25 Ocak 2020 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Yılanı Ağzından Öpmek

Rüyada Yılanı Ağzından Öpmek

Rüyada Yılanı Ağzından Öpmek

Yılanla Yüz yüze Gelmek, Yılanların Sevgilileri Kovalaması,  Ağzı Kuran Harfleri İle Dolu Yılan, Rüyada Ağzı Kuran Harfleri İle Dolu Yılanı Ağzından Öpmek, Rüyada Yılanı Ağzından Öpmek başlıklarının yer aldığı bir okuyucu rüyasının analizini yaparak, okuyucunun rüyasının işaret ettiği, yorumu Siz okuyucularımız ve Oslem, için hazırladık. Her rüya kendi içinde insan hayatında bir şeylere işarettir, Yılan ve yılanla alakalı olan rüyaların, işaret ettiği ilahi işaretler vardır, o bakımdan siz okuyucularımızın Yılanlı rüyaları, dikkate alması gerekmektedir.

Yılanların Sevgilileri Kovalaması

Yılanların sizi kovalayıp korkutması, büyük sıkıntılar yaşayacağınıza, sıkıntıların altından kalkmak için çok çalışacağınıza, yakınım dediğiniz insanların sizi yüz üstü bırakması,  sizi çok üzecek, iyi günlerinizde yanınızda olanların gerçek yüzlerini görünce, sizinde  aynı doğrultuda iyigün dostu olmanıza işaret eder.

Yılanla Yüz yüze Gelmek

Düşmanınızla karşı karşıya kalacağınıza, sizi koruyacak gizli bir dostla tanışacağınıza, büyük bir afat, işaret eder.

Rüyada Ağzı Kuran Harfleri İle Dolu Yılan

Ağzı Kuran Harfleri İle Dolu Yılan görmek, başkalarının dolduruşuna gelip, duyduklarınızla cephe aldığınız, uzaklaştığınız, düşman bellediğiniz birinden alacağınız ilahi güç ve yardımla, kavuşacağınız, maddi manevi bolluk berekete tabir edilir.

Rüyada Ağzı Kuran Harfleri İle Dolu Yılanı Ağzından Öpmek

Rüya sahibinin yaşayacağı manevi huzura, maneviyatındaki eksikliğin ve çevresinde düşman sanarak uzak durduğu, insandan af dilemesine tabir olunur.

Rüyada Çölde bir erkek ile el ele dolaşmak

Umutların bittiği bir anda tüm zorlukların biteceği, sevdiği insanında desteğini alarak bu süreci rahat atlatacağı, bir kapının açılacağına huzura, işarettir.

Rüyada Yaşlı Kadın Görmek

Rüyada Yaşlı Kadın Görmek; Rüya sahibinin, şuan yaşadığı, çaresiz durma, ruhsal olarak bitmişlik yaşadığına, uğranılacak maddi zararlara, kişinin yalnızlığına, içinde yaşayacağı terk edilmişlik duygusu yaşayacağına yıpranacağına , uzun sürecek hastalık dönemine ve parasızlığa tabir edilir.

Rüyada Yaşlı Kadın Görmek rüya sahibinin hayatıyla doğru orantılı olarak kimi zamanda, Yeni başlanacak bir işte umduğunu bulamamak, büyük maddi kayıplara, üzüntüye, rüya sahibinin tüm birikimini, güvendiği artniyetli arkadaşlarına kaptırarak, yokluk çekeceğine işarettir.

Rüyada Yaşlı Kadının Taşlaması

Rüya sahibi için oldukça, kötü hallere düşeceği, yapacağı aykırı bir davranış içinde bulunacağına, hatta toplum tarafından dışlanacağına işarettir.

Rüyada Kulübeye Gitmek

Rüyada Kulübeye sığınmak,  güvene ihtiyaç hissettiği bir dönemin haber eder. Olaylarda Yaşayacağı gelişmeler rüya sahibini olumsuz etkiler bırakacağına rivayet eder, en yakınlarından yardım isteyerek içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için vereceği mücadeleye yorumlanır. Dostların yalanlarına şahit olmaya, dostları tarafından alacağı kötü haberlere tabir edilir.

Tanımadınız Bir Erkekten Yardım İstemek

Tanımadınız Bir Erkekten Yardım İstediğinizi görmek, Çıkmada olduğunuz  dönemde etrafınızda olan biri tarafından yardım göreceğinize, beklemediğiniz bir mülke, paraya kavuşacağınıza, çalıştığınız işte yüksek bir makama ulaşacağınıza, yoğun çalışma ve çabalarınız, gösterdiğiniz gayretlerin fark edilerek hak ettiniz terfiyi alacağınıza işaret eder.

 

Okuyucu Rüyası

Ozlem’in
Uzun zaman önce gördüğüm bir rüya. Ben ve bir erkek el ele bir çölde dolaşıyoruz. Bir kadın görüyorum yaşlı ”bu kim!! diyor erkek arkadaşım diyorum. yalan, diyor bana bize taş fırlatıyor o anda bir çift iken binlerce çift ortaya çıkıyor. Koşuyoruz ama kadını taşları bizi geçmesine rağmen bana ve erkek arkadaşıma değmiyor. Sonra bir kulübeye varıyoruz o bahçede bir adam bizi kurtar diyoruz. Oda elinde bir torba, torbayı açması ile torbadan yılanlar uçuyor. her bir yılan bir çifti kovalıyor. Beni ve erkek arkadaşımı kovalayan siyah yılan yani uçan yılan ile sonunda pes edip koşamıyorum yüz yüze geliyoruz. Yılan ağzını açıyor bana karşı yılanın ağzı kur-an harfleri ile dolu ben yılanın ağzını öpüyorum. rüyada uyanıyorum. Teşekkür ederim şimdiden.

Özlem hanım Rüyanızın detaylı başlıklarını yukarıda belirttim.

Rüyanızın Yorumu

Öncelikle, hiç beklemediğiniz zorlu bir dönemin başlangıcın-dasınız, yaşayacağınız kayıplar, yardım almak için baş vurduğunuz sahte dostlar tarafından terk edileceğinize, uzun bir dönem vereceğiniz mücadelelerle ve sıkıntılarla, sağlığınızda bozulmalar olacağına, umutsuzluklar ve, keşkelerinizin sonucunda, çevrenizde düşman gördüğünüz veya zarar gelir diye uzak durduğunuz dini bütün birinden maddi manevi destek görecek, zor günleri, yoğun çabalarınızla geride bırakıp, hak ettiğiniz makama veya mertebeye, zenginliğe kavuşacağınıza, size yardım eden eşiniz veya, sevdiğiniz kişininde desteğiyle hayata yeniden başlayacağınıza, iyi günlerin sizi beklediğine tabir edilir.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

6 Yorum

  1. Hayırlı sabahlar size gördüğüm rüyayı anlatayım yorumunu gerçekten merak ediyorum rüyamda arkadaşımla birşeyi arıyorduk ama ben ne aradigimizi bilmiyordum bi türlü bulamiyorduk sonra arkadaşım ne istediğimi buldum deyip bi yerde oturmak için durduk durduğumuz yer boylu boyunca bi tarlaydi orda yerde yetişen limonlar vardı çok parlak bi saridaydilar ve buyuktuler sonra baktım elimde küçük bi parça limon onu yiyorum ne kadar güzel bi limonmus diyorum sonra bi eve gidiyorum orada bazilarinin tasindigini goruyorum siz daha tasinmadiniz mi biz yerlesecegiz buraya diyorum ve uyaniyorum

    • Bir arkadaşınız tarafından, sizin içinde bulunduğunuz zor duruma çare arayacağınıza, o kişi ile birlikte, cansıkıcı olan bu sorunu çözümlemek için zman harcayacağınıza bu sıkıntıdan az bir can sıkıntısıyla kurtulacağınıza tabir edilir.

  2. Hayırlı nurlu sabahlar rüyamı cvplarsanız cok sevinirim rüyamda ejderha kafalı Bi yılan gelip Bi kızı öpüyordu dudağından bende cok şaşirıyordum zarar vermedi diye

    • Sevgili Öztürk çevrenizde kötü bilinen, sizinde tanıdığınız birinin, kendisini tanımayan bir kızı kandırmasını görüp tanık olacağına tabir edilir. Cumalar olsun.

  3. Köy evindeyim askerler kapımıza geldi içlerinden binbaşina slm verdim kalabalıktılar Ekrem imam oğlu gelip bana bişey sordu bilmediğimi söyledim konuştuk ankarada sorun var dedi bnde evet oysa CHP yönetiyor dedim…

    • Öztürk Bey, asker devleti simgeler, Ekrem İmam oğlu alacağınız veya işinizin tamamına ereceği bir devlet işine, Ankarada sorun var olduğunu söylemesi, CHP nin yönettiğini söylemeniz, sizin devletten tamama erecek bir işinizin başlangıcına, devletten alacağınız olumlu bir sonuç, veya sıkıntılı olan bir mahkemenin tamaına ermesi, bir şekilde devleti arkanıza alacağınız ve küçük sıkıntılarla neticelendireceğiniz sizi sevindirecek bir durumun varlığına tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.