21 Mayıs 2022 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Solucan Görmek Nedir

Rüyada Solucan Görmek Nedir

Rüyada Solucan Görmek Nedir

Rüyada Solucan Görmek Nedir, solucan veya benzeri hayvanları rüyada görmek, bakmaktan sorumlu olunulan kişiye veya kişinin menfaatine yapacağı bir şeylere veya etrafınızda bulunan rüya sahibinin kötülüğünden hoşlanacak kişilere işaret eder. Rüyada Solucan Görmek, kazanılan mala, gayri menkullere, birikimlerinden fayda sağlayacak insanlara, irite olunacak durumun rüyaya yansımasıdır.

Rüyada Mor Solucan Görmek

Rüyada mor solucan gören kişinin sevinci ve mutluluğuna göz diken bir insanın varlığına işarettir. Ancak rüya sahibinin sıkıntılarının kısa süreli olacağına, korkularını yeneceğine ve herşeyin üstesinden geleceğine tabir edilir. Rüyada mor solucan, kıskanç bir sevgilinin düşmanlığınada tabir edilir.

Rüyada Sol Avucundan Beyaz Solucan Sıkıp Çıkarmak

Rüyada sol avcundan sıkarak beyaz solucan çıkardığını gören kişinin; bakmakla sorumlu olduğu kişiye karşı  görevlerini hakkıyla yerine getirmesinin rahatlığını yaşamasına tabir edilir.

Rüyada Beyaz Solucan Görmek

Rüyada beyaz solucan görmek, rüyayı gören kişinin, dostu olan insana ve içinde bulunduğu güvensiz ortamda yanına yandaş, dosta tabir edilir.

Rüyada Solucan Kavurmak

Rüyada solucanı kavurduğunu gören kişinin bakmaktan sorumlu olduğu kişilerden oldukça sıkıldığına, vaktinin, maddi imkanlarının yetersiz kaldığı için üstünde büyük yük ve kendini sorumlu olarak gördüğü kişilere yeterince ilgi, alaka gösteremediğinden kaynaklı can sıkıntısına ve bu kişilerden kurtulmak isteyeceğine yorumlanır.

Rüyada Solucan Öldürmek 

Rüyada solucan öldürdüğünü gören kişinin düşmanlarına karşı galip gelip, bu kişilere karşı zafer kazanacağına rivayet ettiği gibi, yaşamı boyunca elde ettiği kazancından, malından fayda sağlayacak kişilere tabir edilir.

Rüyada Elbisesi Üzerinde Solucan

Rüyada elbisesi üzerinde solucan görmek, ele geçecek kolay elde edilecek kazanç, gayrimenkul, edinilecek eşya olarak yorumlanır.

Rüyada Yeşil Solucan Görmek

Rüyada yeşil renkli solucan gören kişi erkekse, doğru, becerikli, iffetli bir kadınla evleneceğine, bu rüyayı gören kadın ise, maddi manevi mutlu olacak bir kısmete yorumlanır.

İslami Tabirciler-den

 Ebu Sait El Vaiz; rüyada solucan görmek aileye üzüntü, keder çikaran akrabaya çıkar. demiştir.

Kirmani;

Toprağı kazarak oradan solucan çıktığını gören, Toprak kazdığını gördüğü için kazanacağı maddiyata, Toprakta solucanların toplu halde olduklarını görmek, kazancının bereketli olacağına, çok paraların elinden geçeceğine, berekete  işaret eder.

 Rüyada Ağzından Veya Makatından Solucan Çıktığını Gören

Yaptığı kötü bir işten kaynaklı zarara uğrar.

İlaç İçerek Solucan Düşürdüğünü Gören

Ailesinden, yakın eş dostundan bazı kişileri kaybedecek.

Rüya yorumcularından bazıları, solucan, kişinin sofrasında, yemek yiyecek akraba ve yakınlarına işarettir. demiştir

Rüyasında solucandan Nefret Ettiğini Görmek

Birlikte aynı sofrayı paylaştığı yakınlarından bazılarından ayrılacağına tabir edilir.

Mehmet ali Rüyamda halamın işyerime gelip 3 tane solucan yada kırk Ayak. tam
anımsayamıyorum kendisine bunu niye buraya bırakıyorsun dediğimde bırak o orada kalsın demişti sizden ricam bunu tabirini bana bi açıklarmısınız.YorumHalanızın bakmakla yükümlü olduğu 3 kişiye yapacağı yardımın veya vereceği desteği bir süre askıya alacağına, sizin bu duruma şahit olmasını istemeyeceğine yorumlanır.TavsiyeBazen olayları bilmektense bilmemek insanı daha çok rahatlatacaktır. Sizin az meraklı kişiliğiniz var, olayların detayları sizin için çok önem arz ediyor, bu tutumunuzdan vazgeçmeli veya aza indirgemelisiniz. Yoksa üzüle bilirsiniz.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

52 Yorum

 1. Rüyamda bir solucan boşanmak üzere olduğum eşimi ve beni kovalıyordu evin içinde bizde korkup kaçıyorduk yorumlarsanız sevinirim

  • Hilal hanım, ryada kovalayan solcandan korkup kaçmak, hane içinde bakmakla görevli oldunuz birinin çıkarına yapacağınız işe ancak bu yardımın size zarar vereceğine yorumlanır.

 2. Rüyamda sözde aşırı parazit olduğu için 2 beyaz solucan yutturmuşlar diğerlerini temizleyeceklermiş..bir süre sonra midedeki tüm parazitler temizlendi şimdi 2 beyaz solucanı çıkartalım dedi adam. Sonra 11-12 adet demet halinde izola bantla yapıştırılmış beyaz solucanları yutmamı istedi ama ben asla böyle birşey yapamam kusarım dedim zorladılar beni ama yaklaştırmadım kendime benim ağzım bogazım küçük onları yutarken ısınabilirim o yüzden asla dedim ve yutmadım.. karnımda kalan diğer ikisi için eczaneden ilaç alıp yok etmek istediğimi söyledim.. ama çok korktum korkuyordum öylece uyandım.. sizce bunun anlamı nedir ? Teşekkür ederim

  • Betül hanım, Rüyada parazit düşürmek için, beyaz 2 beyaz solucan yutmak, sevdiğiniz iki kişiden hayırlı bir ayrılığa işarettir. Rüyada midedeki parazitlerin temizlenmesi, kurtulacağınız asalak insanlara işarettir. Rüyada izole edilmiş 11- 12 adet beyaz solucanı, diğer iki beyaz solucanı çıkarmak için yutturmaya çalışmaları; sizden fayda sağlamak isteyen ailenizden sizi koruyan iki kişiden uzaklaştırmak istemeleri, sizin bu solucanları yutmamanız, sizden fayda sağlamak için kurulan kumpasa düşmemenize işarettir, Rüyanızda çok korku hissetmeniz, çevrenizdeki bazı kişilerin dostluğundan düşmanlığından emin olmamanıza bağlıdır.

 3. Rüyamda su içtigim bardağın dibinde farklı renklerde ama daha çok yeşil renkte bir sürü solucan duruyordu suyun tamamına yakınını içtikten sonra farkediyorum yanımda gerçek hayatta hoşlandığım adam var ona bardakta solucan olduğunu söyleyip bardağın içinde kalan su ve solucanlari toprağa döküyorum.

  • Melek hanım gördüğünüz Bardak içindeki yeşil solucanlar aaydınlık içindeki istekleriniz ve o isteklere kavuşacağınızın işaretçisidir, diger solucanlar çevrenizde sorumluluklarını aldığınız insanlar ve toprağa döktükleriniz ise sizin kötü niyetlerini anlayıp hayatınızdan uzaklaştırdığınız kişilerle yorumlanır.

 4. Rüyamda sol avucumun içinde siyah bir nokta var. Bakıyorum sıkılacak duruma gelmiş hafifçe sıkmaya başlıyorum ucunu gördükten sonra 2 tane çok uzun beyaz solucan çıkarıyorum. Ohh ne güzel temizledim avucumun ici tertemiz oldu diyorum yanımdakilere. Hayır olsun inşallah

  • Sevgili Efida rüyada sol avunuzdaski siyah bir noktayı sıkıp içinden 2 tane beyaz solucan çıkardığınızı ve bu durumdan sonra rahatlamanız, sizin iki tane masum görünen beladan zarar görmeden kurtulmanıza tabir edilir.

 5. Hayırlı geceler saat 4 30 az önce 2 aylık bir bebeğimi doyurmak için kalktım ve korkutucu bir ruyadan uyanmış oldum rüyamda Evimi annemin getirdiği bir şey yüzünden sogu lcanlar basıyor hızla uruyorlar ben bebgin hastalık bulaştırır diye korkuyorum annem zararsız olduklarını söylüyor ama ona guvenemiyorum guvendigimiz birine annem numune götürüyor oda zararsız olduğunu söylüyor ancak nasıl kurtulacaginizi iogrenemeden uyandım

  • Dilek hanım korkacağınız bir durum yok, hayırlara vesile olsun rüyanız bolluk bereket ve hanenizdeki rızkın artışına ve hanenizdeki çoğalmaya işarettir. Rüyanızda korku hissetmeniz ise bu değişikliklerden çekinmenize tabir edilir. İçiniz rahat olsun bebeyinizde hayırlı olsun nasibiyle gelmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.