12 Ekim 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Turuncu Tavşan Görmek

Rüyada Turuncu Tavşan Görmek

Rüyada Turuncu Tavşan Görmek

Rüya sahibi için ummadık bir değişikliğe ve renkli bir yaşantıya, başladığı işte kazanacağı paraya, değişik özellikleri olan yeni bir kadına işaret eder.

Rüyada Beyaz Tavşan Tutmak

Rüyada beyaz Tavşan yakalayan, kişi seven, anlayışlı, iyi kalpli bir kişiyle evleneceğine yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda çalıştığı işlerden para kazanacağına, ekonomik olarak çok rahat edeceğine, kısmetinin ve rızkının iyi olacağına delalet eder

Rüyada Beyaz Tavşan Görmek

Rüyada beyaz tavşan gören insan için, anaç, anlayışlı, hoşgörü sahibi ve sakin kişilikli bir bayan ile yeni bir arkadaşlık kuracağına, kurulan ilişkinin uzun bir süre devam edeceğine tabir edilir. Gören kişi için, çalışma hayatında başarılı olacağına, parasal acıdan büyük kar elde edeceğine, kazandığı para ile hayatında büyük değişiklikler olacağına, ailesi ile daha huzurlu sıkıntısız bir hayat süreceğine yorumlanır.

Rüyada Beyaz Tavşan Beslediğini Görmek

Rüyayı gören için, eski hayatına özlem, geçmişi düşünüp, geçmişteki kişilere üzüleceğine, içinde büyük özlem duyacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Tavşan Öldürmek

Rüya sahi için, Sevdiği kadın ile sorunlara yaşayacağına, bu sorunlar sebebi ile büyük sıkıntı yaşayacağına, fakat bu sorunları çabalarıyla atlatacağına rivayet eder.<h1

Rüyada Beyaz Tavşan Avladığını Görmek

Bağlantı kurduğu kadın ile beraber girdiği bir işten çok miktarda para kazanmaya işaret. Aynı zamanda, beklemediği bir mala veya para ya kavuşacağına, bu gelirle birlikte gelen mutluluğa tabir edilir.

Rüyada Beyaz Tavşan Yavrusu Ne Demektir?

Rüyayı gören, yeni yaşayacağı ilişkide yaşayacağı mutluluk ve gördüğü farklı şeylerle mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada Beyaz Tavşan Sevmek

Bağlantısı olan bayanın desteği ile büyük paralar kazanıp, sıkıntılarından kurtulacağına, mutluluğa ve yaşayacağı rahat günlere işaret eder.

Rüyada Siyah Tavşan Görmek

İnsanlardan uzak, sevimsiz, kötü kalpli, devamlı sorun çıkaran, çevresindeki insanları üzen, art niyetli fesat bir kadına yorumlanır. Ayrıca siyah tavşan görmek, sevdiğiniz birinin vefa-atine, büyük üzüntü yaşamaya rivayet eder.

Rüyada Tavşan Görmek Nedir?

Rüyayı sahibi için iyi bir eşe, yaptığı işte başarılı, çalışkan, çevresine faydası olan, korkaka ama zeki olan arkadaşa tabir edilir.

Sinan´ ın Rüyası

Selam rüya iş yerimde geçiyor. kara bir yılan beyaz tavşanı yutuyor tavşan yutarken tavşan turuncu renk alıyor işlerimden 1 arkadaşımı çağırıp gördüklerimi anlatıyorum aynı rüyada yeşil sarı çizgili kalın bir yılan daha görüyorum bir kaç kişiye bunun çizgisi var zehirli diyorum. Yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Sinan´ ın Rüya Tabiri

Hayatınızdaki kadının, dost biri tarafından korunacağına, korunan bu kadının hayatının ve kişiliğinin daha güzel olacağına fakat bu birlikteliği kıskanan iki cılız düşmana işaret eder. İlişkinizin bozulacağına ve bu bozulan ilişkinizi düzeltmesi için dostlarınızdan ve kadının arkadaşlarından yardım isteyeceğinize yorumlanır.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

6 Yorum

 1. Rüyamda orman içinde çalılıklar arasında ayrı yuvalar içinde cok sayıda tavşan ve kedi yavruları görüyorum.bazılarını elime alıyorum.anlamı ne olabilir.

  • Sevgili Tolga rüyada tavşan görmek, geçmişe özleme işarettir, Rüyada yavru kedi görmek ise sizden faydalanacak, malınızdan yaralanacak bir kişiye, rüyada orman, başarılı olmanıza işaret eder.
   Rüyanızın genel tabiri isebaşarılarınız karşılığı olan bol kazanç ve paraya bu paradan faydalanacak bir kişiye ve sizin yoğun çalışmalar yorucu günlerin içinde geçmiteki kişilere anne, baba, arkadaşlar, çocukluk gibi eski günlere özleminize tabir edilir.

 2. Merhabam
  Rüyamda beyaz 2 tavşan gördün bir tanesinde siyah karın ile sırt arasında leke vardı. Biri dişi biri erkektir sanırım tam olarak bilmiyorum ben olayım besliyor seviyorum iken siyah benekli olan biraz aşı ama diğeri kendini bilhassa sevdiriyör Vs. Sonrasında bir anda yavru tavsan lar geliyor beyaz beyaz ben bunlarda nereden çıktı allahım yarabbi diye sitem ediyorum ama onlarıda beslime yim diyorum yoksa öleçekler ama terettud de iken uyanıyorum uyandığımda dudağımda uçuşlar çıkmıştıa acil yorumlayabilirseniz çok müteşekkir kalirim hayırlı günler diliyorum.

  • Gamze hanım eskiden görüştügünüz şuan aranızın açık olduğu sizin çevrenizde olan kadınlar (kız arkadaşda olabilir) ve o insanlarla geçireceğiniz eskide kalmış güzel günlere tabir edilir.

 3. Merhaba rüyamda odanın içinde bembeyaz çok sevimli bir tane tavşan vardı tavşanı görünce çok seviniyordum yorumunuz için teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.