14 Temmuz 2020 - Salı
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Yabancı Birini Dudaktan Öpmek

Rüyada Yabancı Birini Dudaktan Öpmek

Rüyada Yabancı Birini Dudaktan Öpmek

Kişi rüyasında yabancı biri ile dudaktan öpüşmüş ise rüya sahibi için, menfaate, çıkar ilişkisine, dünya için kazanacağı mala ve birikime, sürpriz bir gelişmeye işaret eder.

Rüyada Komşuyla Dudaktan Öpüşmek

Rüyada komşusuyla dudaktan öpüşmek, kişinin yakın komşu, arkadaş veya dost bildiği biriyle önemli bir sırrını paylaşacağına yorumlanır.

Rüyada Tanımadı Kızı Dudaktan Öpmek

Rüyada tanımadığı bir kızı dudaktan öpmek, kişinin hayatında yaşayacağı beklenmediği sürpriz bir gelişmeye, rüya sahibinin  hayatını etkileyeceğine işaret eder. Bu rüya sahibin vazgeçemeyeceği bir kişiyle tanışmasına da tabir edilir.

Rüyada Arkadaşın Dudaktan Öptüğünü Görmek

Rüyada bir arkadaşınızın sizi dudaktan öptüğünü görmüş seniz, sizi, dudaktan öpen arkadaşınızla kuracağınız daha yakın samimiyete veya kalıcı bir dostluk kuracağınıza, samimiyetinizi ilerleterek, kendinize sırdaş edeceğinize işarettir.

Rüyada Yabancı Biriyle Dudaktan Öpüştüğünde Zevk Almak

Kişi öpüştüğü kişi tanımıyor ve o kişiyle öpüştüğünde zevk almış ise, kişinin karşısına seveceği birinin çıkacağına, Hayatında beklemediği gelişmeye, sevince tabir edilir. Öptüğü kişi ile mutlu bir beraberliğe, manevi çıkara delalet eder.

Rüyada Yabancı Biriyle Dudaktan Öpüştüğünde Tiksinmek

Kişi rüyasında öpüştüğü kişiden tiksinmiş zevk almamışsa, bu durum sıkıntıya, istemediği beraberliğe, maddi zarara, manevi kayba yorumlandığı gibi, zorla yapılacak bir birlikteliğe, istemediği birinden maddi çıkarı ve dünyevi malları için bir araya gelmeye rivayet eder.

Rüyada Dudaktan Öpmek Yorumu

Rüyada Dudaktan Öpmek, yakın samimi arkadaşlık kuracağına, sıkı olmayan ilişkilerini güçlendireceğine, samimiyete, kişi bütün sıkıntı, keder, sevinç v.s her şeyini öptüğü kişiyle paylaşacağına, bu kişiyle yollarını hiç ayırmayacağına işaret eder.

Rüyada Bayanı Dudağından Öpmek

Rüyaya sahibi kendisi ile aynı düşünce, fikir yapısına sahip bir insanla taşınacağına, bu kişiyle çok yakın dostluk kuracağına,, samimiyeti o kadar ileri boyutta olaca ki, can yoldaşı sırdaş olacağına, edinilen bu arkadaştan gelen yardıma, desteğe, mutluluğa yorumlanır.

Rüyada Erkeği Dudaktan Öptüğünü Görmek

Rüyada Erkeği Dudaktan Öptüğünü Görmek, bayanı dudaktan öpmekle aynı yorumlanır, her iki cinsin rüyası da öpüşmesi, dostluk, samimiyet, can yoldaşı, iyi dostluk, mutluluğa yorumlanır.

Rüyada Sevgilisini Dudaktan Öpmek

Sevgiliyi dudaktan öpmek, gerçek hayatla aynı doğrultuda yorumlanır. Kişinin kendi özel hayatı üzerinden yorumlanır. bekar kadın veya erkek, rüyada öpüşmüşse  sevdiği kişi ile daha yakın ilişki içerisine gireceğine, rüyayı gören evli ise, gerçek aşkı eşi ile yakaladığına ve mutluluğuna yorumlanır.

Rüyada Boyundan Öpmek

Rüyada boyundan öpmek; kişinin herkesin bildiği kurallardan farklı bir görüşe sahip olduğu ve tutucu olmadığına, daha özgür düşüncelere sahip olan insanlarla arkadaşlık etmek istediğine, fikir ve davranışları çevresinin hoşuna gitmese de, rüya sahibinin doğrularından ödün vermemesine, bu durum karşısında sert tepkiler alarak bazı arkadaşlarının, kişiyle görüşmesine ara vermesine  yorumlanır. Bazı rüya yorumcuları, kişinin bütün canlılara karşı merhamet dolu olduğuna, aşk hayayatında şıp sevdi olduğuna yorumlamaktadır.

Küçük Bir Çocuğu Boyundan Öpmek

Kimsesiz kalmış bir çocuğu koruması altına almasına veya evlat edinmesine, o çocuğu kendi evladı gibi sevip imkanları doğrultusunda küçük çocuğa mutlu bir hayat hazırlamasına tabir edilir.

Rüyada Yaşlı Birini Boyundan Öpmek

Rüyada yaşlı birini öptüğünü gören kişinin, kalan mirastan alacağı büyük paya işaret eder.

Rüyada Genç Birini Boyundan Öpmek

Rüyada genç birini boyundan öptüğünü görmek, aşırı tuttuculuktan uzak, kendi degerlerine bağlı, doğrularından taviz vermeyen, kendi doğrularına engel olmak isteyenlerden uzaklaşan, fikirlerini açık açık konuşmasına tabir edilir. Bazende bu rüya rüya sahibinin merhametine ve canlı olan herşeye aynı merhameti göstermesine tabir edilir.

Güneş’ in Rüyası

Merhabalar .Ruyamda deniz kenarinda kumlara uzanmis hic tanimadigim bir erkegi(saclari hafif uzundu) dudagindan optum gozlerinin icine bakip cok mutlu oldugumu gordum o anlar.Yorumlarsaniz sevinirim

Güneş’ in Rüya Yorumu

Sevgili Güneş Hanım rüyanızın, sizin mutluluğunuza, beklemediğiniz anda karşınıza çıkacak fırsata ve sevdiğiniz ile uyumunuza, yaşantınızda maddi manevi açıdan rahatlamaya ve sizin güzel günlerinizin işaretçisidir.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

104 Yorum

 1. Lafıma başlamadan selamunaleyküm ben rüyamda bir düğün salonundaydım asansör ile çıkılıyordu bende kapının önünde bekliyordum rengarenk türbanlı bir kız geldi selam verdi bir süre konuştuktan sonra beni 2 defa dudağımdan öptü ve rüya o kadar gerçekçiydi ki rujun tadı ağzıma geldi daha sonrasında içeri girdi ve rüyam böylelikle bitti yorumlarsanız çok sevinirim

  • Yakın zamanda hiç beklemediğiniz sizi şaşırtacak sizin hayrınıza olacak bir işin gerçekleşmesine işarettir.

 2. Rüyamda sınıf arkadaşımı dudağından öpüyodum açıkçası pek nuhabetimiz yok ruyada sanki sevgili gibiydik o hisırada vardı icimde

 3. Rüyamda gerçek hayatta sevdiğim bir erkeği gördüm. Önce bana dondurma felan yapmayi ogretiyordu. Ardından birden mekan değişti ve evimizdeydik. Benim en sevdiğim yerde oturuyorduk. Beni öpmeye başladı bende karşılık verdim. Ardından bizden önce iki kişi bizim bulunduğumuz yerden havuza atladı sonra o ardından ben atladım. Suyun rengi güzeldi berraktı. Atladığım zaman suda o yoktu içeriye üzerini değiştirmeye gitmisti…

  • Lavinya hanım, aklınızı kurcalayan bazı sorunların, birinin yardımı sonucu iyi sonuçlanmasına, kötü düşüncelerden kurtulmanıza ve hatalarınızdan kurtularak aydınlığa çıkmanıza işaret eder.

 4. şimdi rüyada tanımadığım bir kız bana yakınlaşmaya çalışıyodu ben istemiyordum ama nedense boynundan öpüyordum sonra uzaklaştım ordan bu seferde geldi beni dudağımdan öptü baya bi sonra rüyam bitti yorumlarsanız çok sevinirim

  • Hakan bey, rüyada tanımadığınız birini boyundan öpmeniz, rüyada tanımadığınız birinin siz istemesenizde size yaklaşması yaklaşması, bir konuda mantığınızla hareket etmekte zorlanacağınıza, karşınıza çıkacak kargaşayı gerektiği gibi yönlendirmeyip, başkalarının etkisi altında kalarak, bu etkileşmenin sizin için hayırlı olmayacağına tabir edilir.

 5. Merhaba, ben rüyamda kendi odamda hiç tanımadığım bir çocukla öpüşüyordum sonra karşıma sevdiğim çocuğun adı çıktı.. öpüşürken onun adını gördüm. Açıklarmısınız?

  • Asya hanım Rüyada tanımadığınız birisiyle öpüşmek, rüyanızda tanımadığınız biriyle öpüşürken sevgilinizin isminin karşınıza çıkması, sizin aklınızda olan karrışıklığa duygularınızdan emin olmadığınızı yansımasıdır. Kendi menfaatiniz için hoş görmediğiniz bazı şeylere göz yumacağınıza ve sevdiğiniz kişiden çekindiğiniz için ondan saklamanıza işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.