12 Ekim 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Terörist İslami Yorumu

Rüyada Terörist İslami Yorumu

Rüyada Terörist İslami Yorumu

Rüyada Terörist İslami Yorumu, rüyada terörist  gören kişi açısından, tehlikeye delalet eder. Yalancı arkadaşlara, riyakar dostlara, rüya sahibini maddi, manevi açıdan zarara uğratacak, arkadan vuracak insanların varlığına işaret ede. Rüya sahibinin etrafında sahte dostları olduğuna, kötü niyetli insanların maddi, manevi zarar vermek için fırsat bekleyeceklerine tabir edilir. Rüya sahibini birikimini hile ile elinden almak için fırsat bekleyen düşmanların varlığına rivayet eder.

Rüyada Bilmeden Terörist Kıyafeti Giymek

Rüyada bilmeden terörist kıyafeti giren kişinin, yeni girdiği bir çevrede, kendisine gelecek zarar ve zararlı insanların varlığına yorumlanır.

Rüyada Terörist Üniforması Giyip Fotoğraf Çektirdiğini Görmek

Rüyada terörist kıyafeti giyip resim çekilmek, farkında olmadan gireceği bir işte veya oluşta, kişinin başına alacağı belaya işarettir.

Rüyada Uyuyan Terörist Görmek

Rüyada Uyuyan Terörist Görmek: rüya sahibi için: düşmanlarından kurtulmaya, çevresinde ki kötü insanlardan zarar görmeyeceğine, kötü haldeyken durumunun iyileşmesine, hiç beklemediği bir kazanca,  tabir edilir.

Töristin gerçek manada tanımı, haksız yere fenalık eden, hak yiyen, doru giden düzeni bozmaya, yıkmaya çalışan, göz korkutup insanların içine korku salarak hakkı olmayan şeyleri elde etmeye çalışan kötü insan olarak tanımlanır. Bu bağlamda rüyada terörist görmekte iyi yorumlanmaz.

Rüyada Teröristlerin Saldırısına Uğramak

Rüyada Teröristlerin Saldırısına Uğramak, Rüya sahibi için dikkatli olmaması durumunda kötü, belalı, şer olan kişilerin içinde bulunarak, kötü işler ve olayların içinde yer alacağına yorumlanır. Kişinin düşeceği zor ve kötü durumların rivayetçi sidir.

Rüyada Terörist Öldürdüğünü Görmek

Rüyada Terörist Öldürdüğünü Görmek, tehlikeli, kötü emelli insanlardan yana devamlı sıkıntı yaşayan, yasa dışı işler yapan insanlardan kendini kurtaracağına rivayet eder. kötülüklerden, kazadan ve kötülük gelecek insanlardan uzaklaşarak, huzur ve güven içinde yaşamaya işaret eder.

Rüyada Terörist Olduğunu Görmek

Rüyada Terörist Olduğunu Görmek, Kişi içinde yaşadığı, öfkesi, nefreti, kinin gibi duygularının işaretçisidir.rüya sahibinin kendisine kötülük eden insanlara zara vermediği fakat içinde büyüttüğü nefret duygularına tabir edilir.

Rüyada Terörist ile Çatıştığını Görmek

Rüyada Terörist ile Çatıştığını görmek, iş ve ticaret çevresinde, kişinin başarısını engellemek isteyenlerle mücadele etmeye ve o insanlara kara rağmen başarı elde etmek için sonuna kadar mücadele edip başarıyı yakalamak için vereceği mücadeleye tabir edilir.

Rüyada Terörist Vurmak 

Rüyada terörist vurmak ise, rüya sahibi olan insanın çevresinde bulunan kötü, zararlı kişilerle başlattığı mücadeleye yorumlanır. Kişi, mücadele ettiği insanları yenerek, onlardan gelecek bütün tehlikeleri ortadan yok edeceği ile tabir edilir.

Tuncay

S.a rüyamda teröristler köyümüzü basıyor köyde silah sikiyorlar ben bunlardan kaçıyorum daha sonra bunlarla savaşıp 2 tanesini vuruyorum ve tekrar kaçıyorum.

Tuncay’ ın Rüya Yorumu

Yakınıza kadar gelen sizin yardımcı olduğunuz insanlara ve işinize zarar vermek isteyen kötü kişilerin varlığına ve bu kişileri sizin zorda olsa alt ederek yenmenize, size hiç bir şekilde kötülük etmelerine engel olarak huzura kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyamda bir grup terörist yaşadığım yeri basıyor ve beni esir alıyor. kamplarına gidiyorum. Ailemden haberim olmuyor. Bir çok insanı çoluk çocuk demeden öldürüyorlar. Bir şekilde kaçıyorum. Kılık değişiyorum öyle ki okadar insanı öldürmüşler ki insanların eşyaları sokakta ihtiyaç sahipleri için pazara çıkmış. Teyzemi görüyorum öyle bilinçsiz dolanıyor. Annemi babamı soruyorum öldüklerini söylüyor feryat ediyorum. Evime gidiyorum eşim ve ikiz kızlarımdan sadece biri var diğeri hakkında kimsenin fikri yok yaşadığını yada öldüğünü bilmiyoruz. Eşim bana senin bu evde yerin yok artık diyor. geçen sürede evime gelmek ve çocuklarımı bulmak için çok mücadele ediyorum. Kızımı aramaya koyuluyorum bir anda kendimi bir dağın başında ablam ve arkadaşı ile havuzda buluyorum üstüme havuza girmek için kıyafet ararken yine bir grup teröristlerin baskınına uğruyorum ve hemen kaçıyorum biraz gidince fakir dili farklı bir kabileye karışıyorum suyun bile 1 ayda geldiği bir yer su almak istiyorum ama bana sadece 1 bardak düşüyor. Tekrar hatırladıklarım parça parça ama kendimi evimin yakınlarında buluyorum teröristlerin zoru ile bir apartmanda canlı bomba görünümü veren kıyafet giydiriliyor üzerime önden hemen çıkıp ellerimi kaldırıyorum yardım edin diyorum askerlerimiz var hemen kıyafeti çıkarıyorum. Çatışma oluyor teröristlerden kaçarken bir araba durduruyorum eşimi görüyorum Kızılay arabasıymış gönüllü çalışıyormuş. İşini kaybetmiş dağ tepe aşıyoruz arabayla ondan ayrılıp kızımı arıyorum yine tekrar zenci bir kabile görüyorum kızım büyümüş genç kız olmuş yanında götürdüğü ayısından ve yüzünden tanıyorum dil bilmiyorlar beden dilleri var ama benim kızım konuşuyor başka bir kadına anne diyor. Kadınların atlarla bağlantısı olan bir kabileymiş kızıma atı almasını emrediyorlar oda hayır diyor ve ben kızıma nasıl anlatıp onu oradan nasıl kaçıracağımı düşünürken uyandım.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

63 Yorum

  1. Merhaba rüyamda eski sevgilimi bir terörist saldırısı düzenlemiş olarak gördüm ve bende bu saldırıya şahit oluyordum. Ardından sevgilim kaçıyor teslim olmuyor bende bu olaya şahit olduğum için polise anlatmaktan korkuyorduk ceza alabilir diye . Sizce bu ne anlama gelmektedir ?

    • Bahar hanım, Rüyada sevgilinizi terörist olarak görmek; sevgilinizin etrafında olan kötü niyetli insanların varlığına, Rüyada terörist saldırısı düzenlemesi, bu kötü insanlardan kurtulmasına, Rüyada sevgilinizin kaçması, kötü olaylardan kurtulmak için o insanlardan uzaklaşmasına, sizin bu olaya şahit olmanız polise anlatmaktan korkmanız, sizin birliktelinizi istemeyen kişilerin kıskançlığına ve sizinle alakalı bilgilere sahip olmasına, sizinde bu sırlarınızdan dolayı kimseye bişe deyemediğinize işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.