23 Şubat 2020 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Terzi Ütüsü Görmek

Rüyada Terzi Ütüsü Görmek

Rüyada Terzi Ütüsü Görmek

Rüyada terzi ütüsü görmek, kişinin kısa zamanda alacağı müjdeli hayırlı bir habere bu haberle hayatındaki mutluluk verici gelişmelere tabir edilir.

Rüyada Ütü Görmek

Rüyada ütü gören kişi, bir aile büyüğünden veya yakın gördüğü fikirlerine deger verdiği, bilgeliğinden emin olduğu bir kişiden fikir alıp, o kişinin rüya sahibini yönlendireceğine, hayatında pozitif gelişmeler olacağı, bu gelişmeler neticesi kişinin ailesininde mutlu olmasına rivayet eder. Rüyada ütü görmenin, şahsın hyalini kurduğu, yapmak istediği şeyleri yapmasına, kişinin gerçek hayatındaki olumlu gelişmelerin, rüya sahibinin aldığı doğru kararlar ve dorğru seçenekleri tercih etmesinin işaretidir.

Rüyada Sıcak Ütü Görmek

Rüyasında sıcak ütü gören kişinin, zekası kuvvetli, zekasına güvenen aşırı özgüveninden sebep yapacağı hatalara işarettir.

Rüyada Ütü Yaptığını Görmek

Rüyada ütü yapmak, bir kıyafeti ütülediğini gören kişinin, yolunda gitmeyen özel hayatı ve iş hayatındaki aksaklıkları yoluna koyacağına tabir edilir.

Rüyada Ütü Yapamadığını Görmek

Kişi rüyasında düzgün bir ütü yapamadığını görmiş ise, iş ve aşk hayatında yolunda gitmeyeceğine büyük emek ve özverisi sayesinde işlerini ve aşk hayatının yoluna gireceğine tabir edilir.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.