14 Temmuz 2020 - Salı
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Yabancı Birini Dudaktan Öpmek

Rüyada Yabancı Birini Dudaktan Öpmek

Rüyada Yabancı Birini Dudaktan Öpmek

Kişi rüyasında yabancı biri ile dudaktan öpüşmüş ise rüya sahibi için, menfaate, çıkar ilişkisine, dünya için kazanacağı mala ve birikime, sürpriz bir gelişmeye işaret eder.

Rüyada Komşuyla Dudaktan Öpüşmek

Rüyada komşusuyla dudaktan öpüşmek, kişinin yakın komşu, arkadaş veya dost bildiği biriyle önemli bir sırrını paylaşacağına yorumlanır.

Rüyada Tanımadı Kızı Dudaktan Öpmek

Rüyada tanımadığı bir kızı dudaktan öpmek, kişinin hayatında yaşayacağı beklenmediği sürpriz bir gelişmeye, rüya sahibinin  hayatını etkileyeceğine işaret eder. Bu rüya sahibin vazgeçemeyeceği bir kişiyle tanışmasına da tabir edilir.

Rüyada Arkadaşın Dudaktan Öptüğünü Görmek

Rüyada bir arkadaşınızın sizi dudaktan öptüğünü görmüş seniz, sizi, dudaktan öpen arkadaşınızla kuracağınız daha yakın samimiyete veya kalıcı bir dostluk kuracağınıza, samimiyetinizi ilerleterek, kendinize sırdaş edeceğinize işarettir.

Rüyada Yabancı Biriyle Dudaktan Öpüştüğünde Zevk Almak

Kişi öpüştüğü kişi tanımıyor ve o kişiyle öpüştüğünde zevk almış ise, kişinin karşısına seveceği birinin çıkacağına, Hayatında beklemediği gelişmeye, sevince tabir edilir. Öptüğü kişi ile mutlu bir beraberliğe, manevi çıkara delalet eder.

Rüyada Yabancı Biriyle Dudaktan Öpüştüğünde Tiksinmek

Kişi rüyasında öpüştüğü kişiden tiksinmiş zevk almamışsa, bu durum sıkıntıya, istemediği beraberliğe, maddi zarara, manevi kayba yorumlandığı gibi, zorla yapılacak bir birlikteliğe, istemediği birinden maddi çıkarı ve dünyevi malları için bir araya gelmeye rivayet eder.

Rüyada Dudaktan Öpmek Yorumu

Rüyada Dudaktan Öpmek, yakın samimi arkadaşlık kuracağına, sıkı olmayan ilişkilerini güçlendireceğine, samimiyete, kişi bütün sıkıntı, keder, sevinç v.s her şeyini öptüğü kişiyle paylaşacağına, bu kişiyle yollarını hiç ayırmayacağına işaret eder.

Rüyada Bayanı Dudağından Öpmek

Rüyaya sahibi kendisi ile aynı düşünce, fikir yapısına sahip bir insanla taşınacağına, bu kişiyle çok yakın dostluk kuracağına,, samimiyeti o kadar ileri boyutta olaca ki, can yoldaşı sırdaş olacağına, edinilen bu arkadaştan gelen yardıma, desteğe, mutluluğa yorumlanır.

Rüyada Erkeği Dudaktan Öptüğünü Görmek

Rüyada Erkeği Dudaktan Öptüğünü Görmek, bayanı dudaktan öpmekle aynı yorumlanır, her iki cinsin rüyası da öpüşmesi, dostluk, samimiyet, can yoldaşı, iyi dostluk, mutluluğa yorumlanır.

Rüyada Sevgilisini Dudaktan Öpmek

Sevgiliyi dudaktan öpmek, gerçek hayatla aynı doğrultuda yorumlanır. Kişinin kendi özel hayatı üzerinden yorumlanır. bekar kadın veya erkek, rüyada öpüşmüşse  sevdiği kişi ile daha yakın ilişki içerisine gireceğine, rüyayı gören evli ise, gerçek aşkı eşi ile yakaladığına ve mutluluğuna yorumlanır.

Rüyada Boyundan Öpmek

Rüyada boyundan öpmek; kişinin herkesin bildiği kurallardan farklı bir görüşe sahip olduğu ve tutucu olmadığına, daha özgür düşüncelere sahip olan insanlarla arkadaşlık etmek istediğine, fikir ve davranışları çevresinin hoşuna gitmese de, rüya sahibinin doğrularından ödün vermemesine, bu durum karşısında sert tepkiler alarak bazı arkadaşlarının, kişiyle görüşmesine ara vermesine  yorumlanır. Bazı rüya yorumcuları, kişinin bütün canlılara karşı merhamet dolu olduğuna, aşk hayayatında şıp sevdi olduğuna yorumlamaktadır.

Küçük Bir Çocuğu Boyundan Öpmek

Kimsesiz kalmış bir çocuğu koruması altına almasına veya evlat edinmesine, o çocuğu kendi evladı gibi sevip imkanları doğrultusunda küçük çocuğa mutlu bir hayat hazırlamasına tabir edilir.

Rüyada Yaşlı Birini Boyundan Öpmek

Rüyada yaşlı birini öptüğünü gören kişinin, kalan mirastan alacağı büyük paya işaret eder.

Rüyada Genç Birini Boyundan Öpmek

Rüyada genç birini boyundan öptüğünü görmek, aşırı tuttuculuktan uzak, kendi degerlerine bağlı, doğrularından taviz vermeyen, kendi doğrularına engel olmak isteyenlerden uzaklaşan, fikirlerini açık açık konuşmasına tabir edilir. Bazende bu rüya rüya sahibinin merhametine ve canlı olan herşeye aynı merhameti göstermesine tabir edilir.

Güneş’ in Rüyası

Merhabalar .Ruyamda deniz kenarinda kumlara uzanmis hic tanimadigim bir erkegi(saclari hafif uzundu) dudagindan optum gozlerinin icine bakip cok mutlu oldugumu gordum o anlar.Yorumlarsaniz sevinirim

Güneş’ in Rüya Yorumu

Sevgili Güneş Hanım rüyanızın, sizin mutluluğunuza, beklemediğiniz anda karşınıza çıkacak fırsata ve sevdiğiniz ile uyumunuza, yaşantınızda maddi manevi açıdan rahatlamaya ve sizin güzel günlerinizin işaretçisidir.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

104 Yorum

 1. Rüyamda bilmediğim bir yerde babamla birlikte kayalar ve taşlar var onları temizliyoruz

  • Abdullah bey, Rüyada bilmediği bir yerde babasıyla birlikte taş temizlemek babanızla birlikte yapacağınız yeni bir işin hazırlıkları veya yeni bir yere gitme, mekan değiştirme, veya başınıza gelen bir nusubetten babanızında yardımını alarak kurtulmanıza yorumlanır.

 2. Ruyamda, tanimadigim bir kadinla bir adam sozlu olarak kavga ediyorlardi. Erkek silah cikarip karnindan vurdu kadini ve kadin panik oldu. Bu sirada da ben de kadina yere yat diye bagirdim. Adam kacti. Bende hemen kadinin yanina kosarak elimdeki beyaz peceteyle kadinin yarasina bastirdim. Sokakta kaldirimin ustundeydik ama sokak bombostu. Bu sirada da kadinin dudagindan ve koynundan optum. Esmer bir kadindi. Esmerler tercihim degildir normalde ama bana cok cekici gelmisti. Sonra kafami gogsune yaslayip aglamaya basladim lutfen olme ben seni cok sevdim diye. Bir muddet sonra beni durttu ve dedi ki olmuyucem bak yarami iyilestirdin. Baktim yara kapanmisti ama sanki biraz iltihap kapmis gibiydi.

  • Ali bey rüyanızda tanımadığınız bir erkeğin bir kadınla kavga etmesi, kadını silahla karnından vurduğunu görmeniz ve sizin o kadına yardım etmeye çalışmanız rüyada kadını boynundan koynundan öpmeniz, kadından hoşlanmanız, kadını kurtarmanız ve kadınında size cevap vermesi, kadının gerçek hayatta hoşlanmasanızda, rüyanızdaki kadının esmer olması, geçilecek karanlık sıkıcı günlerin arkasından gelecek olan bir gelir veya mirasa, kazanacağınız güce, aklınızda olan bir konudaki tutuculuğunuza göreceğiniz zararın yanısıra kavuşacağınız huzura tabir edilir.

 3. Merhaba ,
  Rüyamda hoşlandığım çocuğa o gün içinde itiraf etmem gerekiyordu yoksa çocuk kaybolacaktı ve bende ona sonunda telefonda onu ilk tanıştığımızdan beri onu sevdiğimi ama bir arkadaş gibi yaklaştığı için bunu ona söyleyemediğimi söyledim oda bana sevgimin belkide karşılıksız olmadığını söyledi sonra ben arabama binerken aniden yanımda belirip beni dudağımdan birkaç kez öptü. Normal hayatta ise sadece arkadaşız ama gerçekten onu seviyorum

  • S evgili Nur bu günlerde düştügünüz bir sıkıntının sizi şaşırtacak şekilde güzel sonuçlanacağına tabir edilir.

 4. Rüyada abi dediğim insan müdürumdu ve amcamın arkadaşı aramız bozuldu 3-4ay oldu konuşmuyoruz ve görüşmüyoruz rüyamda gördüm beni dudağımda öpmeye çalıştı bende onu ittim tekrar yanıma geldi beni sevdiğini söyledi ve öpmeye çalıştı

  • Sevnur hanım dost olarak görünen fakat size kötülüğü dokunacak bir kişinin varlığına tabir edilir.

   • merhaba ben rüyamda eski sevgilimi görüyorum birbirimize dargın dueuyoruz atılıyoruz sonra yanında güzel bi kız geliyor kız eski sevgilimle gülüşüyor bana bakıyor bana hafif yaklaşınca ben kızı dudaktan öpüyorum güzel rüyaydı bana göre tabiri nedir teşekkürler

    • Sevgili Oguzhan, geçmişte gelen bir konuda içinizde kalan bir uktenin veya yarımkalan bir konunun aydınlıga çıkmasına, beklenmedik bir işte başarıya ulaşmanıza tabir edilir.

 5. Bende begendigim bir erkekle tartisirken onun aniden dudagimdan opmesi ben cekilmeye kalksamda o devam ettirdi bende karşılık verdim. Ama gercekte suan o kisi bana soğuk davranıyor cok nadir konusuyorz bu ne anlama geliyor

  • Merve hanım kişiyle karşılıklı bir menfaat çıkarınızın olmasına ve bu menvaatin karşı tarafın ortaya atacağı bir konuyla başlayacağına tabir edilir. Veya menvaatinize olacak fakat istemediğiniz bir konuda yapılacak baskı sonucu elde edeceğiniz olumlu çıkarımlara tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.