14 Temmuz 2019 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Tecavüze Uğradığını Görmek

Rüyada Tecavüze Uğradığını Görmek

Rüyada Tecavüze Uğradığını Görmek

Rüyada tecavüze uğramak, sıkıntı almaya işaret eder. Rüya sahibinin aile hayatındaki saadetin ve huzurun bozulacağına alamet eder. Kişi, zor günler geçirecek, sevdikleri ile yüz yüze gelecek, sevdiklerini kırdığı gibi, kendisinin de kırılacağına tabir edilir. Rüyada tecavüze uğradığını görmek, tartışmanın şiddetlenerek, kişinin dostlarıyla ilişkilerini tamamen koparma düzeyine geleceğine işaret eder.

Rüyada Bir Kıza Tecavüz Ettiğini Görmek

Rüyada kişi bir kıza tecavüz ettiğini gören, aile dışından birileri ile yaşayacağı soruna ve o sorunla alakalı yaşanacak büyük sıkıntılara tabir edilir.

 

Rüyada Amcanın Tecavüz Etmesi

Rüyada amcasının tecavüzüne uğradığını görmek, kişinin aile içinde ailesiyle yaşayacağı büyük sorun ve sıkıntıya işarettir. Rüya sahibinin beklenmeyen sorun ve sıkıntıları yakın akrabaları tarafından uğrayacağı eziyet ve dışlanmaya tabir edilir.

Rüyada Uğradığı Tecavüzden Çocuk Doğurduğunu Görmek

Rüyada tecavüze uğrayıp, uğradığı tecavüz sonrası çocuk doğurduğunu gören kişinin, yaşadığı aile içi sıkıntı ve şiddettin son bulacağına, uyumsuzlukların ve yanlış anlaşılmaların ortadan kalkacağına yorumlanır.

Rüyada Erkek Kardeşi Tarafından Tecavüze Uğradığını Görmek

Rüyada erkek kardeş tarafından tecavüze uğramak, çok şaşıracağınız olayla karşılaşılmasına, karşınıza çıkacak veya yaşayacağınız olaylar hayatınızda sürpriz gelişmelere yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Sevgiliye Tecavüz Edildiğini Görmek

Rüyada kişinin sevgilisine saldırılıp tecavüz edildiğini görmüş ise, bu sevgilisi ile birilerinin yaşayacağı sıkıntının kişiye yansımasına ve sorunun tatlıya bağlanmasına tabir edilir.

Rüyada Tecavüz Edildiğini Görmek

Rüyada Tecavüz Edildiğini Gören, eşi veya flört ettiği kişi arasının bozulacağı, sevdiği insanlarla, fikir ayrılıklarına düşerek, kendisini yalnız hissedip psikolojik olarak mutsuz ve huzursuz günler geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Tecavüze Uğradığını Görmek

Rüyada tecavüze uğradığını görmek, rüya sahibinin duygusal olarak yıpranacağına, ruh sağlığının bozularak zor günler yaşayacağına, sosyal çevresi ve ailesi ile ters düşerek zor zamanlar geçireceğine, bu ters düşmenin sonunda yaşayacağı ayrılıklarla, hayatının tadı tuzu kalmayacağına tabir edilir. Toplum tarafından onaylanmayan işler başlayacağına, haram yolla para kazanacağına, birlikte olduğu kişiye olan güveninin boşa çıkacağına, üzüleceğine, mahkemelik olacağı, ve uzun süren bir hak arama yolunda yorulacağına tabir edilir.

Rüyada Tacize Uğradığını Görmek

Rüyada Tacize Uğradığını Görmek, kişinin hiç beklemediği sürpriz bir olayın gelişmesine ya da alacağı, güzel, hayırlı bir habere işaret eder.  Yada hayatı ciddiye almayan, yarın ne olacak kaygısı çekmeyen, hayatını günü birlik yaşayan bir kişini varlığı üzerinden yorumlanır.

Rüyada Tecavüzden Kaçtığını Görmek

Rüyada Tecavüzden Kaçtığını Görmek, rüya sahibi için, şansının iyi olacağı, risklerden, tehlikelerden uzak, şansının sayesinde kötü, karışık olaylardan kurtulacağına, belalı olayların ve şanssızlıklardan uzak, mutlu yaşantına yorumlanır.

Rüyada Cinsel Tacize Uğradığını Görmek

Rüyada Cinsel Tacize Uğradığını Gören kişi için, hayırlı yorumlanır. Yaşantısında, gelişecek güzel olaylara ve alacağı iyi haberlere, sıkıntıdan, dertten uzak bir yaşantıya yada sorunların, sıkıntıların unutulacağı huzurlu bir hayata tabir edilir.

Rüyada Cinsel Saldırıya Uğradığını Görmek

Rüyada Cinsel Saldırıya Uğradığını Görmek, rüyayı gören bireyin yaşantısındaki yeniliklere, sorunların ve hayatın zorluklarının üstesinden gelerek başarılı, mutluluğa tabir edilir.

Rüyada Birinin  Sandalye ile Kucağına Otutturup Tecavüz Ettiğini Görmek

Rüyada birinin sandalye ile rüyayı gören kişiyi, bir sandalye ile kucağına oturtarak tecavüz etmesi, rüya sahibinin başına gelecek beklenmedik bir şok olaya ve uğrayacağı bir zarla veya beklemediği bir sürprize tabir edilir.

Rüyada Ölen Birinin Kızına ve Gelinine Tecavüz Edildiğini Görmesi 

Rüyada Bir başkasının rüyasına ölen anneannem giriyor, hem anneme hem yengeme tecavüz edildiğini görmüş ama beni kurtarmışlar (kızıyım) anneannem de annemi kurtarmalarını söylemiş rüyayı gören kişi birkaç kez daha görüyor aynı rüyayı. Bu rüya rüya sahibinden çok rüyada görülenlerle alakalı ip uçları verir, bu rüyayı gören kişi rüyada görülen kişileri tanıdığına ve, ölen kişiyi tanıdığından, ailenize gelecek bir zararın habercisi olacağına, yengeniz ve annenizle ilgili beklenmedik bir gelişmeye, sizin bu gelişmelerden etkilenmeyeceğinize yorumlanır.

Rüyada Aileden Birkaç Kişinin Piknik Alanında Tecavüze Uğradıklarını Söylediklerini Görmek

Rüyada Aileden Birilerinin Tecavüze Uğradıklarını söylemesi, ailenizin birlikte yapacakları bir işten alacakları mutluluğu sizinle paylaşmalarına ve sizinde bu gelişmelerden mutlu olacağınıza işarettir. işaret eder.

Rüyada Köpeğin Tecavüzüne Uğradığını Görmek

Rüyada Köpeğin Tecavüzüne Uğradığını Görmek, rüya sahibi için oldukça sıkıntılı bir durumun yaklaştığına, rüya sahibine düşmanlık besleyen dost görünümlü bir düşmanın varlığına tabir edilir. Bazen de bu rüya, dosttan anılacak beklenmeyen bir sürprize tabir edilir.

Rüyada Köpeğin Cinsel Organını Tutmak

Rüyada Köpeğin Cinsel Organını Tutmak, rüya sahibi için, istemediği bir şeyi yapmaya zorlanmaya, yanlış bir ilişkiye, düşeceği kötü duruma, yanlış arayışlar içinde olmaya tabir edilir.

Okuyucu Rüyası

Elif

Merhaba ismim Elif dün gece çok kötü rüya gördüm normal bu arkadaşla birlikte bir yere giderken hiç bilmediğim yerde görüyorum kendimi yolumu bulamıyorum çıkmaya çalışıyorum birden kötü insanların içine düşüyorum genel evi gibi bir yer. ve iki kisi o evde bana tecavüz ediyor her-yerde güvenlikleri var kaçmaya çalışıyorum her seferinde yakalanıyorum . Ve o evde kaynımı görüyorum oradaki adamlarla arkadaş. Ona yalvarıyorum: ne olur beni götür buradan, götürmüyor beni bırakıyor orada kimseye de söylemiyor beni orada tuttuklarını. Ben kaçmaya çalışıyorum bir adamı görüyor yine beni elinde de büyük bir köpek var. Ben yalvarıyorum bana izin veriyor çok kötü bir yol var buradan kaçabilirsen kaç diyor ve mutlu son kaçıyorum ve kurtuluyorum. Çok korkulu ve sürekli kaçmakla gördüğüm bir rüya ne anlama geliyor çok merak ediyorum

Okuyucu Rüya Yorumu

Sevgili Elif hanım başarısızı olduğunuz bir işte veya olayın arkasından kazanacağınız, başarıyla kazanacağınız itibara yorumlanır. Ancak sizin başarınızı istemeyen kişilerin varlığı ve o kişilerden gelecek engellemelerle başınızın ağrıyacağı, bu süreçte bir çok kez kendinizi, ifade etmek zorunda kalacağınıza, size yapılan engellemeleri yakın çevreniz veya iş çevrenize ispatlamak, anlatmak zorunda kalacağınıza, zorlanacağınız bu dönemin arkasından gelen huzur, ve kaliteli yaşama işaret eder.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

51 Yorum

  1. Merhaba benim köpek fobim var öncelikle bunu belirteyim. Daha önce de rüyalarımda köpek saldırısına uğradım ama bu seferki çok daha kötüydü. Park gibi yeşilliklerin olduğu bir yerde köpek bana saldırdı. Onu üzerimden atamadım. Daha sonra bana tecavüz etmeye çalıştı. Onu engellemeye çalıştım elimle cinsel organını tuttum çok iğrençti engellemeye çalıştım ayrıca arka taraflarda bir yerde üstü başı eskimiş pis beyaz gömleklik uzun gri kabarık saçlı bir adam vardı bakıyordu bana doğru . Bu kabusu iki kez gördüm bu gece etkisinden çıkamıyorum yardım edin lütfen

    • Makbule hanım, oldukça sıkıntılı bir ruh haliniz olduğu kesin. Herkesi dost saymamanız, yapacağınız işlerde veya edineceğiniz yeni dostlar hakkında mutlaka ailenizle tanıştırıp onlarında görüşlerini almanız.
      Rüyanızın yorumu, dost sandığınız birinin size zarar vermek yardım aldığı bir insanın varlığına işaret eder. Rüyada köpeğin cinsel organını size tecavüz etmesini engellemek için tutmanız tiksinmeniz, verilecek zarardan az hasar alarak kurtulmanıza ve olayın yeşil alanda geçmesi, bu şahıstan korkmadan kendinizi kurtarıp, dostunuzu düşmanınızı tanıyacağınıza, kendinizi daha güvenli hissetmenize işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.