8 Ağustos 2020 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Suç İşlemek Nedir

Rüyada Suç İşlemek Nedir

Rüyada Suç İşlemek Nedir

Rüyada Suç işlemek, çok farklı yorumlanmaktadır, rüyada suç, suçun muhteviyatına göre yorumunda farklılık gösterir. Sıkıntı anında suç işlemek, düşülen darlıktan kendini kurtarmak için yapılacak yanlışa ve yaptığı yanlışla başına daha çok işler almasına tabir edilir. Rüyada birine bilerek zara vermek için suç işlemek ve suçu başkasına atmak, kişinin düşeceği büyük gaflete, hak yolundan çıkmaya, yasalar ve adalet  önünde alacağı cezaya ve ya toplum önünde düşeceği itibarsızlığa, kişilik eksikliğine işaret eder.

Rüyada Suç Görmek

Rüyada Suç İşlemek

Rüyada Suç işlediğini gören kişinin, yapacağı bir yanlışa veya, bilmeden işleyeceği kabahate, işlediği suçun içerine göre ve rüyanın içerik, detaylarına göre, göreceği zarar veya alacağı cezanın çeşidine işaret eder. Bu rüya aynı zamanda, kişinin içine düşeceği sapkınlığına, küfre yorumlanmaktadır.

Rüyada Suç İşleyerek Tutuklanmak

 Rüyada Suç İşleyerek Tutuklanmak, kendinizi çıkmazda hissetmenize, yapılan hatanın sonucunda kötü hissetmenize, Rüyada işlediniz suçu saklamak, istem dışı yapılan yanlıştan dönemeye ve hatayı düzeltmeye yorumlanır. 

Rüyasında İşlediği Suçtan Pişmanlık Duymak

 Rüyasında suç işlediğini ve pişman olduğunu gören kişinin, saptığı yanlış yoldan dönmesine, Allah yolundan uzaklaşan rüya sahibi düştüğü sapkınlıktan kurtulmasına.

Rüyada Suçlu Olduğunu İnkar Etmek

Rüyada Suç işeyip, işlediği suçu inkar yoluna giden kişi, meyledeceği yalana ve hileli, yapılması yanlış ve yasak olan durumlar içinde bulunacağına tabir edilir. Yapılan işlerde hile yolu, karşısındaki kandırmak veya yapılan işe hile karıştırıp kazanacağı haksız paraya ve  ilerleyen zamanlarda ortaya çıkacak hilenin kişiyi hiç beklemediği zamanda, beklemediği zorluklara sokacağına tabir edilir.

Rüyada Suçlu Görmek

Rüyada suçlu görmek, kişi bütün düşünce fikirlerinden vazgeçeceğine hayatında yeni bir dönüm noktası olacak karalar alacağına tabir edilir, kişinin yanlış yollardan dönmesine, istikrarlı davranışlarıyla, farkında kendine kurlan kumpaslar sonucu girdiği yanlış yollardan kurtulup, çok büyük zarar ve kötülüklerden kurtulacağına, çevresinde önemli değişiklikler yapmak için çalışacağına, çevresindeki yanlış dostlardan uzaklaşıp gerçek dostlarına yoğunlaşıp zaman ayıracağına işarettir.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

10 Yorum

 1. Rüyamda limon çekirdeği diktim ve fide olduğunu gördüm sonra bunun kanunen suç olduğunu öğrendim

  • Doğukan bey, rüyada limon çekirdeği ekmek, yapacağınız hayırlara işarettir, rüyada ekilen limon çekirdeğinin büyümesi girişimde bulunduğunuz işin büyümesine hayırlı kazanca işarettir, Rüyada ekilen limon çekirdeğinin suç olduğunu duymak, girişeceğiniz işte eksik hile olduğuna işarettir.

 2. İyigeceler rüyamda hayatımda önemli bir yeri olmayan işyerinden tanıdığım bir bayanın iftirasina uğruyor ve onu dovemkle suçlanıyorum evime polisler geliyor ve işyerimdede savunma yapmak zorunda kalıyorum . Bir şekilde kendimi alıyorum bu kişinin isyerimle alakali bir durum için kendisini kurtarmak adına bana iftira attığını anlasamda neden ben ve ne sebeple böyle bir iftira attığını cozemiyirum ancak konuştuğum kişiler bana hak veriyor

  • dilek hanım, rüyanızın aklınızdaki şühe ve güvensizlikden kanynaklanan ves vese tabir ettiğimiz günlük hayatın aksidir.

 3. Ruyamda suc işlemiş gibi kacıyordum telefonumu da suya attım kımse bılmesin dıye..

 4. Rüyamda birileri havai fişek patlatacakken onlara yardım ettim ve polisler hepimizi zarar vermekten suçladı. Bana 3. Dereceden ölüm hapsi verilmesini istemedim. Çok saçmaydı anlamları nedir

 5. Rüyamda sahip olduğum mesleği etrafa silahla ateş açtığım için kaybetip tutuklanıyordum ve çok pişman oluyordum. Kimseye halimi anlatamıyor kimse bana hak vermiyordu. Hayırdır inşallah

  • İçinde bulunduğunuz durumdan yaşadığınız sıkıntıya ve bu sıkıntıyı bir şekilde dışa vurup rahatlamanıza tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.