14 Temmuz 2019 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Terörist İslami Yorumu

Rüyada Terörist İslami Yorumu

Rüyada Terörist İslami Yorumu

Rüyada Terörist İslami Yorumu, rüyada terörist  gören kişi açısından, tehlikeye delalet eder. Yalancı arkadaşlara, riyakar dostlara, rüya sahibini maddi, manevi açıdan zarara uğratacak, arkadan vuracak insanların varlığına işaret ede. Rüya sahibinin etrafında sahte dostları olduğuna, kötü niyetli insanların maddi, manevi zarar vermek için fırsat bekleyeceklerine tabir edilir. Rüya sahibini birikimini hile ile elinden almak için fırsat bekleyen düşmanların varlığına rivayet eder.

Rüyada Bilmeden Terörist Kıyafeti Giymek

Rüyada bilmeden terörist kıyafeti giren kişinin, yeni girdiği bir çevrede, kendisine gelecek zarar ve zararlı insanların varlığına yorumlanır.

Rüyada Terörist Üniforması Giyip Fotoğraf Çektirdiğini Görmek

Rüyada terörist kıyafeti giyip resim çekilmek, farkında olmadan gireceği bir işte veya oluşta, kişinin başına alacağı belaya işarettir.

Rüyada Uyuyan Terörist Görmek

Rüyada Uyuyan Terörist Görmek: rüya sahibi için: düşmanlarından kurtulmaya, çevresinde ki kötü insanlardan zarar görmeyeceğine, kötü haldeyken durumunun iyileşmesine, hiç beklemediği bir kazanca,  tabir edilir.

Töristin gerçek manada tanımı, haksız yere fenalık eden, hak yiyen, doru giden düzeni bozmaya, yıkmaya çalışan, göz korkutup insanların içine korku salarak hakkı olmayan şeyleri elde etmeye çalışan kötü insan olarak tanımlanır. Bu bağlamda rüyada terörist görmekte iyi yorumlanmaz.

Rüyada Teröristlerin Saldırısına Uğramak

Rüyada Teröristlerin Saldırısına Uğramak, Rüya sahibi için dikkatli olmaması durumunda kötü, belalı, şer olan kişilerin içinde bulunarak, kötü işler ve olayların içinde yer alacağına yorumlanır. Kişinin düşeceği zor ve kötü durumların rivayetçi sidir.

Rüyada Terörist Öldürdüğünü Görmek

Rüyada Terörist Öldürdüğünü Görmek, tehlikeli, kötü emelli insanlardan yana devamlı sıkıntı yaşayan, yasa dışı işler yapan insanlardan kendini kurtaracağına rivayet eder. kötülüklerden, kazadan ve kötülük gelecek insanlardan uzaklaşarak, huzur ve güven içinde yaşamaya işaret eder.

Rüyada Terörist Olduğunu Görmek

Rüyada Terörist Olduğunu Görmek, Kişi içinde yaşadığı, öfkesi, nefreti, kinin gibi duygularının işaretçisidir.rüya sahibinin kendisine kötülük eden insanlara zara vermediği fakat içinde büyüttüğü nefret duygularına tabir edilir.

Rüyada Terörist ile Çatıştığını Görmek

Rüyada Terörist ile Çatıştığını görmek, iş ve ticaret çevresinde, kişinin başarısını engellemek isteyenlerle mücadele etmeye ve o insanlara kara rağmen başarı elde etmek için sonuna kadar mücadele edip başarıyı yakalamak için vereceği mücadeleye tabir edilir.

Rüyada Terörist Vurmak 

Rüyada terörist vurmak ise, rüya sahibi olan insanın çevresinde bulunan kötü, zararlı kişilerle başlattığı mücadeleye yorumlanır. Kişi, mücadele ettiği insanları yenerek, onlardan gelecek bütün tehlikeleri ortadan yok edeceği ile tabir edilir.

Tuncay

S.a rüyamda teröristler köyümüzü basıyor köyde silah sikiyorlar ben bunlardan kaçıyorum daha sonra bunlarla savaşıp 2 tanesini vuruyorum ve tekrar kaçıyorum.

Tuncay’ ın Rüya Yorumu

Yakınıza kadar gelen sizin yardımcı olduğunuz insanlara ve işinize zarar vermek isteyen kötü kişilerin varlığına ve bu kişileri sizin zorda olsa alt ederek yenmenize, size hiç bir şekilde kötülük etmelerine engel olarak huzura kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyamda bir grup terörist yaşadığım yeri basıyor ve beni esir alıyor. kamplarına gidiyorum. Ailemden haberim olmuyor. Bir çok insanı çoluk çocuk demeden öldürüyorlar. Bir şekilde kaçıyorum. Kılık değişiyorum öyle ki okadar insanı öldürmüşler ki insanların eşyaları sokakta ihtiyaç sahipleri için pazara çıkmış. Teyzemi görüyorum öyle bilinçsiz dolanıyor. Annemi babamı soruyorum öldüklerini söylüyor feryat ediyorum. Evime gidiyorum eşim ve ikiz kızlarımdan sadece biri var diğeri hakkında kimsenin fikri yok yaşadığını yada öldüğünü bilmiyoruz. Eşim bana senin bu evde yerin yok artık diyor. geçen sürede evime gelmek ve çocuklarımı bulmak için çok mücadele ediyorum. Kızımı aramaya koyuluyorum bir anda kendimi bir dağın başında ablam ve arkadaşı ile havuzda buluyorum üstüme havuza girmek için kıyafet ararken yine bir grup teröristlerin baskınına uğruyorum ve hemen kaçıyorum biraz gidince fakir dili farklı bir kabileye karışıyorum suyun bile 1 ayda geldiği bir yer su almak istiyorum ama bana sadece 1 bardak düşüyor. Tekrar hatırladıklarım parça parça ama kendimi evimin yakınlarında buluyorum teröristlerin zoru ile bir apartmanda canlı bomba görünümü veren kıyafet giydiriliyor üzerime önden hemen çıkıp ellerimi kaldırıyorum yardım edin diyorum askerlerimiz var hemen kıyafeti çıkarıyorum. Çatışma oluyor teröristlerden kaçarken bir araba durduruyorum eşimi görüyorum Kızılay arabasıymış gönüllü çalışıyormuş. İşini kaybetmiş dağ tepe aşıyoruz arabayla ondan ayrılıp kızımı arıyorum yine tekrar zenci bir kabile görüyorum kızım büyümüş genç kız olmuş yanında götürdüğü ayısından ve yüzünden tanıyorum dil bilmiyorlar beden dilleri var ama benim kızım konuşuyor başka bir kadına anne diyor. Kadınların atlarla bağlantısı olan bir kabileymiş kızıma atı almasını emrediyorlar oda hayır diyor ve ben kızıma nasıl anlatıp onu oradan nasıl kaçıracağımı düşünürken uyandım.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

61 Yorum

 1. Ben ruyamda biryere gitmistim o evde temizlik falan yapılıyordu sonra temizlik bitince ben oglumu okulda unuttugumu hatirladim yanimda abim var benim oglum servisle gidip geldigini hatirladim ve ruyada aglamaya basladim abim sen aglama ben seni götürürüm dedi o evden çıktık sonra arkamizdan kopekler falan geldik böyle dağlık cukurluk bir yerdeyiz hertaraf terörist dolu once abimi aldilar burda ne isin var gibisinden ben hala cukurun icindeyim ve cok titriyorum korkudan biri tam yanimdan gecerken beni gördü ve silahi bana doğruldu gidin dedi biz tam yukari çıkacağız bi baktim onumde üstü mermi izleri ve et parçaları vardi elimde bir miktar para bardi o cocuk almaya çalıştı ben cektim cekince paranın ucunu yirtti ben tekrar geri aldım

  • Fatma hanım aklınızın karışıklığı rüyalarınızı yansımış, bugünlerde yaşadığınız duygu yoğunluğuna sahip olmak istediniz faka elde edemediğiniz bir şeyin sürpriz şekilde sahibi olmanıza, üzüntü duyacağınız bir habere ve asılsız bir dedikoduya işarettir. ailenizden biri ile ilgi yaşanacak endişeye yorumlanır.

 2. Rüyamda bilmedigim bi evin penceresinden dısarı bakmıştım teroristler korkuluk gibi duruyordu bi anda hepsi hareketlendi ve evi bastılar yanımda tanidigim bi kac kisi daha vardi ama yanimdakini aldılar bana da bu en yakını işimize yarar dediler ve bacagıma iğne vurdular 5 vakte kadar etkisini gosterir dediler ve beni bırakip gittiler uyandiktan sonra da herkese bi garip davranmaya basladim sanki dost görünümlü düşman gibiydim bunların hepsini rüyamda gördüm

  • Bir düşmanının varlığına, bu düşmanın sizi içten içten tedirgin edip korkuttuğuna işarettir. Size sürpriz olacak kötü bir toplululuğun sizi kötü etkilemesine, beş zamanlı, birlikte gidilecek bir yere, başınızı sıkıntıya sokacağınız olaylara, hatalı davranışlara yorumlanır.
   Tavsiye: sizin çok dikkatli olmanızı ve çevrenizdeki insanları iyi seçmelisiniz, dostlarınızı kıra bilir ve onların sizden uzaklaşmasına sebep olabilirsiniz. Her yaklaşan size dost olmadığınızı bilmenizi isterim.

 3. Rüyamda birsuru terorist oldurdum ve bunu yemek vererek kutladım

  • Düşmanlarınızı alt ederek kazanacağınız başarıya ve bu başarınızı yardım ederek kutlayacağınıza işaret eder.

 4. Rüyam da dışarıda bir yerdeyim sokakta yanımda da 2 tane arkadaş var onda onları tanıyormuş gibiyim biz onlarla pc ye bakıyorduk şarkı felan açmışım Sonra ezan okundu bende müziği kapattım ama hep yanlışlıkla tekrar açtım müziği bu bir kaç kez oldu sonra tamamen pc yi kapattım.sağ tarafım da benim telefonum varmış masanın üstünde bir adam geldi telefonu eline aldı baktı.gitti bende arkasından baktm arkadaştan yardım istedim yardım etmedi korktu,bende peşinden koşmaya gittim oturduğumuz yerde bir dükkana girmişti bende arkasından gittim içeri girdim bir sürü adam vardı orda o adam da ileride idi bende o tarafa gittim çok kötü adamlar vardı yanımda sonra telefonumu ellerinden almaya çalıştım direttiler beni ama görüyorum benim telefonum ile bir numara aramış değişik bir numara idi masanın üstünde de kartvizitler vardı aradığı numaranın numara çok değişikti en son aldım ellerinden telefonu kendi kendime bu numarayı polise veririm diye düşünürken numarayı sildirmeye çalıştılar bende silmek istedkm ellerimden almaya çalıştılar alamadılar en son adam beni aldı kolumu fln sıktı iterek dükkanın arka kapısından çıkardı beni sokaklarda hiç kimse yoktu hala numarayı silmeye çalıştı adam ben yine vermedim bana teröristle mi uğraşcaksin lan dedi terör arkanda dedi ben onu duyunca hiç vermedm sonra silahını çıkardı havaya 5 6 el ateş eeti bana doğrulttu ver dedi elimden aldı telefonu beni yere fırlattı sonra sildi numarayı bende uyandım o an

  • Belgin hanım gündüz yaşadığınız olayların rüyanıza yansıması bu rüyanız, sizin aklınızı kurcalayan bazı sorunların var olduğunu hissediyorum, buda sizi oldukça sıkıyor ve endişeleniyorsunuz, size tavsiyem aklınıza çok şey takmamanız rüyanızda kötü bir işaret veya size müj olcak bir işareti yok.

 5. Rüyamda akşam ilk kattaki komşumuz zile basıp annemi çağırıyor ve nedenini sorduğumda karşı apartmana vatanını sevmeyenlerin (terörist fakat rüyamda bu şekilde söyleniyor) taşındığını onları izliceklerini söylüyorlar. Bende merak edip onların ardından bahçeye iniyorum. Bahçede adamların beni fark ettiğini ve çok dikkat çektiğimi düşünüyorum tam o sırada bizim bahçenin önüne çok hızlı bi şekilde bir araba gelip duruyor. Bunu görünce anında eve kaçıyorum koşarak. Evimiz 4.kat (en üst) eve çıkarken apartmanda polis olduğunu bize bir zarar olmucağını düşünüyorum ama eve çıkarken polislerin evde olmadığını başka yerde olduklarını görüyorum. Eve çıktığımda kapının üstünde anahtar olduğundan zile basmadan giriyorum ve nedense o sırada sesimin kısık olduğunu fark ediyorum o kısık sesimle babama seslenmeye çalışıyorum. Hadi diyorum adamları izleyelim bir şeyler yapıyorlar falan ama babam pek oralı olmuyor dikkati başka yere çekmeye çalışıyor saçma bir şey bulup gel bunu yapalım haydi diyor. O bunları derken ben pencereden aşağıyı izliyorum olanlar: yine başka bir araba duruyor bizim bahçeye giriyorlar o araba gidiyor ve ardından mahalle bomboş kalıyor arabalar bir şekilde sokaktan gidiyor hayvanlar bile bir şeylere havlaya havlaya sokaktan uzaklaşıyorlar. Adamların apartmana girdiğini düşünüyorum direk babama baba apartmana giriyorlar bakalım gel hadi falan diyorum ama babam yine oralı olmayıp gel gel bunu yapalım diyor. Tam kapı deliğinden bakıyorum ve kapının önünde 2 tane ızbandut gibi adamın olduğunu görüyorum ilk başta ayakkabı çalıp giderler ya diye düşünürken adamlar kapının üstündeki anahtarı çevirerek kapıyı açıyorlar ne olduğunu anlamadan direk eve girip babamı buluyorlar ve babama biz x’in adamlarıyız(isim söylemişlerdi hatırlamıyorum)sen buna bir zamanlar yanlış yapmışsın derken uyandım aslında bir cümle daha kuruyorlardı fakat hatırlamıyorum

  • Fetih bey, rüyanızdan anladığım, şuan içinde bulunduğunuz durumdan kendiniz ve aileniz için yaşadığınız endişeler, yaşadığınız gelecek korkusu, rüyanızın işaret ettiği, kargaşa, sıkıntı ve meşakkatli günlerin habercisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.