14 Ağustos 2022 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Solucan Görmek Nedir

Rüyada Solucan Görmek Nedir

Rüyada Solucan Görmek Nedir

Rüyada Solucan Görmek Nedir, solucan veya benzeri hayvanları rüyada görmek, bakmaktan sorumlu olunulan kişiye veya kişinin menfaatine yapacağı bir şeylere veya etrafınızda bulunan rüya sahibinin kötülüğünden hoşlanacak kişilere işaret eder. Rüyada Solucan Görmek, kazanılan mala, gayri menkullere, birikimlerinden fayda sağlayacak insanlara, irite olunacak durumun rüyaya yansımasıdır.

Rüyada Mor Solucan Görmek

Rüyada mor solucan gören kişinin sevinci ve mutluluğuna göz diken bir insanın varlığına işarettir. Ancak rüya sahibinin sıkıntılarının kısa süreli olacağına, korkularını yeneceğine ve herşeyin üstesinden geleceğine tabir edilir. Rüyada mor solucan, kıskanç bir sevgilinin düşmanlığınada tabir edilir.

Rüyada Sol Avucundan Beyaz Solucan Sıkıp Çıkarmak

Rüyada sol avcundan sıkarak beyaz solucan çıkardığını gören kişinin; bakmakla sorumlu olduğu kişiye karşı  görevlerini hakkıyla yerine getirmesinin rahatlığını yaşamasına tabir edilir.

Rüyada Beyaz Solucan Görmek

Rüyada beyaz solucan görmek, rüyayı gören kişinin, dostu olan insana ve içinde bulunduğu güvensiz ortamda yanına yandaş, dosta tabir edilir.

Rüyada Solucan Kavurmak

Rüyada solucanı kavurduğunu gören kişinin bakmaktan sorumlu olduğu kişilerden oldukça sıkıldığına, vaktinin, maddi imkanlarının yetersiz kaldığı için üstünde büyük yük ve kendini sorumlu olarak gördüğü kişilere yeterince ilgi, alaka gösteremediğinden kaynaklı can sıkıntısına ve bu kişilerden kurtulmak isteyeceğine yorumlanır.

Rüyada Solucan Öldürmek 

Rüyada solucan öldürdüğünü gören kişinin düşmanlarına karşı galip gelip, bu kişilere karşı zafer kazanacağına rivayet ettiği gibi, yaşamı boyunca elde ettiği kazancından, malından fayda sağlayacak kişilere tabir edilir.

Rüyada Elbisesi Üzerinde Solucan

Rüyada elbisesi üzerinde solucan görmek, ele geçecek kolay elde edilecek kazanç, gayrimenkul, edinilecek eşya olarak yorumlanır.

Rüyada Yeşil Solucan Görmek

Rüyada yeşil renkli solucan gören kişi erkekse, doğru, becerikli, iffetli bir kadınla evleneceğine, bu rüyayı gören kadın ise, maddi manevi mutlu olacak bir kısmete yorumlanır.

İslami Tabirciler-den

 Ebu Sait El Vaiz; rüyada solucan görmek aileye üzüntü, keder çikaran akrabaya çıkar. demiştir.

Kirmani;

Toprağı kazarak oradan solucan çıktığını gören, Toprak kazdığını gördüğü için kazanacağı maddiyata, Toprakta solucanların toplu halde olduklarını görmek, kazancının bereketli olacağına, çok paraların elinden geçeceğine, berekete  işaret eder.

 Rüyada Ağzından Veya Makatından Solucan Çıktığını Gören

Yaptığı kötü bir işten kaynaklı zarara uğrar.

İlaç İçerek Solucan Düşürdüğünü Gören

Ailesinden, yakın eş dostundan bazı kişileri kaybedecek.

Rüya yorumcularından bazıları, solucan, kişinin sofrasında, yemek yiyecek akraba ve yakınlarına işarettir. demiştir

Rüyasında solucandan Nefret Ettiğini Görmek

Birlikte aynı sofrayı paylaştığı yakınlarından bazılarından ayrılacağına tabir edilir.

Mehmet ali Rüyamda halamın işyerime gelip 3 tane solucan yada kırk Ayak. tam
anımsayamıyorum kendisine bunu niye buraya bırakıyorsun dediğimde bırak o orada kalsın demişti sizden ricam bunu tabirini bana bi açıklarmısınız.YorumHalanızın bakmakla yükümlü olduğu 3 kişiye yapacağı yardımın veya vereceği desteği bir süre askıya alacağına, sizin bu duruma şahit olmasını istemeyeceğine yorumlanır.TavsiyeBazen olayları bilmektense bilmemek insanı daha çok rahatlatacaktır. Sizin az meraklı kişiliğiniz var, olayların detayları sizin için çok önem arz ediyor, bu tutumunuzdan vazgeçmeli veya aza indirgemelisiniz. Yoksa üzüle bilirsiniz.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

52 Yorum

 1. merhaba admin rüyamdan bir renkli paketi aççıyordum kaktüstü küçük, açarken düşürdüm ve yere gübresiyle saçılırken solucanlar da vardı hala etkisindeyim yardımcı olur musunuz neye tabir ?teşekkür ederim şimdiden .

  • Elif hanım rüyada renkli paket açmak, rüyada kaktüs, elindeki bişeyi yere düşürmek, paket açmak, hayırlı bir işe, karşınıza çıkacak işe veya kısmete, önüneze açılacak yeniliklerin kapısı olarak tabir edilir, kaktüs, son anda fark edeceğiniz size karşı yapılan bir entirika, rüyada solucanların olması, sinsi cılız düşman veya hastalık olarak yorumlanır. Sizin rüyanızın genel hatları bu. Beklediğiniz bir haber veya bir iş, sizi sıkan birşeylerin varlığına, size yardım edecdek karşınıza hayırlı bir kısmet çıkmasına, sizin başarınızın yolunu kesmek isteyen fesat birilerine ve siz bu insanları fark edip sizin başarınızın önüne asılsız laflarla taş koymak isteyn kişileri berteraf edeceğinize, kısa bir hastalık veya hastalanan birine tabir edilir.

 2. Rüyamda salonumda büyük bı tava içerisinde solucan buldum ama büyük bı tiksinti içerisinde çöpe attım rica etsem kısa bı yorum rica edebirmiyim

 3. Merhaba,

  Rüyamda bulaşıkları yıkıyordum ve arkamda oturan ailemden birisi ile konuşuyordum. Sonra bulaşıkları bitirdim, hafif yana döndüm, sağ kolum lavaboda su doluydu içinde iken arkamdaki oturan kişi ile devam konuşuyordum. Birden ailemden başka birisi kolundakiler ne diyince kolumu su dan çıkarttım ve baktim ki 2 tane siyah beyaz bit gibi solucana benzeyen birşeyler vardı. hiç acı hissetmiyordum hiç de farketmemişim.. O böcekleri gören kişi 2 tane böceği çıkarttı ve devam sohbete daldık.. Acaba bu rüya ne anlama geliyor?

  • Rüyada bulaşık yıkama, yaşanacak zorluklar veya hayatınızdaki karmaşaya, rüyada elinin su dolu bir lavaboda olması, yaşadığınız kargaşanın iki kişinin destegiyle aydınlığa çıkması için konuşmanıza, rüyada kolunuzda iki tan bit görmeniz ise sizin elinizi bekleyen asalak iki insana tabir edilir.

 4. Rüyada başka bir hayvanı elimle dönüşüyorum yerde döne döne solucan oluyormuş Allahu âlem sonra o solucanında ayağınla ezmek neye tabir edilir

  • Sevgili Gülşah yaşayacağınız sıkıntılardan iki aşamada kurtulmanıza ve yaşayacağınız mutluluğa tabir edilir. Veya bir hastalık korktulan hastalık olmadığı daha hafifi bir rahatsızlık atlatılmasına tabir edilir.

 5. Merhabalar ruyamda evimi temizlerken iki tane solucan goruyorm evden cikarmaya calisiyorum ama birden buyuyorlar sonra kuculuyor kucukken cikaraym derken bi daha buyuyorlar

  • Sevgili Talih, rüyada evinizi temizlerken 2 solcan görmeniz, bu solcanların büyümesi, küçülmesi, bakmakla yükümlü olduğunuz bir büyüğe veya sizin hanenizde olan fesat birinden kurtulmak istemenize işarettir. küçük bir sorunun fesat kişiler taraından abartılmasına sizin üzülmenize tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.