8 Aralık 2019 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Uçmayıp Gölete Düşen Kuş

Rüyada Uçmayıp Gölete Düşen Kuş

Rüyada Uçmayıp Gölete Düşen Kuş

Rüyada Uçmayıp Gölete Düşen Kuş, Sevincin, mutluluğun ve yeni bir başlangıcın, yükselmenin işaretçisidir. Ancak kuş bir evden bir eve uçarsa, hastalık olarak yorumlanır.

Rüyada Göletten Martı İle Yılan Boğuşarak Çıkması

Göletten Martı İle Yılan Boğuşarak Çıkması, rüya sahibi için beklediği haberi alacağına, iyi bir insana yorumlanır, fakat bu habere engel olmaya çalışacak bir düşmanın varlığına tabir edilir.

Rüyada Gölet Görmek Nedir

Rüyada gölet görmek, rüya sahibi için hayırlı haberlere ve hayırları başlangıçlara, yaşantısında ki sorunların, sıkıntıların çözüme erişeceğine delalet eder. Stresli geçen yaşantısının feraha kavuşarak rahatlamasına, huzura kavuşmasına rivayet eser.

Rüyada Bulanık Çalkantılı Gölet Görmek

Rüyada bulanmış, çalkantılı gölet gören kişi için, hayatındaki belirsizliklere, karamsar, göremediği geleceğe, bu belirsizliklerin psikolojisini etkileyeceğine rivayet eder. Bu belirsizlik ve bozuk ruh halinin kişinin hayatında bir süre devam edeceğine tabir edilir

Rüyada Su Göleti Görmek

Rüyayı gören kişinin geçim derdinin sona ereceğine, elinin bollaşacağına, işlerine bereket geleceğine, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine ve rüya sahibinin maddi anlamda artıya geçerek, geleceği için kurduğu güzel hayat için birikim yapma olanağı elde edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Gölete Girdiğini Görmek

Rüyada Gölete Girdiğini Görmek, Rüya sahibinin yaşantısında canlılık ve yenilikler olacağına, içini ferahlatacak, kötü günleri ve sıkıntılarını unutacak mutlu haberlere yorumlanır. Kişinin ettiği dua ve ibadetlerin kabul göreceğine hedeflerine kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Gölette Balık Tuttuğunu Görmek

Rüyada Gölette Balık Tuttuğunu Görmek ise ticarette başarılı bir kişi olacağına, geliri bol , karı çok olan bir işte iyi yatırımlar yapacağına, mesleğinde yöneticiliğe kadar yükseleceğine, mesleğinde başarılı olacağına alamet eder.

Buşra’ nın Rüyası

Rüyamda bir küçük kus gördüm onu marulla besledim sonra uçsun diye attım havaya ama o bir gölete düştü düştüğü yerden de bir martı ile yılan boğuşarak çıktı kus daha geri çıkmadı. En sonunda martı kazandı yılanı yedi o martıda orada can çekişti.

Buşra’ nın Rüyasının Yorumu

Rüyanızın işaret ettiği güzellik, kısmet ve hayattaki başarınızın yanısıra bir düşmanın varlığına tabir edilir ancak sizin şuan uğraştığınız iş veya çalıştığınız yerde, yolunuza taş koymak isteyen düşmanın bir şekilde devre dışı kalacağına başarı yolunda emin adımlarla hedefinize ulaş-ağınıza tabir edilir.

 

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

6 Yorum

  1. Rüyamda şu an evli olan kız kuzenimin annesinin yani teyzemin evindeyiz kuzenlerle oturuyoruz derken evli olan kuzenim gidiyor bnde bekliyorum gelmeyince ona bakmaya gidiyorum.Bir de bakiyorum ki kuzenim sözlüymüs ondan ayrilmis yeni birisiyle nişani yapilacak hazirlanmis inmis.Ben orda oturmama ragmen haberim yokmus sadece o suslenince anliyorum

    • Hiç beklemediğiniz ani bir haberle sarsılıp sevinç ve üzüntüyü bir arada yaşayacağınız bir olayın yakın olduğuna yorumlanır.

  2. Rüyamda bir muhabbet kuşu pencereden kaçtı, arkami döndüğümde odanın içersinde büyük kırmızı bi kanaryanın oturduğunu gördüm.

    • Meryem hanım, rüyada kırmızı kanarya görmek, birçok şekilde yorumlanır, rüyada görülen kırmızı kanarya, muhabbet kuşunun pencereden kaçmasından sonra görüldüğü için hayırlı bir çocuk haberine yorumlanır.

  3. Rüyamda elektrik tellerinde kuş vardi sonra kuşları elektrik çarptı bende o sirada tellerin altindan gecmeye calisirken kolumu hafif elektrik çarptı ama gectim altindan biraz ileride bir kız bebeği vardı hemen onu alıp uzaklastirdim ordan elektrik çarpmasın diye

    • Seren hanım Yakın bir arkadaşınız veya tanıdığınız deger verdiğiniz bir kadının yaşayacağı bir soruna dahil olmanız ve o kişiye yardımcı olmaya çalışmanızın ancak yapacağınız yardımdan zarar görmeniz vesile olacağına, rüyada kız bebek ise rüyanızın yorumu olumlu yöne işartettir, göreceğiniz zararın yanında elinize geçecek büyük habere işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.