8 Ağustos 2020 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Yabancı Birini Dudaktan Öpmek

Rüyada Yabancı Birini Dudaktan Öpmek

Rüyada Yabancı Birini Dudaktan Öpmek

Kişi rüyasında yabancı biri ile dudaktan öpüşmüş ise rüya sahibi için, menfaate, çıkar ilişkisine, dünya için kazanacağı mala ve birikime, sürpriz bir gelişmeye işaret eder.

Rüyada Komşuyla Dudaktan Öpüşmek

Rüyada komşusuyla dudaktan öpüşmek, kişinin yakın komşu, arkadaş veya dost bildiği biriyle önemli bir sırrını paylaşacağına yorumlanır.

Rüyada Tanımadı Kızı Dudaktan Öpmek

Rüyada tanımadığı bir kızı dudaktan öpmek, kişinin hayatında yaşayacağı beklenmediği sürpriz bir gelişmeye, rüya sahibinin  hayatını etkileyeceğine işaret eder. Bu rüya sahibin vazgeçemeyeceği bir kişiyle tanışmasına da tabir edilir.

Rüyada Arkadaşın Dudaktan Öptüğünü Görmek

Rüyada bir arkadaşınızın sizi dudaktan öptüğünü görmüş seniz, sizi, dudaktan öpen arkadaşınızla kuracağınız daha yakın samimiyete veya kalıcı bir dostluk kuracağınıza, samimiyetinizi ilerleterek, kendinize sırdaş edeceğinize işarettir.

Rüyada Yabancı Biriyle Dudaktan Öpüştüğünde Zevk Almak

Kişi öpüştüğü kişi tanımıyor ve o kişiyle öpüştüğünde zevk almış ise, kişinin karşısına seveceği birinin çıkacağına, Hayatında beklemediği gelişmeye, sevince tabir edilir. Öptüğü kişi ile mutlu bir beraberliğe, manevi çıkara delalet eder.

Rüyada Yabancı Biriyle Dudaktan Öpüştüğünde Tiksinmek

Kişi rüyasında öpüştüğü kişiden tiksinmiş zevk almamışsa, bu durum sıkıntıya, istemediği beraberliğe, maddi zarara, manevi kayba yorumlandığı gibi, zorla yapılacak bir birlikteliğe, istemediği birinden maddi çıkarı ve dünyevi malları için bir araya gelmeye rivayet eder.

Rüyada Dudaktan Öpmek Yorumu

Rüyada Dudaktan Öpmek, yakın samimi arkadaşlık kuracağına, sıkı olmayan ilişkilerini güçlendireceğine, samimiyete, kişi bütün sıkıntı, keder, sevinç v.s her şeyini öptüğü kişiyle paylaşacağına, bu kişiyle yollarını hiç ayırmayacağına işaret eder.

Rüyada Bayanı Dudağından Öpmek

Rüyaya sahibi kendisi ile aynı düşünce, fikir yapısına sahip bir insanla taşınacağına, bu kişiyle çok yakın dostluk kuracağına,, samimiyeti o kadar ileri boyutta olaca ki, can yoldaşı sırdaş olacağına, edinilen bu arkadaştan gelen yardıma, desteğe, mutluluğa yorumlanır.

Rüyada Erkeği Dudaktan Öptüğünü Görmek

Rüyada Erkeği Dudaktan Öptüğünü Görmek, bayanı dudaktan öpmekle aynı yorumlanır, her iki cinsin rüyası da öpüşmesi, dostluk, samimiyet, can yoldaşı, iyi dostluk, mutluluğa yorumlanır.

Rüyada Sevgilisini Dudaktan Öpmek

Sevgiliyi dudaktan öpmek, gerçek hayatla aynı doğrultuda yorumlanır. Kişinin kendi özel hayatı üzerinden yorumlanır. bekar kadın veya erkek, rüyada öpüşmüşse  sevdiği kişi ile daha yakın ilişki içerisine gireceğine, rüyayı gören evli ise, gerçek aşkı eşi ile yakaladığına ve mutluluğuna yorumlanır.

Rüyada Boyundan Öpmek

Rüyada boyundan öpmek; kişinin herkesin bildiği kurallardan farklı bir görüşe sahip olduğu ve tutucu olmadığına, daha özgür düşüncelere sahip olan insanlarla arkadaşlık etmek istediğine, fikir ve davranışları çevresinin hoşuna gitmese de, rüya sahibinin doğrularından ödün vermemesine, bu durum karşısında sert tepkiler alarak bazı arkadaşlarının, kişiyle görüşmesine ara vermesine  yorumlanır. Bazı rüya yorumcuları, kişinin bütün canlılara karşı merhamet dolu olduğuna, aşk hayayatında şıp sevdi olduğuna yorumlamaktadır.

Küçük Bir Çocuğu Boyundan Öpmek

Kimsesiz kalmış bir çocuğu koruması altına almasına veya evlat edinmesine, o çocuğu kendi evladı gibi sevip imkanları doğrultusunda küçük çocuğa mutlu bir hayat hazırlamasına tabir edilir.

Rüyada Yaşlı Birini Boyundan Öpmek

Rüyada yaşlı birini öptüğünü gören kişinin, kalan mirastan alacağı büyük paya işaret eder.

Rüyada Genç Birini Boyundan Öpmek

Rüyada genç birini boyundan öptüğünü görmek, aşırı tuttuculuktan uzak, kendi degerlerine bağlı, doğrularından taviz vermeyen, kendi doğrularına engel olmak isteyenlerden uzaklaşan, fikirlerini açık açık konuşmasına tabir edilir. Bazende bu rüya rüya sahibinin merhametine ve canlı olan herşeye aynı merhameti göstermesine tabir edilir.

Güneş’ in Rüyası

Merhabalar .Ruyamda deniz kenarinda kumlara uzanmis hic tanimadigim bir erkegi(saclari hafif uzundu) dudagindan optum gozlerinin icine bakip cok mutlu oldugumu gordum o anlar.Yorumlarsaniz sevinirim

Güneş’ in Rüya Yorumu

Sevgili Güneş Hanım rüyanızın, sizin mutluluğunuza, beklemediğiniz anda karşınıza çıkacak fırsata ve sevdiğiniz ile uyumunuza, yaşantınızda maddi manevi açıdan rahatlamaya ve sizin güzel günlerinizin işaretçisidir.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

110 Yorum

 1. Ben okulda müdürden kaçıyodum lavaboda saklandım oraya hiç tanımadığım biri geldi ona dedim beni müdürü deme Senle öpüşürüz tamam dedi azıcık öpüştük onu ittim ve dedim günah sonra onla sevgili olduk ama ben istemiyodum

  • Şadiye hanım, sakladığınız bir sırın açıga çıkmasını istemediğinize bu sırra beklemediğiniz birininde şahit olmasına tabir edilir.

   • Ruyamda tanidigim bir bayani dudagindan optum ama o bayan evli birde hocam ruyamda ayrildigim esimle cinsel iliskiye girdim tabiri nedir

 2. Meraba bende bugun ruyamda sevdigim ama beni artik sevmeyen adami gördüm. Meslegini yapmak için bizim koye gelmis ve yardim icin benim evime geliyo hani o evde benim yasadigimi bilmiyor gorunce sasiriyor nyse ailem buni cok seviyorlar bu ilk hemen gidicekti ama ailemin onunla mubabbeti hosuna giidiyo hani ruyam cok guzeldi hafiftende olsa laf carpmalar oluyordu ama oda memnundu bende

  • Nermin hanım, rüyada sevdiğiiniz ama sizi sevmeyen bir adamı görmeniz, ailenizle sohbet etmesi, geçmişten gelen bir bir konuda umut içinde olduğunuza işarettir.

  • Rüyamda bir yerde takip edilmistim beni kurtaran hiç tanılarıyım çocukla opustum ve ikimiz de zevk aldık. Önce ben öptüm o karşılık verdi bunun eski sevgilim ile bir ilgisi var mı barsa iyi ki kötü mü

   • Onemli değil, yaşayacağınız bir sıkıntıdan sizi kurtaracak birinin varlığına ve yaşayacağınız süprizlere işarettir. Bu rüyanızın geçmişle bir baglantısı olmadığı kannatindeyim.

 3. Merhabalar rüyamda daha önce hiç görmediğim bir erkekle dudaktan öpüşüyordum ve bundan büyük bir zevk alıyordum rüyamda sevgilim olduğunu biliyorum ama gerçekte sevgilim yok yorumlarsaniz sevinirim

  • Sevgili Senem, kendi menfaatiniz için bir kişiye yaklaşmanıza veya kendi menfaatinizi korumanıza tabir edilir.

 4. Rüyamda yeni evliydim ve evde herkesin içinde yeni evlendiği adamı dudağından öpmek için ona sarıldım öperken yere üstüne düştüm tekrar öptüm yerdeyken ve hissettim onu tabiri nedir?

  • Merve hanım, arzuladığınız bir şeyin varlığına ve bu istediğiniz herne ise ona sahip olmanıza, sevincinize işarettir.

 5. hocam rüyamda tanımadığım güzel sarışın bir kızla yatar vaziyette öpüşüyordum rüyalarım çok kısa sürüyor ancak bu kadar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.