12 Ekim 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Uçakla Bilmediği Bir Yere Gitmek

Rüyada Uçakla Bilmediği Bir Yere Gitmek

Rüyada Uçakla Bilmediği Bir Yere Gitmek

Rüyada Uçakla Bilmediği Bir Yere Gitmek, rüya sahibinin, iş yaşantısında  ve sosyal yaşamında beklemedik bir değişiklik yaşayacağına, gittiği yerde yeniden iş ve sosyal çevresini kurarak huzurlu ve mutlu olacağına yorumlanır.

Rüyada Bilmediğin Bir Ülkeye Gitmek

Rüyada Bilmediğin Bir Ülkeye Gitmek, yoğun yaşanacak iş ve günlük yaşam streslerinden rüya sahibinin sağlığının kötü etkileneceğine, ertelenecek sağlık kontrollerinin sonucunda, uzun süren tedavi, dinlenme ve çabalar sonunda iyileşeceğine, işaret eder.

Rüyada Bilmediğin Bir Şehre Gitmek

Rüyada bilmediğin bir şehre gittiğini görmek, bilmediği bir hastalığa yakalanmak kişinin dengesinin bozularak uzun tedavi ve bakımdan sonra kaybettiği sağlığına geri kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada Bilmediğin Bir Yerde Kaybolmak

Rüyada bilmediğin bir yerde kaybolmak çalışma düzensizliği yüzünden sağlığın kötüye gitmesine fakat, hastanede tedavi görmek ve bununla beraber stresten kurtulmak kaydıyla bahse konu olan hastalığın iyileşeceğine tabir edilmesi gereken bir rüyadır.

 

Rüyada Bilmediğin Bir Eve Gittiğini Görmek

Rüyada Bilmediğin Bir Eve Gittiğini Görmek, normal giden hayatın aniden yaşanacak bir olayla, beklenmedik bir yaşantıya ve sağlık sıkıntılarına tabir edilir. Kişinin düzenli yaşantısına ve iyi giden sağlığını korumak için dikkat etmesine tabir edilir.

 

Senem’ in Rüyası

Merhabalar, rüyamda esimle birlikte bir uçakta görüyorum kendimi esim gitmek istiyormuş ben arkasından gelmişim ve kızım yanımda sadece (bir tanede oğlum var) ama oğlum yok yanımda esim nereye bilet aldığını bilmiyor ve bilmediğimiz farklı dilde bir ülkeye gidiyoruz uçaktan iniyoruz ve yolu bulmaya çalışırken ben bildiğimi hatırlıyorum ve yolu ben buluyorum yorumlarsanız çok sevinirim.

Senem’ in Rüyasının Yorumu

Sevgili takipçimiz rüyanızın işaret ettiği ailecek iş veya herhangi birşeyden kaynaklı, mekan değiştireceğiniz, yeni çevrede ve işte bir müddet sıkıntı yaşayacak olsanız da sonuçta, işve yeni çevrenize uyum sağlayıp başarılı olup mutlu olacağınıza, kız çocuğu ise: rızkınızın hayırlı ve bol olacağına yorumlanır.

 

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

2 Yorum

  1. Merhabalar, rüyamda çok yakın arkadaşım ile uçağa bindiğimizi uçağın havalandığını gördüm sonra uçakla bulunduğum şehirden farklı bir şehire daha önce hiç görmediğim bir şehre gittiğimizi gördüm

    • Mehtab hanım sizin bir arkadaşınızla birlikte yapacağınız bir işte başarılı olacağınıza, bu başarı sonra eski yaşantınızın daha üstünde, yeni bir yaşam kuracağınıza işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.