26 Mayıs 2020 - Salı
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Yürüyen Merdiven

Rüyada Yürüyen Merdiven

Rüyada Yürüyen Merdiven

Rüyada yürüyen merdiven, yukarı doğru çıkan merdiven hayatındaki yükselişe, yaşamındaki başarıya işarettir. Yürüyen merdiven, iş ve hayattaki istikrarlı yükseli temsil eder. Yürüyen merdiven aşağı doğru iniyorsa size o merdivenin üstündeyseniz, iş ve yaşantınızdaki kayıplara yorumlanır. Rüyanın ayrıntılarını ve yaşam şeklinizi de dikkate alırsak,  sonuç beklenilen bir işin sonucuna yaklaşıldığına tabir edilir.

Rüyada Sevgili İle Yürüyen merdivenlerden Çıktığını Görmek

Rüyada sevgilisiyle yürüyen merdivenden çıktığını gören kişinin, kendisi ve sevgilisiyle birlikte kata edecekleri güzel yükselişe işarettir. Bu bu yükseliş, kişilerin hayatında maddi manevi bir rahatlık yaşamlarına huzur vereceğine rivayet eder. Kişi şayet arkadaşıyla el ele tutuşarak yürüyen merdivenden çıktığını görmüşse, kişilerin, evlilik yolunda ileri karalar alacaklarına işarettir.

Rüyada Yürüyen Merdivenin Bozulduğunu Görmek

İşlerinde ve hayatındaki durağan bir dönemin başladığına, mücadele ettiğiniz işlerde ve hayattan beklentilerin rüya sahibinin beklentilerini karşılamadığına tabir edilir.

Rüyada Yürüyen Merdivenden Düşmek

Rüya sahibinin, yükseldiği mevki, edindiği itibar, malında kayıplar yaşayacağına, bu düşüşün kişinin psikolojisinde bozulmaya ve hayata kırgınlığına işaret eder.

 

Mehmet Rüyamda ailece tatıle gidiyoruz havaalanındayız ucaga binmek için yola koyulduk sonra yürüyen merdivenlerin birinin üzerinden asagı dogru inmeye basladık bırden yuruyen merdiven yüksek bir yerde bitip devamının olmadıgını farkettim ama gec kaldım ve asagı dogru düşmeye kalktım belki bir koruma birşey vardır kurtulurum gibi düşünceler içinde havada süzülerek yere cakıldım sonra. Uyandım ve tekrar yürüyen merdiven üzerinde aynı sahneyi yasıyorum bu kez düşerken havada aşağıda çöp konteynerlerini görüp kendimi onların uzerıne atıyor hiçbir yara bere almadan kurtuldugumu görüyor öyle olduğuna inanıyorum ve tekrar ailemin yanına dönmek için yola koyuluyorum bir kontrol noktasından gecerken polis bana ” ne arıyon burda, nasıl gectin, sen Mehmet’ misin ucaktan seni anons yapıyorlar ucaga binmen gerek” falan filan dıyor. Bende ” tamam cocugumu unutum onu alıp gelecegim” diyorum sonra kucuk kızımı arama baslıyorum kızımı görüyorum oda haylaz cocuk gibi oradan oraya koşup duruyor biri var peşinde onu yakalamaya calısıyor bende onların pesınden gidiyorum adama ” ben ölüyüm” diyip korkutarak kızımı alıyorum. Annesının yanına geliyoruz abime gitmeye karar veriyoruz ” biz öldüysek eger cocukları abime bırakmalıyız” dıyorum yürüyoruz. Sonra arabamızın oldugunu farkedıp geri dönüp arabayla gidiyoruz eve varıyor abimi arıyorum geliyor ona olayı anlatıyorum oda İnternetten anlattığımı dogrulamak için haberlere bakıyor o esnada işte kızıma bakmasını korumasını ve ben artık yok oluyorum ölüyüm bak yavas yavas çürüyorum diyip uyanıyorum … yorumlarsaniz cok sevinirim.

Yorum

Ailecek alacağınız sürpriz bir habere ve sevince işaret eder. Bir iş için gitmeyi düşündüğünüz yolculuktan umduğunuzu bulamayacak, hayal kırılığı yaşayacağınıza. İşinizdeki yükselişiniz veya yaşamınızdaki huzurunuzun bozulacağına, devlet kapısında olan bir işiniz olumsuz sonuçlanacağına, şuan bulunduğunuz konumunuzu kaybedecek, büyük bir sıkıntı yaşayacaksınız. Bütün aksiliklerin arkasından, elinizde kalanlara sarılıp daha kötü olmaması için çabalayacak huzura kavuşacağınıza tabir edilir. Sakladığınız bir sırrın varlığı sileri rahatsız edeceğine ve sakladığınız her ne ise onu güvendiğiniz birine vererek güvence altına alacağınıza tabir edilir.

Tavsiye

Bugünlerde aklınızın karışık olması iş ve aile yaşantınızdaki sıkıntılardan kaynaklanmıyor olmalı ki sizin rüyalarınız yansımış, oldukça huzursuz durumdasınız. Kendinize ve ailenize güvenin. Elinizde olanların kıymetini bilip sağlığınıza dikkat edin. Herkesin herşeyini bilmek zorunda dilsiniz, kendinizi başkalarının sorun ve sıkıntılarıyla yormamanızı tavsiye ederim.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

18 Yorum

  1. Merhaba kandil gecesinde gördüğüm rüya şöyle yorumlarsanız çok sevinirim…
    Nişanlı bir arkadaşım bana fındık ikram ediyor kendisinin okuldan çıktığını birazdan da benim çıkamamı söylüyor ben de tamam diyorum okulda işlerimiz bitmiş çünkü.. Rüyanın devamında erkek arkadaşım ve annesi yanımda oluyorlar beraber oturuyoruz sessizce ben de kafamı erkek arkadaşımın dizlerine doğru yaslıyorum öyle sakince vakit geçiriyoruz hayır olsun inşallah güzel yorumlarımızı bekliyorum şimdiden iyi Bayram’lar …

  2. Merhaba Kadir gecesi şöyle bir rüya gördüm rüyamda nişanlı bir kız arkadaşım bana fındık ikram etti kendisinin yola çıktığını benim de biraz durup çıkabileceğimi söylüyor ben de tamam diyorum sonra devamında erkek arkadaşım ve annesi yanımda oluyorlar ben kafamı erkek arkadaşının dizine koyuyorum annesi de oturuyor bizimle öyle sakince oturuyoRız hayır olsun inşallah

    • Rüyada fındık görmek, bolluk berekettir. Size bir tanıdınız tarafından verilecek hediye, para, yardıma işaret eder. Hayırlı olacak bir işe, huzur ve sevgi görmenize işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.