12 Ekim 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Uçarak Yurt Dışına Gitmek Yorumları

Rüyada Uçarak Yurt Dışına Gitmek Yorumları

Rüyada Uçarak Yurt Dışına Gitmek Yorumları

Kişini rüyasında sıkça uçması, aklının oldukça karışık olduğuna, çözülmesi gereken aklını karıştıran bir takım sorunlarının olduğuna ve bu sorunların rüya sahibinin canını oldukça sıkacağına, psikolojisinin bozulacağına tabir edilsede uçarak yapılan her eylemde bir kurtuluş yolu olduğuna ve sorun, sıkıntılardan kurtulmanın kolay olacağına tabir edilir.

Rüyada Uçarak Yurt Dışına Gitmek

Kişi rüyasında yurtdışına uçarak gittiğini görüyorsa Bu Rüya sahibi için huzursuz olduğuna yorumlanır kişinin aklını kurcalayan Bazı sorunların olduğuna ve rüya sahibinin bu sorunlarla alakalı herhangi bir şey yapabilme durumu düzeltme fikrinin de olmadığına yorumlanır. Aynı zamanda kişi sıkıntılı bir dönem yaşayacağını bu dönemde yanında birilerinin olmasını isteyeceğine yorumlanır. Bu yaşanılan sıkıntıların arkasında kavuşacağı huzurlu, rahat günlere tabir edilir.

Rüyada Yabancı Ülkeye Gitmek

Rüyada yabancı bir ülkeye gitmek rüyada kişi yabancı bir ülkeye gitmişse kişinin işiyle alakalı yakaladığı bir başarıyı bu başarının sonucunu herkesle paylaşacağına ve mutlu olacağına yorumlanır.  İşinde kazandığı başarı maddi açıdan da diyar sahibine Feriha çıkaracak bir seviyede olacağına yorumlanır. Kişinin içinde en yüksek noktaya geleceğini ya da çalıştığı Bir işyerinde kariyerini pekiştireceğini yorumlanır.

Rüyada Yurtdışında Olmak

Rüya sahibi kendisine yurtdışında görürse rüya sahibinin bazı çözemediği problemlerinin olduğuna yorumlanır fakat Rüya sahibi rüyasında yurtdışına uçarak gittiğini görmüşse: yaşadığım sıkıntıların çaresini bulacağını problemlerini kolayca çözerek huzura kavuşacağına yorumlanır.

Kişi ile Yurtdışına Uçarak Tatile Gittiğini Görmek

Rüya sahibi için bu rüya hayırlı yorumlanır, uzun zamandır uğraştığı problemlerini, işle alakalı sorunlarını çözümleyip, rahata kavuşacağına yorumlanır.

 

Ethem Beyin Rüyası

Ethem

Normalde rüya hatırlayan biri değilim ama rüyada uçmak olayını çok görüyorum istediğim an görebiliyorum ve bu aylarcada sürebiliyor.
Rüyalarında bazen nerelere gittiğimi biliyorum ve çok hızlı uçuyorum,gökyüzünde istediğim manevraları yapıyorum, gökyüzünde boşluklara kadar çıkabiliyorum, gökdelenlerle sankı yarışıyorum inişli çıkışlı, bilerek yere çakılmaya iniyorum, tam çakılacaken manevra yapıyorum, yurt dışlarına çıkıyorum sonrasına uyandığım zamanda istediğim zaman uyuyup yine benzer rüyalar görüyorum,tüm bunlar ne demek oluyor.

Ethem’ in Rüya Yorumu

Ethem bey rüyanız hayırlara vesile olsun rüyanız yaşayacağınız zorluklar ve güçlüklerden sonra erişeceğiniz huzura ve rahata işaret eder bu rüyanızı gördünüz günlerde sizde besmelenizi çekip gün içinde gelişmeleri değerlendirin. Eminim bu rüyayı gördüğünüzde büyük bir sıkıntı içinde olmalısın. Bu rüyalar sizin o zorluklardan çıkacağınızın işaretçileridir. Sizin sıkıntı ve kederlerden, hastalık veya maddi sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza yorumlanır. Rüyanızda diyar diyar dolaşmanız yurt dışı bağlantılı veya yaşadığınız uzak bir yerden sizin canınızı sıkacak, sizi zorluğa, darlığa düşürecek bir insanın verdiği sıkıntıları da bir çırpıda alt edip huzura kavuşacaksınız. Rüyanız hayırlara çıksın amin.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

2 Yorum

  1. Merhaba rüyamda çok güzel uçuyordum denizin içine müthiş bir dalış yapıyorum ve sanki denizin içinde uçuyorum denizde epey gittikten sonra gökyüzüne doğru uçmaya başlıyorum ve çok hızlı uçarak soğuk ve ıssız yerleri geçtikten sonra tekkrar yeryüzüne inişe geçiyorum.bir bakıyorum endonezyadayım.oradan izmire geçmeye çalışıyorum ve uçmayı bırakıp taksiyle gitmeye çalışıyorum.(uyanıyorum)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.