22 Eylül 2019 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Solucan Görmek Nedir

Rüyada Solucan Görmek Nedir

Rüyada Solucan Görmek Nedir

Rüyada Solucan Görmek Nedir, solucan veya benzeri hayvanları rüyada görmek, bakmaktan sorumlu olunulan kişiye veya kişinin menfaatine yapacağı bir şeylere veya etrafınızda bulunan rüya sahibinin kötülüğünden hoşlanacak kişilere işaret eder. Rüyada Solucan Görmek, kazanılan mala, gayri menkullere, birikimlerinden fayda sağlayacak insanlara, irite olunacak durumun rüyaya yansımasıdır.

Rüyada Sol Avucundan Beyaz Solucan Sıkıp Çıkarmak

Rüyada sol avcundan sıkarak beyaz solucan çıkardığını gören kişinin; bakmakla sorumlu olduğu kişiye karşı  görevlerini hakkıyla yerine getirmesinin rahatlığını yaşamasına tabir edilir.

Rüyada Beyaz Solucan Görmek

Rüyada beyaz solucan görmek, rüyayı gören kişinin, dostu olan insana ve içinde bulunduğu güvensiz ortamda yanına yandaş, dosta tabir edilir.

Rüyada Solucan Kavurmak

Rüyada solucanı kavurduğunu gören kişinin bakmaktan sorumlu olduğu kişilerden oldukça sıkıldığına, vaktinin, maddi imkanlarının yetersiz kaldığı için üstünde büyük yük ve kendini sorumlu olarak gördüğü kişilere yeterince ilgi, alaka gösteremediğinden kaynaklı can sıkıntısına ve bu kişilerden kurtulmak isteyeceğine yorumlanır.

Rüyada Solucan Öldürmek 

Rüyada solucan öldürdüğünü gören kişinin düşmanlarına karşı galip gelip, bu kişilere karşı zafer kazanacağına rivayet ettiği gibi, yaşamı boyunca elde ettiği kazancından, malından fayda sağlayacak kişilere tabir edilir.

Rüyada Elbisesi Üzerinde Solucan

Rüyada elbisesi üzerinde solucan görmek, ele geçecek kolay elde edilecek kazanç, gayrimenkul, edinilecek eşya olarak yorumlanır.

Rüyada Yeşil Solucan Görmek

Rüyada yeşil renkli solucan gören kişi erkekse, doğru, becerikli, iffetli bir kadınla evleneceğine, bu rüyayı gören kadın ise, maddi manevi mutlu olacak bir kısmete yorumlanır.

İslami Tabirciler-den

 Ebu Sait El Vaiz; rüyada solucan görmek aileye üzüntü, keder çikaran akrabaya çıkar. demiştir.

Kirmani;

Toprağı kazarak oradan solucan çıktığını gören, Toprak kazdığını gördüğü için kazanacağı maddiyata, Toprakta solucanların toplu halde olduklarını görmek, kazancının bereketli olacağına, çok paraların elinden geçeceğine, berekete  işaret eder.

 Rüyada Ağzından Veya Makatından Solucan Çıktığını Gören

Yaptığı kötü bir işten kaynaklı zarara uğrar.

İlaç İçerek Solucan Düşürdüğünü Gören

Ailesinden, yakın eş dostundan bazı kişileri kaybedecek.

Rüya yorumcularından bazıları, solucan, kişinin sofrasında, yemek yiyecek akraba ve yakınlarına işarettir. demiştir

Rüyasında solucandan Nefret Ettiğini Görmek

Birlikte aynı sofrayı paylaştığı yakınlarından bazılarından ayrılacağına tabir edilir.

Mehmet ali Rüyamda halamın işyerime gelip 3 tane solucan yada kırk Ayak. tam
anımsayamıyorum kendisine bunu niye buraya bırakıyorsun dediğimde bırak o orada kalsın demişti sizden ricam bunu tabirini bana bi açıklarmısınız.YorumHalanızın bakmakla yükümlü olduğu 3 kişiye yapacağı yardımın veya vereceği desteği bir süre askıya alacağına, sizin bu duruma şahit olmasını istemeyeceğine yorumlanır.TavsiyeBazen olayları bilmektense bilmemek insanı daha çok rahatlatacaktır. Sizin az meraklı kişiliğiniz var, olayların detayları sizin için çok önem arz ediyor, bu tutumunuzdan vazgeçmeli veya aza indirgemelisiniz. Yoksa üzüle bilirsiniz.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Etrafı Gri Görmek

Rüyada Etrafı Gri Görmek Rüyada etrafı gri görmek, kişinin hayatında oluşan olumsuzluk, başarısılık, piskolojik sorunlar, …

24 Yorum

 1. Rüyamda toprakta kase gibi bir çıkurun içinde kareketsiz güçten kesilmiş solucanlar vardı, ve bu çukurun üzerini kubbe gibi örten bir toprak parçası da vardı. Bu parçanın üzerinde küçük bir yuvarlak boşluk var, bu sayede içini görebiliyorum çukurun. “Aynı Bursa ulucami kubbesi gibi.” Betimlenebilir. Sonra bu kubbeyi birbirine kenetlenen arıların taşıdığını fark ediyorum. Arılar canlı, kanatları hareketli. Kubbeyi kanatlarıyla tutuyorlar, hepsi çamura bulanmış ve kubbenin toprağı da çamur gibi zaten. Bunların hepsi iki elimle kaplayabileceğim kadar küçük. Arıları da gördükten sonra irkilip oradan kaçıyorum. Bunun yorumu nedir?

  • Oğuz Emir bey, küçük, küçük asılsız dedikoduların birleşerek yol açtığı bir felaketin varlığına, bu felaketten büyük zarar gören insanların varlığına ve bu karmaşanın içine çekilmek üzereyken kaçıp kurtulmanıza işaret eder.

   • Rüyamda anne babamla evimizin yatak odasındayız. Bana vücudunda kurt solucan vb. Vardır, hiç kilo alamiyorsun diyorlar. Ben de hayır, büyük abdest bozarken hiç rastlamadım diyorum. Ardından ağzımda yemek varmış, dilimle bir solucan fark ediyorum ve iki parça halinde çıkarıyorum. Solucan yerde hareket etmeye devam ediyor, bunu atmamız lazım diye düşünüyorum. Bunu yorumlayabilir misiniz?

    • Sevgili İsimsiz,çevrenizde, çok yanınızda, zayıf karakterli, azından laf eksik olmayan, sürekli başkalarının hakkında yaptığı küçük dedikodularla beslenen bir kişinin varlığına ve bu şahsı anne, babanızın bu kişiden uzak durmanız için sizi uyarmasına ve sizinde bu zayıf karakterli, kişinin sizinle alakalı asılsız sözlerini duymanıza ve o kişiyi hayatınızdan çıkarmanıza tabir edilir.

 2. Rüyamda bir solucan boşanmak üzere olduğum eşimi ve beni kovalıyordu evin içinde bizde korkup kaçıyorduk yorumlarsanız sevinirim

  • Hilal hanım, ryada kovalayan solcandan korkup kaçmak, hane içinde bakmakla görevli oldunuz birinin çıkarına yapacağınız işe ancak bu yardımın size zarar vereceğine yorumlanır.

 3. Rüyamda sözde aşırı parazit olduğu için 2 beyaz solucan yutturmuşlar diğerlerini temizleyeceklermiş..bir süre sonra midedeki tüm parazitler temizlendi şimdi 2 beyaz solucanı çıkartalım dedi adam. Sonra 11-12 adet demet halinde izola bantla yapıştırılmış beyaz solucanları yutmamı istedi ama ben asla böyle birşey yapamam kusarım dedim zorladılar beni ama yaklaştırmadım kendime benim ağzım bogazım küçük onları yutarken ısınabilirim o yüzden asla dedim ve yutmadım.. karnımda kalan diğer ikisi için eczaneden ilaç alıp yok etmek istediğimi söyledim.. ama çok korktum korkuyordum öylece uyandım.. sizce bunun anlamı nedir ? Teşekkür ederim

  • Betül hanım, Rüyada parazit düşürmek için, beyaz 2 beyaz solucan yutmak, sevdiğiniz iki kişiden hayırlı bir ayrılığa işarettir. Rüyada midedeki parazitlerin temizlenmesi, kurtulacağınız asalak insanlara işarettir. Rüyada izole edilmiş 11- 12 adet beyaz solucanı, diğer iki beyaz solucanı çıkarmak için yutturmaya çalışmaları; sizden fayda sağlamak isteyen ailenizden sizi koruyan iki kişiden uzaklaştırmak istemeleri, sizin bu solucanları yutmamanız, sizden fayda sağlamak için kurulan kumpasa düşmemenize işarettir, Rüyanızda çok korku hissetmeniz, çevrenizdeki bazı kişilerin dostluğundan düşmanlığından emin olmamanıza bağlıdır.

 4. Rüyamda su içtigim bardağın dibinde farklı renklerde ama daha çok yeşil renkte bir sürü solucan duruyordu suyun tamamına yakınını içtikten sonra farkediyorum yanımda gerçek hayatta hoşlandığım adam var ona bardakta solucan olduğunu söyleyip bardağın içinde kalan su ve solucanlari toprağa döküyorum.

  • Melek hanım gördüğünüz Bardak içindeki yeşil solucanlar aaydınlık içindeki istekleriniz ve o isteklere kavuşacağınızın işaretçisidir, diger solucanlar çevrenizde sorumluluklarını aldığınız insanlar ve toprağa döktükleriniz ise sizin kötü niyetlerini anlayıp hayatınızdan uzaklaştırdığınız kişilerle yorumlanır.

 5. Rüyamda sol avucumun içinde siyah bir nokta var. Bakıyorum sıkılacak duruma gelmiş hafifçe sıkmaya başlıyorum ucunu gördükten sonra 2 tane çok uzun beyaz solucan çıkarıyorum. Ohh ne güzel temizledim avucumun ici tertemiz oldu diyorum yanımdakilere. Hayır olsun inşallah

  • Sevgili Efida rüyada sol avunuzdaski siyah bir noktayı sıkıp içinden 2 tane beyaz solucan çıkardığınızı ve bu durumdan sonra rahatlamanız, sizin iki tane masum görünen beladan zarar görmeden kurtulmanıza tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.