12 Ekim 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Üzüm Görmek İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Üzüm Görmek İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Üzüm Görmek İslami Rüya Tabirleri

Sevgili okurlarımız üzümle ilgili gördüğünüz değişik rüyaları yorum olarak ata bilirsiniz en kısa sürede siz okurlarımızın rüya yorumları yapılacaktır. Fakat daha önceden yapılmış yorumları okuyup, rüyanızın benzeri, veya yakını yorumlardan sonra, rüyanızın farklı olduğuna inanıyorsanız bize iletin, yorumlayalım teşekkür ederiz.

Ebu Saidü’l-Vaaz demiştir ki:

“Rüyada Asma ve bağ  görmek, eş ile; üzüm mal ile, bağ kütüklerinin kalınlığı sağlık ile yorumlanır. Zamanının dışında rüyada görülen üzüm: zamanından önce yapılacak hayra tabidir.

Rüyada Kırmızı Üzüm Görmek:

İslami rüya tabirlrcilerinden:
Cafer-i Sâdık (r.a.)

Rüyada görülen Siyah veya beyaz üzüm üç şekilde yorumlanır:

1-hayırlı mal,
2-  hayırlı evlat.
3- ilm-i feraiz (ölümden sonra bırakılan mal, mülk, para miras)

Rüyada üzüm suyu içtiğini görmek:

rüya sahibi için  üç şekilde yorumlanır:
1-üzüntü ve kederden kurtulmaya
2- güzel huy ve  berekete,
3- hayırlı temiz mala

Rüyanızda zamanında gördüğünüz  üzüm herdaim hayra ve , kişinin çıkarınadır. Bir kadın aracılığıyla elde edilecek hayırlı kazanca tabidir. Mevsiminde üzüm görmek helal rızk ve kazanca, iyi bir dostluğa, dostla güzel sohbete işaret eder. demiştir.

Rüyada Üzüm Görmek;

 İmamı Nablusiye göre:

Rüyada asma görmek: Tutarı büyük olan güzel rızka yorumlanır.

Rüyasında yerden bir salkım üzüm aldığını gören kişi: yakın bir kadından bırakılacak toplu bir mirasa sahip olur.

Rüyada görülen beyaz üzüm: kişinin hayır yapacağına ve hastalığına şifa bulacağına tabidir.

Rüyada görülen siyah üzüm: Rüya sahibine küçük bir yarar sağlamakla birlikte, bu yaraların hepsinde keder ve üzüntü vardır.

Rüyada Yere Düşen Üzümü Almak; Rüya sahibi için başka birinden küçük bir yardım alacağına tabidir.

Rüyada siyah üzüm görmek: mevsiminde görülen siyah üzüm, rüya sahibi için: hayıra, bir kadın vasıtasıyla elde edilecek yara olarak yorumlanır.

Rüyada görülen siyah üzüm: geceye ve geceyle gelecek üzüntülü hayra yorumlanır.

Rüyada beyaz üzüm görmek; gündüze ve gündüzün hayrına işarettir.

Rüyada görülen üzümün farklı yorumları: iyi bir dostluğa, iyi ve helal rızka, yorumlanmaktadır.

Mevsiminde rüyada üzüm yemek:  cömert bir insandan elde edilecek menfaate, rızka ve şarap içmeyi yorumlanır.

Rüyada üzüm yediğini gören kimse: evinde bereket, bolluk ve huzurun geleceği ile yorumlanır.

Rüyada asma görmek yorumları İmamı Nablusiye Bu şekilde yapmıştır.

Rüyada Üzüm Görmek İslami Rüya Tabirleri, Rüyada Üzüm Görmek nedir, Rüyada üzüm yemek, RÜYADA SİYAH ÜZÜM YEMEK, RÜYADA ÜZÜM ALMAK

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

10 Yorum

 1. Hayirli gunler ruyamda memleketime gitmistim kolumda kirmizi renkte belirgin bir ben vardi onu koparmaya calistikca daha fazla belirginlesiyordu anneme bunu soyledigimde pek onemsemiyor babana goster diyordu suana kadar gordugum ruyalari net hatirlamam ama bu cok netti yardimci olursaniz sevinirim hayirli gunler

  • Rüyada ben görülmesi bol kazanca ve servete yorumlanır. Rüyanızın yorumu: sizin artarak devam eden bir kazancınız ve zenginliğinizin olacağına ve bu zenginliği ailenizle paylaşacağınıza yorumlanır.
   Tavsiyemiz: başlayacağınız bir iş veya kendinizin açacağı bir iş sizin bu servetinizin başlangıç noktası olacak şayet bu geliri değerlendirdirirken ailenizden özellikle babanızdan yardım isterseniz karınız ve kazancınız sizi tatmin edecek kadar çoğalacak.

 2. Hayırlı Sabahlar.Rüyam da kapımızın onu ne poşet içinde nar bırakıldığını gördüm.Normalde hiç rüyalarımı hatırlamam ama bunu net gördüm.Yorumlarsanız çok sevinirim

  • Rüyada Nar görmek mevsiminde güzeldir, şayet bekarsanız seveceğiniz bir kişinin varlığına, Rüyada narın kapı önüne bırakılması, kapınıza kadar gelmiş güzel bir haber, sevineceğiniz bir makam yükselmesine, bolluk berekete yorumlanır.

 3. Merhaba babamla beraber bir tezgahtan üzüm satın aldık anlamı nedir acaba ?

  • Mevsimsiz üzüm gözyaşına işaret eder, alacağınız bir haberle hem sevinecek bir taraf-tandan da üzüleceksinize, göz yaşı dökeceğinize işarettir.

 4. Rüyamda bir yerden elime 1 salkım beyaz -yeşil üzüm geçiyor, 1 salkımı karşıma koyuyorum ve yanımdaki kişiyle üzümü seyrediyorum, 1 salkım üzüm adeta canlanıyor ve kımıldamaya başlıyor, şaşkınlık içinde uyanıyorum.

  • Sevgili Güray rüyanız hayır olsun bu mevsimde üzüm üzüntüye işaret etsede, üzümlerin elinizde canlanması, sizin vazgeçtiğiniz, umudunuzu kaybettiğiniz bir gelire veya alacağınız paraya yorumlanır.

 5. Rüyamda ağacın üzerindeyim kumandada kızın var salatalik ve uzum var ağaçta ben onlardan alır yerim kız kardeşim de beni ağaçtan inmeye razı etmeye çalışır birşeylerden kaçıp ağaçta gizlenmeye çailışıyordum acaba bu ne anlama geliyor şimdiden teşekkür ederim

  • Bu rüya bir erkek çocuk veya bir evlilik işaret eder ancak sizin fikrinizden döndermeye çalışan bir yakının olduğu-nada yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.