12 Ekim 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Yeşil Tarla Görmek İslami Rüya Yorumları

Rüyada Yeşil Tarla Görmek İslami Rüya Yorumları

Rüyada Yeşil Tarla Görmek İslami Rüya Yorumları

Rüyada Yeşil Tarla Görmek

Rüyada görülen yeşil tarla Rüya sahibi için hayırlı amellere, tövbe istifara gelmesine yorumlanır.

 Sağlıklı hayırlı bir ömüre helal kazanca, iyi bir eşe, sevilen bir insan olmasına ve mutluluğa yorumlanır. Rüyada yeşil tarla görmek gören kişinin ilim irfan sahibi olacağına, hak yoluna girip imanının kuvvetleneceğine, rüya sahibinin kalbinin ve inancının temizliğine yorumlanır. Aynı zamanda müjdeli bir habere, muradına nail olmaya, işini bilen temiz düzenli bir kadına, hanesinde mutluluğa, iyi bir evlat sahibi olacağı ile tabir edilir. Kişinin inancının tüm şartlarını yerine getireceğine, içinin allah aşkı ile dolacağına, Allah katında sevilen bir kul olmak için adaletten ve imandan, doğruluktan şaşmayacağına yorumlanır.

Yeşil tarla görmek bütün yorumcular tarafından aynı şekilde yorumlanmış hayırlı işaret verici rüyalardandır. İman, itikat sahibi olmaya, mutluluğa, muradına nail olmaya, hakka, adalete, başarıya, başarmaya, bol kazanca, çok mala, hayırlı eşe, hayırlı evlada, bol kazançlı işe, mutluluğa, büyük hayırlı zenginliğe kısaca iyi olanlara yorumlanmış ve görülen yeşil tarlanın görünüşüne veya büyüklüğüne, yeşilin tonuna veya rüyanın detaylarına göre ayrı şekillerde yorumlanmıştır.

 

Nesim

bende rüyamda tek yönlü etrafında yeşil çimenlerin olduğu bir tarlada yürürken çimenlerin arasında karşıma sarı veya turuncu vede beyaz benekli kobra yılanı çıktı hemen saldırmaya çalıştı bende arkamı dönüp kaçacakken 1 tane de aynı şekil oradan çıktı beni ayağımdan ısırdı ve bırakmadı . nedense belimden tornavida çıktı .bende yılanın kafasına birkaç defa soktum yılan biraz sarsıldı ama yılan beni yerden yarım metre uzunlukta havaya kaldırıp hiç tanımadığım bir köyün sokağına bıraktı hiç yavaş yavaş zehrin etkisini hissede biliyorum ve o andan amcam arabayla gelip beni alıp arabaya koydu ve orada uyandım rüyam bu dur.

Okuyucu Rüya Yorumu

Nesim bey rüyanız hayırlara çıksın Amin diyerek rüya yorumunuza başlayalım. Rüyada görülen yılanın bir kaç yorum şekli var ama rüya görene göre yorumlanır. rüyayı gören kadar yoranın etkisi çok fazladır.

Yeşil tarla: yaptığınız bir kabahatten tövbeye ve istiğfar edeceğinize, murada yorumlanır. Orada çıkan kobra yılan sizi yolunuzdan çevirmeye çalışan, yanlış yola çekmeye çalışan kötü bir insana yorumlanır.

İkinci yılan ise sizi ısıran: oda sizin koruyucunuz bu bir yakınınız olabilir. Sizi ısırması ve oradan alıp başka bir yere götürmesi; karışacağınız bir kötülükten uzaklaştırması zarar görmenizi engelleme çabalarıdır. Amcanız ise sizin o kötü ortamdan daha güvenli olacağınız bir yere yani yuvanıza götürme gayreti içinde.

Sonuç olarak rüyanız; olduğunuz kötü yoldan dönerek tövbe ettiğinize, o tövbeyi bozma aşamasındayken, size uzana bir yardım eline ve hak yolundan ayrılmayacağınız muradına nail olacağınıza yorumlanır.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.