9 Temmuz 2019 - Salı
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Uçurtmayı Uçuramama Yorumu

Rüyada Uçurtmayı Uçuramama Yorumu

Rüyada Uçurtmayı Uçuramama Yorumu

Rüyada Uçurtmayı Uçuramama Yorumu, kişinin istediği seviyeye gelememesi, arzuladığı şeylerden uzaklaşmasına, boş işlerle uğraşması sonucu seviyesizliğe yorumlanır. Aynı zamanda uçurtmayı uçurmayı başaramayan kişinin, başarısızlığına yorumlanır.

Rüyada Uçurtma Uçurmak

Rüyada Uçurtma Uçurmak, Yüksek mertebeye, şerefe, işaret ederken bazı yorumculara göre istediğinden, arzusundan uzaklaşmaya olarak yorumlanır. Uçurtma uçurmak işe yaramayan, boş işlere uğraşmaya yorumlanır. Uçurtma görülen rüyalar ve yorumları farklı farklı yapmaktadır yorumcular uçurtmalı olan rüyaları rüya sahibini, yaşantısı, çevresi, uçurtmanın rengine veya çinisine göre değişik yorumlamaktadır.

ALİCAN’ ın Gördüğü Rüya

Hayırlı günler. Riyamda bir uçurtma uçurduğumu görüyorum bir çocuk uçurtmasını uçuramıyor bende ona yardımcı oluyorum ben uçurmaya başarıyorum ama sonra bir anda hava bozarıyor ve uçurtma ailemin olduğu yere düşüyor. Hayırdır inşallah

ALİCAN’ ın Gördüğü Rüyanın Yorumu

Rüyanızda uçurtmayı uçurmanız sizin ulaşacağınız mevkiye işaret eder, yardımcı olduğunuz o çocuk da sizinle ulaştığınız makamın getirilerinden faydalanacağına ve ailen-izinde aynı şekilde sizin kariyerinizde faydalanacağına işaret eder. Havanın bozması sizin önünüze çıkacak bir engele işaret eder.

 

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.