4 Aralık 2021 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Uçurtmayı Uçuramama Yorumu

Rüyada Uçurtmayı Uçuramama Yorumu

Rüyada Uçurtmayı Uçuramama Yorumu

Rüyada Uçurtmayı Uçuramama Yorumu, kişinin istediği seviyeye gelememesi, arzuladığı şeylerden uzaklaşmasına, boş işlerle uğraşması sonucu seviyesizliğe yorumlanır. Aynı zamanda uçurtmayı uçurmayı başaramayan kişinin, başarısızlığına yorumlanır.

Rüyada Uçurtma Uçurmak

Rüyada Uçurtma Uçurmak, Yüksek mertebeye, şerefe, işaret ederken bazı yorumculara göre istediğinden, arzusundan uzaklaşmaya olarak yorumlanır. Uçurtma uçurmak işe yaramayan, boş işlere uğraşmaya yorumlanır. Uçurtma görülen rüyalar ve yorumları farklı farklı yapmaktadır yorumcular uçurtmalı olan rüyaları rüya sahibini, yaşantısı, çevresi, uçurtmanın rengine veya çinisine göre değişik yorumlamaktadır.

ALİCAN’ ın Gördüğü Rüya

Hayırlı günler. Riyamda bir uçurtma uçurduğumu görüyorum bir çocuk uçurtmasını uçuramıyor bende ona yardımcı oluyorum ben uçurmaya başarıyorum ama sonra bir anda hava bozarıyor ve uçurtma ailemin olduğu yere düşüyor. Hayırdır inşallah

ALİCAN’ ın Gördüğü Rüyanın Yorumu

Rüyanızda uçurtmayı uçurmanız sizin ulaşacağınız mevkiye işaret eder, yardımcı olduğunuz o çocuk da sizinle ulaştığınız makamın getirilerinden faydalanacağına ve ailen-izinde aynı şekilde sizin kariyerinizde faydalanacağına işaret eder. Havanın bozması sizin önünüze çıkacak bir engele işaret eder.

 

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

2 Yorum

  1. Rüyamda bir çocuk uçurtma uçuramıyordu elinden aldım ben deniyim dedim uçurdum binanın tepesine gitti ipi asıldım iki uçurtma olarak geri geldi binada daha önce birtane uçurtma takılmiş heralde çektim ikisi geldi

    • Hasan bey rüyada bir çocuğun uçurtmayı uçuramamsı, sizin bu uçurtmayı alıp uçurmanız, uçurduğunuz bir uçurtmaya takılarak 2 tane olarak geri gelmesi, başkasına önerilen bir makama kavuşmanıza veya bir makama vekalet etmenize tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.