14 Temmuz 2020 - Salı
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Yaşarken Ölmek

Rüyada Yaşarken Ölmek

Rüyada Yaşarken Ölmek

Sevgili Buse, rüyanız hayırlara çıksın sahi bir rüya görmüşsünüz. Öncelikle rüyanızın hayırlı bir rüya oldugunu ve hayırlara vesile olacağına yorumlanır.

Rüyanızda yaşarken ölmek: Ömrün uzun olacağına yorumlanır.

Sahi rüyalarda oldukça gerçeklik yaşanır. Gönül gözünüzün açıldığı müjdesi size rüyanızda verilmiş. Kendinize dikkat etmeniz ve bilmediğiniz kişilerle arkadaşlık kurmamanız. Kesinlikle ve kesinlikle size önerim anne ve babanızın onaylandığı, istemediği hiç bir insanla görüşmeyin güvenip bir yerlere gitmeyin. Sizi önce Allah, Allah’tan sonrada aileniz koruya bilir. İlerde yaşayacağınız kötü günlerin habercisi olan bir rüya size gösterilmiş. Hayırlı olsun..

İkinci rüyanızın yorumuna gelince: Karabasan denilen bir rüya görmüşsünüz. Boğazınızda k. o morlukların da gerçek olduğuna ve rüyanızda imanınızın gücüyle imtihan edilmişsiniz.

İbadetlerinizi yaparsanız yatmadan önce yatacağınız yeri temizleyip ve dualarınızı okursanız. Bir daha bu korkulu karabasan rüyalarla karşılaşmazsınız.

Sahi Rüyalar

 

Buse

Merhabalar yaşadığım bir şeyi daha paylaşmak istiyorum iki rüya yaşadım ve ikisi ard arda geldi ilkinde evdeydim ve uyuyordum sonra uyandım arkamı döndüm ve hala uyuduğumu gördüm. Bedenim koltukta duruyordu. Korku ile etrafta dolaştım sanki ruhen geziyordum sonra annem üzerime bir şey getirdi başımın altına yastık koydu televizyonda ki kanalları değişmeye başladı. Bu arada da kardeşim gelip saçım ile oynuyordu. Rüya gibi değilde gerçek gibiydi. Odadan çıktım ve yürümeye başlarken yerde bir şey gördüm kafamı kaldırdım o an birisi beni boğdu. Çırpınarak nefes almaya çalışıyorken içimden Besmele çekmeye başladım. O an uyandım rüyamda ki gibi kardeşim baş ucumdaydı annem ise kanalları değiştirmeye devam ediyordu.

Döndüm dedim ki anne beni neden uyandırmadın resmen boğuluyordum . Dedi ki uyuyordun geldim üstünü falan örttüm ama hiç öyle bir şey olduğunu fark etmedim . Ne yani rüyamda ne yaptığınizi mi gördüm ? O an fark ettim rüya değildi bilmediğim bir yerde hiç kimse beni görmüyorken ben görmüştüm.

Ikinci rüyamda ise uyuyordum ama etraftan gelen sesleri duyuyordum. Bembeyaz bir yerdeydim . Uzakta siyah bir leke vardı . Istemsizce oraya doğru çekildim . Uzun siyah bir kadın vardı kafamı kaldırsam da sadece omuzlarini görüyordum . Birden dedi ki

GEL VE DOKUN
DOKUN VE HİSSET
HISSET VE YAŞA

o an önünde bir masa ve masanın üzerinde bir bebek olduğunu fark ettim sözlerin etkisi ile bebeğe doğru yürürken uyanık olan bilincim ile ne yapıyorum ben böyle diye düşünüyordum.
Bebeğe yaklaştım o kadar masumdu ki bem beyazdi teni . Ölmüştü. Üzüldüm ve ona dokundum. O an bebek gözlerini açtı. Birden bire yüzü o kadar korkunç oldu ki titredim. Gözleri simsiyahtı . Korkudan bir şey yapamıyordum . Birden bebek boğazıma yapıştı beni boğuyordu. Bir bebeğin olması gereken gücünün yaklaşık o kadar 1000 katından fazlaydı. O an ölüyordum . Açık olan bilinç altım ile bedenime uyanmalisin dedim . Uyanmadı. Sonra ölüyorsun uyan diye çığlık atmak isterken birden nefes nefese uyandım. Bebeğin sıklığı boynum gerçekte de kırmızı olmuştu ve daha sonrasında morardı.
rüyamda oldu desemde kimse inanmadı.

Artık bunların rüya olmasından bile şüphelerim var

( belirtmek istiyorum ki daha 18 yaşına bile girmedim . Doğum günüm 17 agustos 1999. Ve doğum saatim ise İstanbul depremi ile aynı. kimi islam ile ilgilisi olan insan bu durumları buna bağlıyor. Lakin bana saçma geliyor lütfen beni bilgilendirin)

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

4 Yorum

 1. Bilgilendirme için teşekkür ederim lakin çok merak ettiğim bir husus var.
  Acaba karabasan dediğimiz kavram insanlar ile konuşur mu ?

  • Buse Hanım Kara basan denilen tıb dilinde: Bağırmak isteseniz de sesinizin çıkmadığı, halk arasında kara basan olarak bilinen, bilimin izole uyku felci uykunun REM yani rüya görülen anında ortaya çıkan bir davranış bozukluğu. denir.
   İnsanın uyur uyanık arası yaşadığı bir durumda kara basan daha çok görüldüğünden insan rüyasında karabasanla gerçekmiş gibi konuştuğu da olması mümkündür.

 2. Merhaba rüyamda ablam ve oğlum ile birlikte odadayız ama uçaktaymışız ablam bana ölmen gerekiyordu ölmedin dedi bende ilaç var onu iç öleceksin diye verdi ilacı aldım sadece oğluma bakıp birazdan ölücem ve birdaha hiç yanında olamıcam beni hiç göremeyecek daha çok küçük diye düşünüp ilacı içmedim yorumlarsanız çok sevinirim hoşçakalın

  • Fatma hanım rüyanız yeniliklere işaret ediyor, yapılacak bir yanlıştan kılpayı kurtulmanıza işarettir.
   Tavsiye, hayatınız boyunca elinizde olanları iyi değerlendirmeniz, size sunulan en iyi şeylere kanmayın, karşılıksız kimseden bişe kabul etmeyin giip geldiğiniz yerlere eşiniz varsa eşinizle eşiniz yoksa aileden birileriyle gidip gelmeniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.