve bu kişilerden kurtulmak isteyeceğine yorumlanır.

Rüyada Solucan Öldürmek 

Rüyada solucan öldürdüğünü gören kişinin düşmanlarına karşı galip gelip, bu kişilere karşı zafer kazanacağına rivayet ettiği gibi, yaşamı boyunca elde ettiği kazancından, malından fayda sağlayacak kişilere tabir edilir.

Rüyada Elbisesi Üzerinde Solucan

Rüyada elbisesi üzerinde solucan görmek, ele geçecek kolay elde edilecek kazanç, gayrimenkul, edinilecek eşya olarak yorumlanır.

Rüyada Yeşil Solucan Görmek

Rüyada yeşil renkli solucan gören kişi erkekse, doğru, becerikli, iffetli bir kadınla evleneceğine, bu rüyayı gören kadın ise, maddi manevi mutlu olacak bir kısmete yorumlanır.

İslami Tabirciler-den

 Ebu Sait El Vaiz; rüyada solucan görmek aileye üzüntü, keder çikaran akrabaya çıkar. demiştir.

Kirmani;

Toprağı kazarak oradan solucan çıktığını gören, Toprak kazdığını gördüğü için kazanacağı maddiyata, Toprakta solucanların toplu halde olduklarını görmek, kazancının bereketli olacağına, çok paraların elinden geçeceğine, berekete  işaret eder.

 Rüyada Ağzından Veya Makatından Solucan Çıktığını Gören

Yaptığı kötü bir işten kaynaklı zarara uğrar.

İlaç İçerek Solucan Düşürdüğünü Gören

Ailesinden, yakın eş dostundan bazı kişileri kaybedecek.

Rüya yorumcularından bazıları, solucan, kişinin sofrasında, yemek yiyecek akraba ve yakınlarına işarettir. demiştir

Rüyasında solucandan Nefret Ettiğini Görmek

Birlikte aynı sofrayı paylaştığı yakınlarından bazılarından ayrılacağına tabir edilir.

Mehmet ali Rüyamda halamın işyerime gelip 3 tane solucan yada kırk Ayak. tam
anımsayamıyorum kendisine bunu niye buraya bırakıyorsun dediğimde bırak o orada kalsın demişti sizden ricam bunu tabirini bana bi açıklarmısınız.YorumHalanızın bakmakla yükümlü olduğu 3 kişiye yapacağı yardımın veya vereceği desteği bir süre askıya alacağına, sizin bu duruma şahit olmasını istemeyeceğine yorumlanır.TavsiyeBazen olayları bilmektense bilmemek insanı daha çok rahatlatacaktır. Sizin az meraklı kişiliğiniz var, olayların detayları sizin için çok önem arz ediyor, bu tutumunuzdan vazgeçmeli veya aza indirgemelisiniz. Yoksa üzüle bilirsiniz.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Etrafı Gri Görmek

Rüyada Etrafı Gri Görmek Rüyada etrafı gri görmek, kişinin hayatında oluşan olumsuzluk, başarısılık, piskolojik sorunlar, …

24 Yorum

 1. Rüyamda 7cüce yordum son en küçük cüce keloğlandaki bicirikti, mutlulardı, sonra birden sahne değişti pembe bşr sakız çiğniyordum çiğnefikçe yapışkanlığı artıyordu çiğnemeyi bıraktıkçada ağzımda çoğalıyordu, bende devamli çiğnedim durmadan sakız çiğnedikçe yok oldu.

  • Rüyada yedi cüce görmek, rüyada sakız çiğnemek, hayal dünyanızda hala yaşadığınız eskiye özleminizi ve hayatınızdaki özlemlerinizin giderek azalacağına işaret eder.

 2. Rüyamda ayakkabı min altında bir sürü solucanlar gördüm ve bunları çırpan dökme ye çalış tim bunu bana yarumlaya bilirmisiniz

  • etrafınızdaki haset insanların varlığına ve sizin bu insanlardan kurtulmak için girişimlerinizin olacağına yorumlanır.

 3. Rüyamda ayak basparmagimdan yapışmış ve oradan beslenmiş bir solucan gördüm. Içi kanla doluydu babam çıkarıp çekip attı. kocaman içi kan dolu solucan olmuştu. Bu ne demek.

  • Alpaslan bey, Rüyada baş parmağınızdan kan emen solucan, görmeniz, rüyada babanızın parmağınıza kan emen solucanı çıkarıp atması, siz fark etmeden sizi zarara uğratan, size düşmanlığı olan bir kişinin vereceği zararın büyüklüğüne ve babanızın yardımı ile bu şahıstan kurtulmanıza işarettir.

 4. Rüyamda kocaman yılan kadar solucanlar gördüm çok hareketliydiler ve ben çok fazl korkuyordum kaçıyordum onlardan babam ve bi kaç kişi daha vardı Deniz kenarındaydık denize girecektik ama onlar vardı peşimize takıldılar kaçtım onlardan öldürdük bide

  • Merve hanım, bir konuda günaha girdiğinize, bu günahın bedelini ödeyip kurtulmak için çaba sarf-etmenize, Rüyada büyük yılan solucan görmeniz, yaptığınız hatanın sonucu zarar gören kişin düşmanlığının büyüklüğüne tabir edilir.

 5. Rüyamda solucan görüyodum ilk başta cesaret edip öldüremedim ardından cesaretimi toplayı sırayla elime peçeteyi alarak öldürdüm sonra da 5 tane solucan nerden geldi diyordum bunu bana yorumlaya bilirmisiniz

  • Asude hanım, rüyada peçeteyle solucan öldürmek, çekindiğiniz düşmanlarınıza karşı güçlenmeniz ve onlardan devlet yardımı ile kurtulmanıza, rüyada 5 tane solucan öldürmek, sizin düşmanlardan kurtulmak için belli bir süre içinde gerçekleşeceğine tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.