13 Ekim 2019 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Tuvalette Ayaklı Yılan Görmek

Rüyada Tuvalette Ayaklı Yılan Görmek

Rüyada Tuvalette Ayaklı Yılan Görmek

Rüyada Tuvalette Ayaklı Yılan Gören kişi, Düşmanının kendisini çekmeye çalışacağı kötülüklerin ve pis ortamların farkına varacağına, önlem almak için çaba harcayıp, sıkıntılı duruma düşmekten kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada Ayaklı Yılan Görmek

Rüyada Ayaklı Yılan Görmek, Rüyada ayaklı yılanı gören kişinin çok büyük bir düşmanı var demektir. Bilindiği gibi yılan sürüngen bir hayvandır. Sürüngen olmasına rağmen çok güçlü ve sinsi bir hayvandır. Rüyada bu sinsi ve sürüngen hayvanı birde ayaklı görmek, gücünün iki kat olduğunu gösterir. Rüyayı nasıl görürseniz görün ayaklı yılan her durumda tehlikeyi size haber verir. Size büyük zararlar vermek için sabırla ve sinsilikle bekleyen çok ciddi bir düşmanınız var demektir. Ancak rüya bütünün ile ele alıp değerlendirdiğimiz zaman bu düşmanın nasıl yaklaşacağını ve tür zararlarla rüyayı gören kişiyi zor durumda bırakacağını daha iyi anlarız.

Rüyada Ayaklı Yılan Görmenin farklı yorumları da şu şekildedir, yakınzmanda size kötülük gelecek sinsi düşman olarak yorumlanır

Rüyasında kişi ayaklı yılanın kendisine doğru koşarak geldiğini ve kendisinin yılanı yere attığını görmüş ise; Düşmanını tanıyıp, düşmanla gireceği bir mücadeleden galip geleceğine tabir edilir.

Kişi Rüyasında gördüğü ayaklı yılanın ayağının burktuğunu görmüş ise; Düşmanın kendisine zarar vermek girişiminde başarısız olacağına işaret eder.

Rüyada Ayaklı Yılanın Konuştuğunu Görmek

Rüyasında ayaklı yılanın konuştuğunu gören kişi, düşman karşısında yenilgiye uğrayacağına, biriktirdiği mal ve parasını kaybedeceğine, makamından olacağına, bir çok sağlık sıkıntısı yaşayacağına, bu sorun ve sıkıntılar rüya sahibinin uzun süre sıkıntı ve zorluklarla mücadelesine rivayet eder.

 Rüyada Ayaklı Bir Yılanın Peşinden Koşmak

Rüyada Ayaklı Bir Yılanın Peşinden Koştuğunu görmek, tehlikeli bir düşmanın yolunu izlemeye ve düşmanlık eden bir insanın varlığına, kişiyi yavaş yavaş kötülüklere ve itibarsızlaştırmaya, kargaşa ve kötü bir olayın içine çekeceğine, rüya sahibinin düşmanını tanımayıp onunla yakın ilişkiler içinde bulunarak, hayatını ve kariyerini zora sokacak pis işlerin içinde yere alacağına işaret eder.

Rüyasında ayaklı yılanın bir deliğe girdiğini gören kişi

Düşmanın kendisini saklayarak uygun zamanda harekete geçeğine ve rüyayı görenin düşmanını tanımayacağına tabir edilir.

 Rüyasında ayaklı yılanın evinin içine girdiğini gören kişi

Çok büyük olan düşmanın kendisiyle yakınlaşıp hanesine girip çıkacak kadar samimi olacağına işarettir.

 

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

2 Yorum

  1. Hayirli aksamlar rüyamda eski ev sahibimizin eski oturdugumuz evin yatak odasina onun gibi sakalli bir adamla birlikte tuvalet kuyusu kaziyordu derin bir kuyu odanlanmisti karisida basinda emir veriyor onlara 3 oğlundan 1i de orada oluyor karısı bana bakarak tebessum ediyordu.işin asıl sorunu şu bu adam biz ordan tasindikdan 2 hafta sonra ölmesi yani adam ölü. Yorumlarsaniz cok tesekkur ederim .

    • Nuray hanım rüyanızda Eski Yatak odasında tuvalet kuyusu kazılması, alacağınız üzüntülü bir habere işaret eder. Başlanacak yeni bir işe ve olumsuz, düşüncelere tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.