12 Ekim 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Yeşil Ormanlıkta Olmak Nedir

Rüyada Yeşil Ormanlıkta Olmak Nedir

Rüyada Yeşil Ormanlıkta Olmak Nedir

Rüyada Yeşil Ormanlıkta Olmak

Rüyada yeşil orman görmek, yapılacak ve yaptığı ilerde ulaşılacak başarıya yorumlanır.

Rüyada Sırtında Çantası İle Bahçede Yürümek

Rüyada sırt çantası ile bahçede yürümek, yaptığınız işte kazanacağınız küçük miktar bir paraya veya sıkıntılı günlere işaret eder.

Rüyada Yürürken Şiddetli Rüzgar Çıkması

Rüyada Yürürken Şiddetli Rüzgar Çıkması, Kişinin yolunda giden yaşantısında köklü değişiklikler olacağına, düzeninin normalin dışında farklı yönlere gideceği ile tabir edilir.

Rüyada Çıkan Fırtınanın Etkisiyle Gök Yüzüne Uçmak

Kişi Rüyada Çıkan Fırtınanın Etkisiyle Gök Yüzüne Uçtuğunu görmüşse, bulunduğu yerden başka yere gideceğine, düzenini yeniden kurmak zorunda kalacağına rivayet eder.

Rüyada Allah’tan Yardım İsteyerek Gökyüzünde Uçmak

Rüya sahibinin Rüyada Allah’tan Yardım İsteyerek Gökyüzünde Uçması, kötü bir olayın etkisiyle bozulan düzenini kurmak için, yalnız başına olacağına, büyük çabalar sarf-edeceğine, çıktığı yolda tek başına olacağına işaret eder.

Rüyada Uçarak Az İnsanın Bulunduğu Limana İnmek ve Denizi Görmek

Rüyada Uçarak Az İnsanın Bulunduğu Limana İnmek ve Denizi Görmek, kişi için  Her türlü yaşanacak olumsuzluktan kurtulmaya, devamlı çıkılacak yolculuklara ve seyahatlere işaret eder.

Rüyada Tanımadığı  Bir Kadından Yardım İstemek

Rüyada Tanımadığı  Bir Kadından Yardım İstemek, başınız dara düştüğü zaman yakınınızda olan  bir insandan destek göreceğinize, ailenizden veya hısımlarınızdan birini başının derde gireceğine fakat bu beladan eşi, dostu, yakınlarının desteklemesiyle kurtulacağına, ya da beklemediği bir yerden mal, para, mülk gibi bir miras kalacağına yorumlanır.

Gülden´ nin Gördüğü Rüya

Valide Hanım Miraç kandilimiz hayırlara vesile olsun bu mübarek gecede gordugum bu ruya neye delalet eder yorumlarsanız memnun olurum. Ailemle birlikte yemyeşil ormanlık bir yerdeyiz ben bir ara onlardan uzaklaşıyorum sirtimda cantam bahçede yürürken bir anda şiddetli bir rüzgar başlıyor fırtına ile birlikte havalanıyorum öyle yukseliyorum ki Allah’ım yardım et diye diye gökyüzünde uçuyorum daha sonra az sayıda insanların olduğu bir limana iniyorum denizi görüyorum tanımadığım bir kadından telefonunu kullanabilmek için izin istiyorum eşime ulaşıp yardım istemek için ve uyanıyorum. Teşekkürler.

Gülden´ nin Rüya Tabiri

Yapacağınız bir işte veya şuan yaptığınız işten kazanacağınız paraya, bu parayla kıt kanaat geçineceğinize, yolunda giden hayatınızın bir anda köklü bir değişiklik yapacağınıza, bu değişikliği başka bir yere taşınarak gerçekleştireceğinize, bu işleri tek başınıza gerçekleşmek için büyük çaba harcayacağınızıa ve bu emeklerinizin karşılığında bir kadınından destek alarak rahata ve huzura kavuşacağınıza yorumlanır.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

2 Yorum

  1. Hayırlara vesile olsun inşallah. Teşekkür ederim yorumunuza. Allah razı olsun Valide Hanım. Hayırlı günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.