15 Temmuz 2019 - Pazartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Solucan Görmek Nedir

Rüyada Solucan Görmek Nedir

Rüyada Solucan Görmek Nedir

Rüyada Solucan Görmek Nedir, solucan veya benzeri hayvanları rüyada görmek, bakmaktan sorumlu olunulan kişiye veya kişinin menfaatine yapacağı bir şeylere veya etrafınızda bulunan rüya sahibinin kötülüğünden hoşlanacak kişilere işaret eder. Rüyada Solucan Görmek, kazanılan mala, gayri menkullere, birikimlerinden fayda sağlayacak insanlara, irite olunacak durumun rüyaya yansımasıdır.

Rüyada Solucan Kavurmak

Rüyada solucanı kavurduğunu gören kişinin bakmaktan sorumlu olduğu kişilerden oldukça sıkıldığına, vaktinin, maddi imkanlarının yetersiz kaldığı için üstünde büyük yük ve kendini sorumlu olarak gördüğü kişilere yeterince ilgi, alaka gösteremediğinden kaynaklı can sıkıntısına ve bu kişilerden kurtulmak isteyeceğine yorumlanır.

Rüyada Solucan Öldürmek 

Rüyada solucan öldürdüğünü gören kişinin düşmanlarına karşı galip gelip, bu kişilere karşı zafer kazanacağına rivayet ettiği gibi, yaşamı boyunca elde ettiği kazancından, malından fayda sağlayacak kişilere tabir edilir.

Rüyada Elbisesi Üzerinde Solucan

Rüyada elbisesi üzerinde solucan görmek, ele geçecek kolay elde edilecek kazanç, gayrimenkul, edinilecek eşya olarak yorumlanır.

Rüyada Yeşil Solucan Görmek

Rüyada yeşil renkli solucan gören kişi erkekse, doğru, becerikli, iffetli bir kadınla evleneceğine, bu rüyayı gören kadın ise, maddi manevi mutlu olacak bir kısmete yorumlanır.

İslami Tabirciler-den

 Ebu Sait El Vaiz; rüyada solucan görmek aileye üzüntü, keder çikaran akrabaya çıkar. demiştir.

Kirmani;

Toprağı kazarak oradan solucan çıktığını gören, Toprak kazdığını gördüğü için kazanacağı maddiyata, Toprakta solucanların toplu halde olduklarını görmek, kazancının bereketli olacağına, çok paraların elinden geçeceğine, berekete  işaret eder.

 Rüyada Ağzından Veya Makatından Solucan Çıktığını Gören

Yaptığı kötü bir işten kaynaklı zarara uğrar.

İlaç İçerek Solucan Düşürdüğünü Gören

Ailesinden, yakın eş dostundan bazı kişileri kaybedecek.

Rüya yorumcularından bazıları, solucan, kişinin sofrasında, yemek yiyecek akraba ve yakınlarına işarettir. demiştir

Rüyasında solucandan Nefret Ettiğini Görmek

Birlikte aynı sofrayı paylaştığı yakınlarından bazılarından ayrılacağına tabir edilir.

Mehmet ali Rüyamda halamın işyerime gelip 3 tane solucan yada kırk Ayak. tam
anımsayamıyorum kendisine bunu niye buraya bırakıyorsun dediğimde bırak o orada kalsın demişti sizden ricam bunu tabirini bana bi açıklarmısınız.Yorum

Halanızın bakmakla yükümlü olduğu 3 kişiye yapacağı yardımın veya vereceği desteği bir süre askıya alacağına, sizin bu duruma şahit olmasını istemeyeceğine yorumlanır.

Tavsiye

Bazen olayları bilmektense bilmemek insanı daha çok rahatlatacaktır. Sizin az meraklı kişiliğiniz var, olayların detayları sizin için çok önem arz ediyor, bu tutumunuzdan vazgeçmeli veya aza indirgemelisiniz. Yoksa üzüle bilirsiniz.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

14 Yorum

  1. Rüyamda toprakta kase gibi bir çıkurun içinde kareketsiz güçten kesilmiş solucanlar vardı, ve bu çukurun üzerini kubbe gibi örten bir toprak parçası da vardı. Bu parçanın üzerinde küçük bir yuvarlak boşluk var, bu sayede içini görebiliyorum çukurun. “Aynı Bursa ulucami kubbesi gibi.” Betimlenebilir. Sonra bu kubbeyi birbirine kenetlenen arıların taşıdığını fark ediyorum. Arılar canlı, kanatları hareketli. Kubbeyi kanatlarıyla tutuyorlar, hepsi çamura bulanmış ve kubbenin toprağı da çamur gibi zaten. Bunların hepsi iki elimle kaplayabileceğim kadar küçük. Arıları da gördükten sonra irkilip oradan kaçıyorum. Bunun yorumu nedir?

    • Oğuz Emir bey, küçük, küçük asılsız dedikoduların birleşerek yol açtığı bir felaketin varlığına, bu felaketten büyük zarar gören insanların varlığına ve bu karmaşanın içine çekilmek üzereyken kaçıp kurtulmanıza işaret eder.

      • Rüyamda anne babamla evimizin yatak odasındayız. Bana vücudunda kurt solucan vb. Vardır, hiç kilo alamiyorsun diyorlar. Ben de hayır, büyük abdest bozarken hiç rastlamadım diyorum. Ardından ağzımda yemek varmış, dilimle bir solucan fark ediyorum ve iki parça halinde çıkarıyorum. Solucan yerde hareket etmeye devam ediyor, bunu atmamız lazım diye düşünüyorum. Bunu yorumlayabilir misiniz?

        • Sevgili İsimsiz,çevrenizde, çok yanınızda, zayıf karakterli, azından laf eksik olmayan, sürekli başkalarının hakkında yaptığı küçük dedikodularla beslenen bir kişinin varlığına ve bu şahsı anne, babanızın bu kişiden uzak durmanız için sizi uyarmasına ve sizinde bu zayıf karakterli, kişinin sizinle alakalı asılsız sözlerini duymanıza ve o kişiyi hayatınızdan çıkarmanıza tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.