12 Ekim 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Yufka Ekmek Yapmak Yorumu

Rüyada Yufka Ekmek Yapmak Yorumu

Rüyada Yufka Ekmek Yapmak Yorumu

Rüyada Yufka Ekmek Yapmak, kişinin gücüne, kuvvetine, çalışması, azmi sayesinde aşacağı engellerin büyüklüğüne ve başarısına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Yufka Ekmek Yapmak

Beyaz yufka ekmek yapmak, başarılan işin temizliğine, ulaşılan hedefin aydınlığına, ve kişinin kendi alın teriyle hak ettiği kudrete işaret eder.

Rüyada Yufka Ekmek Pişirip İstiflemek

Yufka Ekmek Pişirip İstiflemek, kazanılan parayla yapılacak mala, gayrı menkule ve zenginliğe yorumlanır.

Rüyada Siyah Farenin Yufka Ekmeği Kemirmesi

Rüya sahibinin malının birleri tarafından fark ettirilmeden çalınması, veya haksız biçimde bir kadın tarafından elinden alınmasına yorumlanır.

Rüyada Yufka Ekmek Islamak

Rüyasında kişi yufka ekmekleri suyla ıslattığını görürse, yakın zamanda çalışmalarnın sonucu kazanacağı güzel kara ve bu kardan hayır olarak bir kısmını ihtiyaç sahipleriyle paylaşacağına.

Rüyada Siyah Farenin Kemirdiği Ekmeklerden Geriye Kalan Yufkaların Renginin Siyaha Dönmesi

Zorlukla, alın teriyle, azimle biriktirilen malın, rüya sahibi yakınları, eşi veya yakınları tarafından, tüketileceğine, kalan malında kıymetini bilmeyecek bir kadına yorumlanır.

Rüyada Yufka Ekmek Yenmesi

Rüyada yenilen yufka ekmek, rüya sahibi için kazandığı malın, şanın, zenginliğin, kişi tarafından kıymeti bilinmeden müsrif edileceğine işaret eder.

 

Rahim’ in Rüyası

Kayınvalidem rüyasında yufka ekmek yaptıklarını ve beyaz olan bu ekmekleri bahçeye istifle-diklerini görmüş. Sonra siyah fareler çıkıp ekmeği kemirmişler çoğunu yemişler kalan ekmeklerde fareler gibi simsiyah olmuş. Kayınvalidemde fare ilacı alıp farelere atmış ancak etraftaki tavuklardan bazıları da bu ilaçtan yemişler.

Rahim’ in Rüya Yorumu

Rüyanın sahibinin yıllardır alın teri ile yaptığı birikimin yakınları tarafından lafı, sözü bol olan  yakını kadınlar tarafından az az tüketileceğine, fark-ettiğinde de geride kalan birikiminin, ipotek altına alındığına ve o kızgınlıkla verdiği tepkiden çevresinde olan günahsız kişilerinde etkileneceğine yorumlanır.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.