12 Ekim 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Yarı Deve Yarı İnsan Görmek

Rüyada Yarı Deve Yarı İnsan Görmek

Rüyada Yarı Deve Yarı İnsan Görmek

Rüyada yarı deve yarı insan Görmek,çekilecek zorlukların ardından  elde edilecek büyük kısmete ve rüya sahibinin büyük bir şansının güzel olduğuna, maddi olarak sürdüreceği hayata, işaret eder. büyük bir kısmet alınacağına rivayet edilir ve rüyayı gören kişinin şansı olarak kabul edilir.

Rüyada Yarı Deve Yarı İnsana Bindiğini Görmek

Elde edeceği büyük şansın yaver gideceğine, hayırlı bir erkek evlada, rüya sahinin huzuru, mutluluğu, hayırlı bir evlada, sakin bir hayatın yakında olduğuna yorumlanır.

 

sümeyye’ nin Gördüğü Rüya

merhaba ben sözlümle sıkıntılı olduğunu bu günlerde bir rüya gördüm ve merak ediyorum ne anlama geldiğini. rüyamda sıralarını çok hatırlamıyorum ama bir eve giriyorum orada bi sürü insan ve sofralar var birine oturup köfte yiyorum fakat önümdeki köfteleri görevli biri yeme faslım bittiğini düşünüp alıp gidiyor küçük küçük köfteler vardı ve buyuk köftelere sıra gelenlinde alıyorlar daha sonra evin içinde bi yere götürüyor birileri odalardan geçerken bazı odaların koridorların kazılmış toprakla dolu olduğunu görüyorum hazine arıyorlar herhalde diyorum kazılmamış kurulu odalardan birine çıkıyoruz daha sonra kendimi bir meydanda görüyorum deveye binecekmişim deve insan erkek ama atlamaya çalışıyorum boyu çok yüksek koşup beline ayağımı basıyorum imkansız olan bir yere atlayıp oturuyorum hem deve hem insan olarak görüyorum düşmekten korkuyorum sıkı sıkı kenetliyorum daha once binmiştim neredeyse ayağa kalkarken düşecektim ıyı tutunmalıyım diyorum ve kenetliyorum birden bire kendimi hem deve hem insan olarak gördüğüm kısının üstünde çıplak buluyorum oda çıplak bir adam haline dönüşmüş ilk elbiseleri vardı ve uzvunu görüyorum bana yaklaştırmış utanıp başka insanlardan çekiyorum kendimi yere inene kadar sıkı sıkı kenetlenmiştiş çıplak olduğunu göre göre. bu ne anlama geliyor delireceğim böyle saçma bi rüya hiç görmemiştim anlamı vermek istediği mesaj nedir yardım eder mısınız

sümeyye’ nin Rüya Tabiri

Sümeyye rüyanız hayırlara karşı gelsin, kaybettiğiniz kazancınızın tekrar toparlayıp durumunuzu düzelteceğinize, rivayet eder. ailenizle veya erkek arkadaşınızla bir sıkıntı yaşamaya, yorumlansa da rüyanızdaki yarı deve yarı insan olan kişiyle kendinizi çıplak görmeniz, cinsel organını görmeniz rüyanızın taşıdığı izleri, yaşayacağınız kısa-bir kötü durumdan sonra, servete huzura, hayırlı bir evlada kavuşacağınıza işaretini vermektedir. Sıkı sıkı kenetlenmeniz ise sizin yuvanıza ve değerlerinize sahip çıkarak hata yapmamaya özen göstereceğinize işaret eder. Deveden inmeniz, kendinizi çıplak görmeniz ise: Hayatınızdaki güzelliklerin yanısıra yaşayacağınız utanca ve manevi olarak yıkımı bir arada yaşayacağınıza rivayet eder.

Akıllı davranırsanız hayatınızı yoluna sokup huzur içinde yaşanacak günlerin işaretçisi olarak tabir edili.

 

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

2 Yorum

  1. Feslegen Kokusu

    Rüyamda yagmurda kaldirimda yürurken yerdeki camurlu su 1 karis kadar cogaliyor ama pantolonum o kadar islanmiyor karsi kaldirimdan tanidik birisi beni cagiriyor ben de o sudan kolayca cikip o tarafa dogru yuruyorum.

    • Sayın okuyucumuz karşinıza çıkacak haksız ve kötü olaylara birinin yardımında yanınıza alarak, sıyrılacaksınız ve her hangi kayba uğratmadan kurtulacağınıza yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.